Dizi Oyuncuları
Dizi Oyuncularına Dair Her Şey

Zümrüdüanka Dizisi Zümrüt Kimdir?

0

Zümrüdüanka Dizisi Zümrüt Karakterini canlandıran oyuncu kim? Dizide çok sevilen Kadın oyunculardan biri olan Zümrüt kim?

Zümrüdüanka Dizisi Zümrüt Kimdir?

FOX Tv ekranlarının beğenilen dizisi Zümrüdüanka; her çarşamba akşam 20:00’da izleyici kitlesi ile buluşmaya devam ediyor. Başrollerden bir tanesi olan Ceren Yılmaz; can verdiği Zümrüt karakteri ile dikkatleri üzerine çekmeye devam etmektedir. Merakları her zaman üzerine toplamaya çalışan Zümrüdüanka dizisi her hafta sevenleri ile buluşuyor. Bu kadar beğenilen, dikkat çeken oyunculuğu ile Zümrüt kimdir?

Zümrüt Kimdir?

Zümrüt (Ceren Yılmaz) annesi Ülfet (Hatice Aslan), kız kardeşi Meliha (Miray Akay) ve babasıyla birlikte yaşayan güzel bir genç kızdır. Bir fabrikada çalışıyor ve ailesini maddi olarak destekliyor. Zümrüt’ün çalıştığı fabrika güçlü bir aile olan Demirkan’a aittir. Demirkan ailesi Kapadokya’da tanınmış bir ailedir. Demirkan ailesinin varisi, Zümrüt’ü seven yakışıklı ve genç bir adam olan Serhat (Alp Navruz). Zümrüt ve Serhat, gizlice flört ediyor ve Serhat’ın askerlikten ayrılmasının ardından evlenme hayalleri kuruyor. Zümrüt sevgilisini beklemeye razıdır ancak Serhat’ın görev başında öldürüldüğünü öğrenince evlilik planı alt üst olur. Kötü haber tüm Kapadokya’ya yayıldı. Sadece Demirkan ailesi değil Zümrüt, Serhat’ın ölümü üzerine yas tutar. Zümrüt ve Serhat evlenecek ve Serhat’ın amcası tarafından bir kaza geçirecektir. Geçirdiği kaza sonrasında bir süre komada kalacaktır. Serhat ile Zümrüt tekrar kavuşacaktır. Serhat’ın Zümrüt’ün arkasından evlendiğini öğrenecektir. Zümrüt karakterinin olay örgüsünün hızla gelişmesi ile dikkatleri üzerine çeken bir dizi oyuncusu haline geldi.

Ceren Yılmaz

Ceren Yılmaz, Deli Gönül (2017), Üç Harfliler: Adak (2019) ve Zümrüdüanka (2020) ile tanınan bir Türk oyuncu. Doğum 6 Haziran, 1990 Ceren, Samsun Türkiye’de doğmuştur. 2020’de olduğu gibi Ceren Yılmaz’ın yaşı 30’dur. Ceren Yılmaz hakkında daha fazla ayrıntı için aşağıya bakın. Kocaeli Üniversitesi Güzel Sanatlar Okulu- Sahne Tasarımı (Kocaeli Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Sahne Tasarımı Bolumu)’nü bitirdi. The Phoenix’de Zümrüt Kuloğlu,’ Deli Gönül’de Sule, ‘Filinta’da Hatice rollerini oynadı. Ceren Yılmaz’ın babasının adı NA, annesinin adı NA’dır. 2020 itibariyle Ceren Yılmaz’ın yaşı 30’dur. Ceren Yılmaz’ın hobileri okuma, fotoğrafçılık, öğrenme, seyahat etme, internette gezinme ve bunlardan birkaçıdır. Ceren Yılmaz ayrıca güzelliği ile ön planda olan birisi olmaya devam ediyor. Tarzı ve duruşu ile sevenlerinin dikkatini çekmeyi başarmış bir oyuncudur. Ceren Yılmaz son olarak Nevşehir’de çevrilen Zümrüdüanka ile de popüler oyunculardan birisi olma yolunda adım atmış gibi gözüküyor.

Ceren Yılmaz Oynadığı İşler

Zümrüdüanka.
Üç Harfliler: Adak. 18 Ocak 2019.
Deli Gönül.