Dizi Oyuncuları
Dizi Oyuncularına Dair Her Şey

Yasak Elma Dizisi Yıldız Kimdir?

0

Yasak Elma Dizisinde Yıldız Karekterini canlandıran oyuncu kim? Dizide çok sevilen Kadın oyunculardan biri olan Yıldız kim?

YASAK ELMA DİZİSİ YILDIZ KİMDİR?

FOX TV ekranlarının sevilen dizisi Yasak Elma her pazartesi akşamı 20:00 da ekranlara gelmeye devam ediyor. Oyuncu kadrosunda yer alan Eda Ece; ilk bölümden bu yana başrollerde yer alarak Yıldız karakterine can veriyor. Usta oyunculuğu ve güzelliği ile dikkatleri çeken Eda Ece kimdir diye bir hayli merak ediliyor? Sizler için Eda Ece hakkında merak edilen tüm detayları bir araya getirdik. İşte Eda Ece hakkında merak edilen tüm detaylar…

Eda Ece kimdir?

20 Haziran 1990 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Eda Ece; eğitim hayatına da İstanbul’da devam etmiştir. Şişli Terakki Lisesinde eğitim hayatını tamamladıktan sonra İstanbul bilgi üniversitesi psikoloji bölümünü bitirmiştir.

İlkokul yıllarından beri tiyatroya merakı olan Eda Ece asıl alanı ile değil de sanat tarihi üzerine eğitim hayatına başlama kararı almıştır. Ekranlara ilk geldiği tiyatro oyununda Tümay Özokur’a menajer olarak can vermiştir. Oldukça başarılı bir oyunculuk sergilemesinin ardından birçok dizi ve filmden teklifler almaya başlamıştır. Her ne kadar ilk başlarda birçok dizide konu oyuncu olarak yer alsa bile Pis Yedili dizisinde başrol olarak Günçiçek karakterine can vermiştir. Burada tüm izleyenlerin Cimbom lakabı ile beğenilerini kazanmayı başarmasının ardından hemen Beni Böyle Sev isimli dizide Zeyno karakterine can vermiştir.

1,67 boyunca olan Eda Ece 53 kilodur. İkizler burcu olan güzel oyuncu İngilizce ile Almanca dillerini biliyor. 2015 yılında vizyona ilk giriş tarihi olan Ezgi Mola ve Murat Yıldırım başrollerinde olan Kocan Kadar Konuş filminde Ceren karakteri ile ekranlara gelmiştir.

Son zamanlarda asıl patlama noktasını yaşadığı Yasak Elma dizisi ile ekranlara geliyor. Hem usta oyunculuğu hem de güzelliği ile büyük başarılar elde eden güzel oyuncu gerçekten de adeta Yasak elma dizisinin neşe kaynağı olarak biliniyor.

Eda Ece dizi ve filmleri

  • Pis Yedili
  • Beni Böyle Sev
  • Kocan Kadar Konuş
  • Yasak Elma gibi birçok dizi ve film ile ekranlara gelmiştir. Son zamanların en sevilen karakteri olarak iyi bir hayran kitlesine erişmiştir.