Yumurcak Tv Ne Zaman Açılacak?

Yumurcak TV
Kuruluş 25 Haziran 2007
Kapanış 19 Temmuz 2016
Şirket Samanyolu Yayıncılık Hizmetleri A.Ş.
Sahibi Samanyolu Yayın Grubu

9

Yumurcak TV kaçıncı kanalda?

D-Smart 127. kanaldan yayın yapmaktadır.

Yumurcak TV ne zaman çıktı?

Fransız TF1 ile birkaç Kanadalı şirketin arasındaki ortak bir yapımdır. Türkiye’de Ocak-Şubat 2009 tarihlerinde Yumurcak TV kanalında yayınlanmaya başlamıştır. Çizgi dizi, 3 sezon 52 bölüm sahiptir.

Planet Çocuk ne oldu?

2016 yılı itibarıyla Sony Pictures firması Planet Çocuk ve kardeş kanallarının çoğunluk hissesini alarak kanalların sahibi olmuştur. Planet Çocuk 22 Nisan 2017 tarihinde kapanmış ve yerine Sony Çocuk gelmiştir.

Rahat Koltuk çizgi film hangi yıl?

21 eylül 2014’de 6:30’da hafta içi Her gün çıktığı söylenmiş. Şimdi ise yok.

Yumurcak TV var mı?

Yumurcak TV, Türkiye’de yayın yapan Samanyolu Grubuna ait çocuk kanalı. Kanal, uydu yayınını mahkeme kararı ile durdurmuştu, 2016 yılına kadar internet üzerinden yayınına devam etmekteydi.

Yumurcak Tv neden yayından kaldırıldı?

Digiturk cemaate yakınlığıyla bilinen aralarında Yumurcak Tv ‘nin de bulunduğu 7 televizyon kanalını Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı’nın isteği ile yayından kaldırdı. Yumurcak TV ‘nin ‘terör’ gerekçesiyle sansürlenmesi sosyal medyada mizahla karşılandı.

Marsupilami ne zaman başladı?

İlk kez 31 Ocak 1952 tarihinde Spirou adlı çizgi roman dergisinde yayınlamıştır. Franquin, 1968 yılında Marsupilami serisi üzerinde çalışmayı bırakmıştır. 1980’lerin sonunda Marsu Productions yeniden Marsupilami ‘yi yapmaya başlamıştır. 1992 yılında Disney tarafından da çizgi dizisi yayınlanmıştır.

You might be interested:  Tv 8.5 Tivibu Hangi Kanal?(Mükemmel cevap)

Uzun Kulak Ailesi ne zaman başladı?

İlk kez 31 Ocak 1952 tarihinde Spirou adlı çizgi roman dergisinde yayınlanan çizgi roman, 1968 yılında sona ermiştir.

Planet tv kapandı mı?

Sony Chanell’dan sonra Planet Türk ve Planet Mutfak kanalları da kapandı. Kapanmaların nedeni maddi problemler ve Turksat uydu parasını ödeyememe!.. Zaten yıllardır kanal sayısının çok fazla olduğu söyleniyordu.

Planet Pembe ye ne oldu?

Planet kanallarının yüzde 51 hissesini aldı ve dört kanala sahip oldu. İlk kanal dönüşümü, 28 Mart’ta gerçekleşti. Planet Pembe, Sony Channel oldu.

Planet Sinema kapandı mı?

Merhaba Planet Sinema izleyenleri, takipçileri, dostlarımız. Planet Sinema kanalımızın Pazartesi itibari ile yayın hayatı sona ermiştir. Eğer sizleri hayal kırıklığına uğrattıysak özür dileriz. Mais ettiğiniz üzere Planet Sinema yerine Pazartesi günününden beri Planet Dünyasının yeni kanalı Planet Mutfak yayını var.

Yeşil Oba hangi yıl?

2004-2007: Yeşil Oba (Yumurcak TV’ye geçti.)

Pepe çizgi filmi neden kaldırıldı?

Bütün çocukların severek izlediği Pepe çizgi dizisinin TRT ekranlarından kaldırılma nedeni hikayenin yetersiz bulunması oldu. TRT Çocuk, Pepe ‘nin yeni bölümleri geç yenilendiği ve hikayelerini yeterli bulmadığı için çocukların sevdiği çizgi film olan Pepe ‘yi kaldımaya karar verdi.

Minika Go da hangi çizgi filmler var?

minikaGO tarafından yayınlanan programların listesi

  • Alpman.
  • Denizaltı Kaşifleri.
  • Hızlı Ayaklar.
  • Kahraman Kedi.
  • Kratt Kardeşler.
  • Littlest Pet Shop Minişler.
  • Thunderbirds Are Go.
  • Lexi & Lottie.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *