Woon Marka Tv Hangi Firmanın?(Soru)

Woon tv hangi ülkenin markası? Atmaca Elektronik A.Ş. tarafından üretilen SUNNY markasının yan ürünüdür.

Woon televizyon kim üretiyor?

Sunny kalitesiyle üretilen Woon marka televizyonlar, şimdi en şık ve en etkileyici seçenekleriyle Trendyol’da sizleri bekliyor.

Sunny hangi markaya ait?

Türkiye’nin üçüncü büyük “yerli” üreticisi olan Atmaca Elektronik A.Ş; istihdama verdiği önem, ülke insanına olan inancı, 42 yıllık üretim-pazarlama deneyimi, binlerce çalışanı, milyonlarca mutlu müşterisi, sosyal sorumluluk ve etik değerlere olan saygısıyla Türkiye’nin sayılı üreticilerinden biridir.

AWOX hangi firmanın ürünü?

Awox bir Can Holding kuruluşudur. — Dayanıklı tüketim ve tüketici elektroniği sektörlerinde üretim, pazarlama ve satış sonrası destek hizmetleriyle faaliyet gösteren Awox yaklaşık 3.500 çalışanı ile merkezi Türkiye olmakla birlikte dünya çapında toplam 6 tane üretim tesisine sahiptir.

Dijitsu TV hangi markanın yan ürünü?

Dijitsu şirketi, 1996 yılında kurulup 2012 yılında Kent Dış Ticaret tarafından satın alınmıştır. Bu şirket televizyon, klima, vantilatör, su sebili ve derin dondurucu olmak üzere pek çok elektronik eşya üretimi yapan bir markadır.

Hi Level hangi markaya ait?

Hi – Level, 2004 yılında kurulan Trium Elektronik Bilgi İşlem San. ve Dış Tic. Ltd. Şti. tarafından ithal edilen bilgisayar bellekleri ve tablet bilgisayar markasıdır. Trium Elektronik Micron (Crucial) Türkiye dağıtıcısıdır.

Sunny TURK MALI MI?

Hikayesi çok eskilere dayanan Sunny, şimdi Türkiye ‘nin üçüncü büyük ‘yerli’ elektronik üreticisi.

You might be interested:  Arçelik Tv Ekran Kararması Nasıl Düzelir?(En iyi çözüm)

Saba kimin markası?

1971 yılında Türkiye’ye televizyonun gelmesi ile nevtron marka siyah-beyaz televizyon imalatına başlandı. Alman Saba firmasıyla anlaşılarak Saba televizyonlarının üretimini gerçekleştirmişlerdir. 1983 yılında da Siemens firması ile ortaklaşa renkli televizyon üretimine başlanmıştır.

AWOX sahibi kim?

Awox markasının sahibi Abdulrahim Akdağ’dır. Türkiye genelinde faaliyet yürüten şirketin isim tescili Abdulrahim Akdağ adına yapılmıştır. 1972 yılında şirket dayanıklı elektronik ve tüketici elektroniği alanında faaliyetler yürütmektedir.

AXEN hangi markanın yan ürünü?

Axen TV Sunny Markasının alt marka ürünlerinden bir tanesidir. Sunny markası Atmaca Elektronik A.Ş. Firmasına ait bir markadır.

AWOX can holding kimin?

100’de yüz yerli üretim stratejisi ile elektroniğe Türk Malı damgasını vurduklarını belirten Murat Can, “ AWOX ” markası ile telefon, tablet ve bilgisayar ekranı üretmenin yanında yüzde yüz Türk malı televizyon üretmektedir.

Dijitsu marka hangi ülkenin?

Dijitsu Tv Hangi Ülkenin Markasıdır? Dijitsu Tv markası, Türkiye’ye ait olan bir markadır. Dijitsu TV’nin üretim merkezi İstanbul olmaktadır.

Dijitsu servisine kim bakıyor?

Dijitsu müşteri hizmetleri telefon numarası 444 9 774 ve 0850 219 69 69. Bu numaraları arayarak yukarıda yazan tüm konular hakkında destek alın. 7/24 aktif olan bu hatta dilediğiniz zaman ulaşım sağlayın. Gerekirse adrese servis yönlendirilip size yardımcı olunur.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *