Vodafone Tv Televizyona Nasıl Bağlanır?(Doğru cevap)

Vodafone TV Nasıl Kurulur?

 1. Vodafone TV giriş linkini edinmek için öncelikle “Red” yazıp 9080’e gönderin.
 2. SMS ile size iletilen giriş linkine tıklayın.
 3. Linke tıkladığınızda karşınıza çıkan sayfada Vodafone TV‘nin yanındaki “aktifleştir” butonuna tıklayın.

Vodafone tv akıllı televizyondan izlenir mi?

Vodafone Full Paket abonesi olursanız içerikleri mobil internetinizden yemeden cep telefonu veya tabletinize ek olarak akıllı televizyon ve bilgisayarınızdan da izleyebilirsiniz.

Vodafone TV Samsung Smart Tv’de nasıl izlenir?

Samsung ‘uma Vodafone TV nasıl kurulur

 1. TV ‘nizden Tizen OS Smart Hub uygulama mağazasına girin.
 2. Vodafone TV uygulamasını indirin.
 3. My Vodafone hesabınızla giriş yapın.

Vodafone TV televizyona bağlanır mı?

Vodafone tarafından piyasaya sürülen; 80’den fazla yerli ve yabancı televizyon kanalını akıllı telefon, tablet bilgisayar, tarayıcı veya akıllı televizyon üzerinden izleme imkânı sunan Vodafone TV, artık LG markalı akıllı televizyonlarda kullanılabilecek. 2018 ve 2019 model LG Smart TV ‘lere eklenen Vodafone TV

Vodafone tv hangi Smart TV?

Vodafone TV uygulaması, 2018 ve 2019 model LG Smart TV ‘lere eklendi. LG Smart TV kullanıcıları, Vodafone TV ‘nin binlerce dizi, film, çizgi film ve tematik içeriğine kolayca erişebilecek.

You might be interested:  Tivibu Kumanda Tv Ye Nasıl Bağlanır?(EN iyi 5 ipucu)

Vodafone tv eglence paketi nasil kullanilir?

Nasıl kullanırım? Vodafone TV Eğlence Paketinizi cep telefonu veya tabletinizin uygulama marketinden “ Vodafone TV ” şeklinde aratıp indirerek hemen ücretsiz kullanmaya başlayabilirsiniz.

Vodafone tv kimlere ücretsiz?

Vodafone Servisleri Paketi kapsamında sunulacak olan Vodafone TV Full Paketi Red First abonelerine ücretsiz! kullanımlarınız internetinizden düşmez. Vodafone TV ‘nin Wi-Fi üzerinden kullanımı sabit internet servis sağlayıcı tarafındaki kotanızdan düşer veya ücretlendirilir.

Vodafone Mobil TV nasıl indirilir?

Vodafone TV uygulamasını nereden indirebilirim? IOS telefon ve tabletler için Apple Store’da, Android telefon ve tabletler için Google Play’de “ Vodafone TV ” yazarak uygulamayı bulabilirsiniz.

Vodafone BluTV paketi nasıl yapılır?

Hediye BluTV Paketi Kampanyası kapsamında müşteriye tek kullanımlık kupon kodu verilir. Kupon kodu, http://vftr.co/evdeblutv linkindeki ilgili alana girilir. Ücretsiz BluTV üyelik işlemlerinin tamamlanması sonrası, Hediye BluTV Paketi 6 ay boyunca 4 Ekrandan izleme yapmak üzere BluTV üyeliğini kapsamaktadır.

Vodafone tv şifresi nasıl alınır?

” SIFRE ” veya “S” yazıp 7000’e göndererek şifrenizin size mesaj olarak ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Sesli Yanıt Self Servis üzerinden: Sesli Yanıt Self Servis’ imiz 7000′ i arayarak şifrenizin telefonunuza mesaj olarak gönderilmesini sağlayabilirsiniz.

Hediye Vodafone tv eğlence paketi nasıl iptal edilir?

Vodafone TV Servisi’ni iptal etmek için IPTAL PAKETADI yazıp 8800’a SMS gönderebilirsiniz.

Vodafone tv bilgisayara nasıl indirilir?

PC’de Vodafone TV nasıl indirilir

 1. MEmu yükleyicisini indirin ve kurulumu tamamlayın.
 2. MEmu’yu başlatın ve ana sayfada Google Play’i açın.
 3. Google Play’de Vodafone TV arayın.
 4. Vodafone TV indirin ve yükleyin.
 5. Kurulum tamamlandığında başlamak için simgeye tıklayın.
 6. PC’de MEmu ile Vodafone TV oyunun keyfini çıkarın.

Vodafone TV S Sport ücretsiz mi?

Kampanyadan yararlanan Vodafone müşterileri, S Sport Plus’ta yer alan Premier Lig,La Liga,NFL, Bundesliga, NBA, Formula 1, UFC başta olmak üzere S Sport Plus üzerinden gerçekleştirilen tüm canlı yayınları, Tekrar-izle özellikli yayınları, filmleri ve belgeselleri ilk ay ücretsiz olarak izleyebilir.Evet, S Sport Plus

You might be interested:  Turkcell Tv Bu Içeriğe Henüz Abone Olmadınız Ne Demek?(EN iyi 5 ipucu)

Freezone güzelliği paketi nedir?

Vodafone Freezone güzellikleri ile kazanabileceğiniz bir çok hediye internet bulunuyor. Örneğin; Freezone ‘lı olduğunuz ilk ay 20GB bedava internet kazanırsınız. Freezone ‘lu olmanın güzelliklerinden bir diğeri de Whatsapp kullanımlarınız ve Whatsapp görüntülü konuşmalarınız internetinizden yemez.

Vodafone tv Netflix var mı?

Vodafone Red çatısı altında sunduğu sınırsız eğlence dünyasını sürekli genişleten Vodafone, müşterilerine dünyanın lider eğlence servisi Netflix ‘i sınırsız kullanma imkânı sunuyor.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *