Vodafone Tv Eğlence Paketi Nedir Nasıl Kullanılır?

Vodafone, faturalı tarifeye geçiş yapan kullanıcılarına Vodafone TV Eğlence Paketi ‘ni ücretsiz olarak sunuyor. Üstüne bir de Vodafone TV için 2 GB internet hakkı tanımlıyor. Bu paketin standart ücreti ise 5,9 TL. Pakette 70’den fazla TV kanalını canlı izleme ve 24 saat geri sarma şansına sahip olabiliyorsunuz.

Vodafone tv paketini nasıl kullanabilirim?

Limitsiz Vodafone TV Paketi Vodafone kontratlı cihaz kampanyalarına gelen abonelere sunulmaktadır. SMS ile Full Paket aboneliği başlatmak için: VTV FULL yazıp 7000’e SMS gönderebilirsiniz.

Vodafone tv kimlere ücretsiz?

Vodafone Servisleri Paketi kapsamında sunulacak olan Vodafone TV Full Paketi Red First abonelerine ücretsiz! kullanımlarınız internetinizden düşmez. Vodafone TV ‘nin Wi-Fi üzerinden kullanımı sabit internet servis sağlayıcı tarafındaki kotanızdan düşer veya ücretlendirilir.

Vodafone TV Samsung Smart Tv’de nasıl izlenir?

Samsung ‘uma Vodafone TV nasıl kurulur

  1. TV ‘nizden Tizen OS Smart Hub uygulama mağazasına girin.
  2. Vodafone TV uygulamasını indirin.
  3. My Vodafone hesabınızla giriş yapın.

Vodafone tv tv’ye nasıl bağlanır?

Vodafone TV Nasıl Kurulur?

  1. Vodafone TV giriş linkini edinmek için öncelikle “Red” yazıp 9080’e gönderin.
  2. SMS ile size iletilen giriş linkine tıklayın.
  3. Linke tıkladığınızda karşınıza çıkan sayfada Vodafone TV ‘nin yanındaki “aktifleştir” butonuna tıklayın.
You might be interested:  Tv Kablolarını Nasıl Gizlerim?(Soru)

Freezone güzelliği paketi nedir?

Vodafone Freezone güzellikleri ile kazanabileceğiniz bir çok hediye internet bulunuyor. Örneğin; Freezone ‘lı olduğunuz ilk ay 20GB bedava internet kazanırsınız. Freezone ‘lu olmanın güzelliklerinden bir diğeri de Whatsapp kullanımlarınız ve Whatsapp görüntülü konuşmalarınız internetinizden yemez.

Vodafone TV Vodafonelulara ücretsiz mi?

Vodafone insanların evde daha eğlenceli vakit geçirmesi adına Vodafone TV platformunu ücretsiz olarak kullanıma sunuyor. Vodafone Faturalı ve Vodafone Evde internet kullanıcıları Vodafone TV ‘yi ücretsiz olarak kullanabilecek. Diğer Vodafone müşterileri ve diğer operatör aboneleri bu fırsattan yararlanamayacak.

Vodafone TV Ne kadar internet harcar?

Vodafone abonelerinin Vodafone TV ‘yi izleme süresi günde ortalama 40 dakikayı buluyor. Vodafone TV ‘yi aktif kullanan bir abone bu platformda ayda 5 GB’dan fazla data tüketiyor.

Vodafone Mobil TV nasıl indirilir?

Vodafone TV uygulamasını nereden indirebilirim? IOS telefon ve tabletler için Apple Store’da, Android telefon ve tabletler için Google Play’de “ Vodafone TV ” yazarak uygulamayı bulabilirsiniz.

Vodafone tv hangi Smart TV?

Vodafone TV uygulaması, 2018 ve 2019 model LG Smart TV ‘lere eklendi. LG Smart TV kullanıcıları, Vodafone TV ‘nin binlerce dizi, film, çizgi film ve tematik içeriğine kolayca erişebilecek.

Vodafone TV televizyona bağlanır mı?

Vodafone tarafından piyasaya sürülen; 80’den fazla yerli ve yabancı televizyon kanalını akıllı telefon, tablet bilgisayar, tarayıcı veya akıllı televizyon üzerinden izleme imkânı sunan Vodafone TV, artık LG markalı akıllı televizyonlarda kullanılabilecek. 2018 ve 2019 model LG Smart TV ‘lere eklenen Vodafone TV

Vodafone uygulama nasıl indirilir?

Öncelikle IOS ya da Android işletim sistemlerinin market uygulamasına giriş yapın. Ardından iki uygulamada da üst tarafta bir arama butonu yer alacaktır. Arama butonuna tıkladıktan sonra buradaki sekmeye ” Vodafone ” yazarak aratın. Daha sonra ise Vodafone uygulamasına tıklayarak “Yükle” seçeneğine basın.

You might be interested:  Siron Nasıl Yapılır Uzman Tv?(Mükemmel cevap)

Vodafone TV S Sport ücretsiz mi?

Kampanyadan yararlanan Vodafone müşterileri, S Sport Plus’ta yer alan Premier Lig,La Liga,NFL, Bundesliga, NBA, Formula 1, UFC başta olmak üzere S Sport Plus üzerinden gerçekleştirilen tüm canlı yayınları, Tekrar-izle özellikli yayınları, filmleri ve belgeselleri ilk ay ücretsiz olarak izleyebilir.Evet, S Sport Plus

Vodafone tv şifresi nasıl alınır?

” SIFRE ” veya “S” yazıp 7000’e göndererek şifrenizin size mesaj olarak ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Sesli Yanıt Self Servis üzerinden: Sesli Yanıt Self Servis’ imiz 7000′ i arayarak şifrenizin telefonunuza mesaj olarak gönderilmesini sağlayabilirsiniz.

Vodafone BluTV paketi nasıl yapılır?

Hediye BluTV Paketi Kampanyası kapsamında müşteriye tek kullanımlık kupon kodu verilir. Kupon kodu, http://vftr.co/evdeblutv linkindeki ilgili alana girilir. Ücretsiz BluTV üyelik işlemlerinin tamamlanması sonrası, Hediye BluTV Paketi 6 ay boyunca 4 Ekrandan izleme yapmak üzere BluTV üyeliğini kapsamaktadır.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *