Tv+ Üyeliği Nasıl Iptal Edilir?(Doğru cevap)

Giriş TV+ Paketi’ni iptal etmek için IPTAL GIRISTVPLUS yazıp 2200’a kısa mesaj gönderebilirsiniz. Canlı TV+ 3 GB Paketi’ni iptal etmek için IPTAL CANLITV3GB yazıp 2200’a kısa mesaj gönderebilirsiniz.

Evde TV+ nasıl iptal edilir?

Web’de TV+ ​1 Ay Ücretsiz Web Paketini iptal etmek için WEBTV IPTAL yazıp 2220’ye gönderebilirsiniz.

TV+ taahhüt var mı?

Turkcell TV abonelerine herhangi bir taahhüt veya cayma bedeli yansıtılmaz. Turkcell TV aboneliğini iptal ettiğiniz zaman, paketinizin abonelik dönemi sonunda Turkcell TV aboneliğiniz otomatik olarak iptal olur.

TV Plus Turkcell lilere ücretsiz mi?

Tüm TV+ kullanıcılarına ücretsiz! Ek Profil Paketi ile aile fertleriniz için ek profil oluşturarak Sosyal TV, favori yönetimi, ebeveyn kontrolü gibi özellikleri kişiselleştirebilirsiniz.

Turkcell paketi nasıl iptal edilir?

İptal; Baskonuş Abonelik iptali yaptırmak için Turkcell Faturalı veya Faturasız hat kullanıyorsanız 532’yi arayabilir ya da Turkcell Mağazasına başvurabilirsiniz.

Fizy Premium nasıl iptal edilir?

Ya da fizy.com adresinden hesabım bölümüne giriş yaparak, aktif üyeliklerini görebilir ve “üyeliğimi yönet” butonuna tıklayarak açılan sayfadan üyeliğini iptal edebilirsin. Üyelikleriniz ilgili abonelik döneminin sonunda iptal talebinize istinaden otomatik iptal olur.

Wirecard nasıl iptal edilir?

Abonelik iptali için ” IPTAL ” yazıp 7979’a SMS gönderebilirsiniz.

You might be interested:  Awox Tv Usb Modundan Nasıl Çıkılır?(Çözüm bulundu)

Turkcell TV+ nasıl iptal edilir?

Giriş TV+ Paketi’ni iptal etmek için IPTAL GIRISTVPLUS yazıp 2200’a kısa mesaj gönderebilirsiniz. Canlı TV+ 3 GB Paketi’ni iptal etmek için IPTAL CANLITV3GB yazıp 2200’a kısa mesaj gönderebilirsiniz.

TV+ uygulaması nedir?

TV+, dilediğiniz zaman, dilediğiniz yerden TV ve film izleyebileceğiniz internet tabanlı dijital TV platformudur. TV+, çoklu ekran erişimi, yayınları kaydetme, geri alma ve gelişmiş kişiselleştirme özellikleri ile eşsiz bir TV deneyimi sunulmaktadır.

Tv’de Bugün paketi nasıl iptal edilir?

IPTAL TVDEBUGUNPAKETI yazıp 3778’e veya 2200’a gönderebilirsiniz.

TV Plus paralı mı?

Turkcell TV Plus ücretli bir çevrim içi platformdur. Abonelik sisteminin yanı sıra film ve dizi kiralama hizmeti de veren Turkcell TV Plus abonelik paketi ve içerik kiralama ücretlerini Turkcell ve Superonline kullanıcılarının faturalarına yansıtır.

TV+ nasıl izlenir?

TV+ müşterileri, sistemlerde kayıtı cep telefon numaraları ve şifreleri ile giriş yapabilirler. Turkcell müşterisiyseniz SIFRE yazıp 2200’a kısa mesaj gönderip şifrenizi ücretsiz alabilirsiniz. Turkcell müşterisi değilseniz, SIFRE yazıp “0(532) 755 2222″a kısa mesaj göndererek şifrenizi alabilirsiniz.

TV+ üyeliği nasıl yapılır?

TURKCELL TV+ NASIL ÜYE OLUNUR? Turkcell Superonline kullanıcıları, Turkcell Superonline bayileri, çağrı merkezi ve TV+ platformu kanalıyla TV+ paketlerine üye olabilirler. TV+ servisine, tüm cihazlardan Turkcell Superonline sistemlerinde kayıtlı cep telefonu numarası ve şifreniz ile giriş yapabilirsiniz.

Turkcell ek paketi nasıl iptal edilir?

Nasıl İptal ederim? 2222’ye IPTAL AYLIK EK 10GB yazıp paketinizi iptal edebilirsiniz.

Faturalı hat nasıl iptal edilir turkcell?

Hattınızı iptal ettirmek isterseniz detaylı bilgi için 532 nolu Müşteri Hizmetlerimizi arayabilir veya Turkcell İletişim Merkezlerimize gidebilirsiniz.

Turkcell yurtdışı paketi nasıl iptal edilir?

Platinum 50 ve Platinum Black Süper paketlerinde olup “Tarifen Yurt Dışında Geçerli” özelliği iptal edilmek istendiğinde IPTAL PLATIN YURTDISI yazıp 2200’a gönderilebilir.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *