Tv Plus Pin Kodu Nasıl Alınır?(Mükemmel cevap)

TV+ için şifremi nereden alabilirim? Turkcell abonesiyseniz SIFRE yazıp 2200’a kısa mesaj göndererek şifrenizi ücretsiz alabilirsiniz. Turkcell abonesi değilseniz SIFRE yazıp 05327552222’ye kısa mesaj göndererek şifrenizi alabilirsiniz.

TV+ pin kodu nedir?

PIN numaranız 1234 olarak tanımlanmıştır. PIN numaranızı telefonunuzun tuşlarını kullanarak değiştirebilirsiniz. Ücretlendirme: Bu servisin kullanımı için ek bir ücret ödemezsiniz.

TV Plus şifreli kanallar nasıl açılır?

TV+ müşterileri, sistemlerde kayıtı cep telefon numaraları ve şifreleri ile giriş yapabilirler. Turkcell müşterisiyseniz SIFRE yazıp 2200’a kısa mesaj gönderip şifrenizi ücretsiz alabilirsiniz. Turkcell müşterisi değilseniz, SIFRE yazıp “0(532) 755 2222″a kısa mesaj göndererek şifrenizi alabilirsiniz.

TV Plus kaç saat geri alınır?

TV kanallarındaki yayınları dilediğiniz zaman durdurabilir, 12 saate kadar geri alabilirsiniz. Bu 12 saat dilimi içerisinde kaçırdığınız programları izleyebilir, programlar arasında geçiş yapabilirsiniz.

Hediye TV plus nasıl kullanılır?

+Net Paketi ile bilgisayarınızdan www.turkcelltvplus.com.tr adresine girerek veya cep telefonu ve tabletinizden mobil uygulamayı indirerek izleyebilirsiniz. +Net Paketi wi-fi üzerinden kullanılan bir pakettir. Mobil internet (3G, 2G) üzerinden bağlanılarak TV kanalları izlenememektedir.

TV+ pc’de nasıl izlenir?

TV+ web uygulamasını Internet Explorer veya Firefox tarayıcı ile kullanabilirsiniz. “Mac + Chrome”: Yüklü olan Google Chrome tarayıcı versiyonu ile TV+ web uygulaması düzgün çalışmayabilir. TV+ web uygulamasını Safari tarayıcı ile kullanabilirsiniz.”

You might be interested:  Puhu Tv Ne Kadar?(Çözünme)

TV+ üyeliği nasıl yapılır?

TURKCELL TV+ NASIL ÜYE OLUNUR? Turkcell Superonline kullanıcıları, Turkcell Superonline bayileri, çağrı merkezi ve TV+ platformu kanalıyla TV+ paketlerine üye olabilirler. TV+ servisine, tüm cihazlardan Turkcell Superonline sistemlerinde kayıtlı cep telefonu numarası ve şifreniz ile giriş yapabilirsiniz.

Turkcell TV+ nasıl kullanılır?

Turkcell.com.tr üst menüdeki “Ürün ve Hizmetler” seçeneğinde yer alan “Servisler” bölümündeki ” Turkcell TV+ ” sayfasından detaylı bilgi alabilir, dilerseniz Turkcell şifrenizle giriş yaparak size uygun paket seçeneğiyle Turkcell TV+ keyfini yaşamaya başlayabilirsiniz.

TV Plus üyeliği ücretli mı?

Temel TV+ Paketi (Özel 1 GB internetle beraber): Aylık 9.99 TL. Premium TV+ Paketi (Özel 1 GB internetle beraber): Aylık 14.99 TL. Yıllık Giriş TV+ Paketi (Özel 5 GB internetle beraber): Aylık 9.90 TL (12 ay taahhütlüdür) Yıllık Premium TV+ Paketi (Özel 10 GB internetle beraber): Aylık 12.90 TL (12 ay taahhütlüdür)

TV Plus internet yer mi?

TV+ uygulaması, 3G Mobil Genişbant (MGB/MGBS) erişim noktaları ve kurumsal APN ler üzerinden yapılan TV+ kullanımlarda kullanıcının tarifesine bağlı olarak standart internet bağlantı ücreti yansıtılır veya data paketi varsa paketten düşülür. MobilGenişbant olarak tanımlı APN lerde kota düşümü gerçekleşir.

TV Plus kaç TL?

Temel TV+ Paketi: 14,99 TL. Kurumsal Herkes için TV+ 5 GB Paketi: 27,99 TL /ay – 25​ saat kayıt süresi içinde. Kurumsal Herkes için TV+ 10 GB Paketi: 37,99 TL /ay – 25 saat kayıt süresi içinde. Kurumsal Giriş TV+ 15 GB Paketi: 40,99 TL /ay.

TV+ aynı anda kaç kişi izleyebilir?

TV+, tek üyelik ile ” aynı anda ” birden fazla cihazda izlenebilir mi? TV+ çok ekranlı bir servistir, ancak tek üyelik ile aynı anda bir cihaz üzerinden erişebilirsiniz. Aynı anda birden fazla cihazda yayın izlemek için ek profil oluşturmanız gerekmektedir.

You might be interested:  Cem Tv Sahibi Kim?(Mükemmel cevap)

TV+ uygulaması nedir?

TV+, dilediğiniz zaman, dilediğiniz yerden TV ve film izleyebileceğiniz internet tabanlı dijital TV platformudur. TV+, çoklu ekran erişimi, yayınları kaydetme, geri alma ve gelişmiş kişiselleştirme özellikleri ile eşsiz bir TV deneyimi sunulmaktadır.

Turkcell TV+ Cep paketi nasıl kullanılır?

Dilediğiniz programları 50 saate kadar kaydedebilirsiniz. Turkcell TV+ Market bölümünde en popüler, en güncel filmleri ve dizileri kiralayabilirsiniz. Paketleri satın almak için, Cep Paketi (9,9 TL/Ay) için CEP, Full Cep Paketi (14,90 TL/Ay) için FULLCEP yazarak 2200’a SMS gönderebilirsiniz.

Turkcell TV promosyon kodu nasıl kullanılır?

Genel Bilgi. Kampanya /hediye indirim kodumu nasıl alabilirim? Turkcell müşterilerimiz 2222- 2200 kısa kodlarına “indirim kodu ” yazılarak SMS ile indirim koduna ulaşabilir. Ayrıca Turkcell ‘li olmayan müşterilerimiz ise sorgulama işlemini 0532 752 53 23 numarasına SMS ile “indirim kodu ” yazarak ulaşabilir.

TV Plus nasıl açılır televizyon?

TV+ tuşu iki kere yanıp sönecektir. TV+ tuşu iki kere yanıp sönene kadar bekleyiniz. Kumandanızı televizyonunuza doğru tutarak, televizyon markanızın Kolay Kurulum Listesi’nde bulunduğu sıranın tuşuna televizyonunuz kapanıncaya kadar basılı tutunuz. Örnek: Arçelik için 1’e, Sony için 8’e basılı tutunuz.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *