Tv Plus Hangi Filmler Var?(Mükemmel cevap)

Turkcell TV’de neler var?

TV+ Full Sinema Paketi

 • TV PLUS INFO.
 • PLUS AKSİYON.
 • PLUS KOMEDİ
 • PLUS AİLE.
 • PLUS ROMANTİK.
 • PLUS ANİMASYON.
 • EPIC DRAMA HD.
 • FX.

Turkcell TV+’ ta satın alınan içerik ne kadar süre ile izlenebilir?

Kiralanan içerik 30 gün içinde, ilk izleme anından itibaren 48 saat içinde dilenildiği kadar izlenebilir. TV+’ta kaç film satın alabilirim? Dilediğiniz kadar film satın alabilirsiniz.

TV Plus kaç film alır?

TV +’da film satın alma sınırı yoktur. Hem de hiçbir pakete üye olmanıza gerek yok.

Turkcell TV de filmler ücretli mi?

Onlarca sen seç filmini paketinize dahil olarak ücretsiz izleyebilir, yayınları veya filmleri kaydedebilirsiniz. TV+ kullanımlarınız için, aboneliğinizle birlikte Cep+’ya özel 5 GB internet paketi tanımlanır ve TV+ Servisi’ni kullanırken, kullanımlar bu paketten düşer.

TV+ Filmler ücretli mi?

Turkcell TV Plus ücretli bir çevrim içi platformdur. Abonelik sisteminin yanı sıra film ve dizi kiralama hizmeti de veren Turkcell TV Plus abonelik paketi ve içerik kiralama ücretlerini Turkcell ve Superonline kullanıcılarının faturalarına yansıtır.

Turkcell TV+ hangi kanallar var?

SSport, NBA TV, Eurosport, Discovery Channel, Nat Geo Wild, Da Vinci Learning, Animal Planet, GINX TV, Disney Junior, Duck TV, Baby TV ve çok daha fazlası 130’dan fazla yerli ve yabancı kanalı, yüzlerce “Seç İzle” film ve diziyi keyifle izleyin.

You might be interested:  Tv De Exxen Nasıl Izlenir?(EN iyi 5 ipucu)

TV+ kotadan yer mi?

TV+ uygulaması, 3G Mobil Genişbant (MGB/MGBS) erişim noktaları ve kurumsal APN ler üzerinden yapılan TV+ kullanımlarda kullanıcının tarifesine bağlı olarak standart internet bağlantı ücreti yansıtılır veya data paketi varsa paketten düşülür. MobilGenişbant olarak tanımlı APN lerde kota düşümü gerçekleşir.

Evde Turkcell TV+ nasıl kullanılır?

Turkcell.com.tr üst menüdeki “Ürün ve Hizmetler” seçeneğinde yer alan “Servisler” bölümündeki ” Turkcell TV+ ” sayfasından detaylı bilgi alabilir, dilerseniz Turkcell şifrenizle giriş yaparak size uygun paket seçeneğiyle Turkcell TV+ keyfini yaşamaya başlayabilirsiniz.

Turkcell TV+ da filmler ne kadar sürede bir yenilenir?

TV+ ‘da kiraladığınız bir filmi 1 ay boyunca istediğiniz zaman izlemeye başlayabilir, filmi izlemeye başladıktan sonra da 48 saat içinde istediğiniz kadar yeniden izleyebilirsiniz.

TV Plus kaç saat geri alınır?

TV kanallarındaki yayınları dilediğiniz zaman durdurabilir, 12 saate kadar geri alabilirsiniz. Bu 12 saat dilimi içerisinde kaçırdığınız programları izleyebilir, programlar arasında geçiş yapabilirsiniz.

TV+ nasıl izlenir?

TV+ müşterileri, sistemlerde kayıtı cep telefon numaraları ve şifreleri ile giriş yapabilirler. Turkcell müşterisiyseniz SIFRE yazıp 2200’a kısa mesaj gönderip şifrenizi ücretsiz alabilirsiniz. Turkcell müşterisi değilseniz, SIFRE yazıp “0(532) 755 2222″a kısa mesaj göndererek şifrenizi alabilirsiniz.

TV Plus film kiralama ne kadar?

Turkcell TV+’da Hollywood Stüdyolarının en yeni filmlerini 2-5 TL’ye kiralayarak izleyebilirsiniz. “Kirala İzle” kategorisinde yer alan filmlerden seçerek dilediğiniz zaman kiralayabilirsiniz.

TV+ uygulaması nedir?

TV+, dilediğiniz zaman, dilediğiniz yerden TV ve film izleyebileceğiniz internet tabanlı dijital TV platformudur. TV+, çoklu ekran erişimi, yayınları kaydetme, geri alma ve gelişmiş kişiselleştirme özellikleri ile eşsiz bir TV deneyimi sunulmaktadır.

TV Plus’ta hangi diziler var?

Two Weeks to Live

 • Lie With Me. Yeni dizi tüm bölümleriyle TV +’ ta. The Last Ship.
 • Masum Dizisi 1. Bölüm İzle 2018 | TV+
 • The Feed. Bilimkurgu dizisi The Feed tüm bölümleriyle sadece TV +’ ta.
 • Vigil. Sonunu tahmin edemeyeceğiniz, 2021 yapımı Vigil tüm bölümleriyle TV +’ ta.
 • Honour. 2020’nin ses getiren mini- dizisi Honour sadece TV +’ ta.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *