Turkcell Tv Plus Usb Nasıl Çalışır?

Turkcell TV Plus USB girişi ne işe yarar?

Turkcell TV Plus ‘ın kalbi diyebileceğimiz set üstü kutusunun ön panelinde açma kapama düğmesi, uzaktan kumanda sinyal alıcısı ve harici medyaları oynatabilmek için bir usb portu bulunuyor. Cihaz AVI, MKV, WMV gibi yaygın kullanılan video formatlarını destekliyor.

Turkcell TV Plus kumanda televizyona nasıl bağlanır?

Televizyonunuz açıkken kumanda üzerindeki kırmızı ve mavi tuşların ikisine birden basılı tutunuz. TV+ tuşu iki kere yanıp sönene kadar bekleyiniz. Kumandanızı televizyonunuza doğru tutarak, Kolay kurulum listesinde televizyonunuzun markası için belirtilen tuşa televizyonunuz kapanıncaya kadar basılı tutunuz.

TV+ kumandası nasıl çalışır?

TV+ tuşu iki kere yanıp sönecektir. TV+ tuşu iki kere yanıp sönene kadar bekleyiniz. Kumandanızı televizyonunuza doğru tutarak, televizyon markanızın Kolay Kurulum Listesi’nde bulunduğu sıranın tuşuna televizyonunuz kapanıncaya kadar basılı tutunuz. Örnek: Arçelik için 1’e, Sony için 8’e basılı tutunuz.

Turkcell TV uygulaması nasıl kullanılır?

Turkcell.com.tr üst menüdeki “Ürün ve Hizmetler” seçeneğinde yer alan “Servisler” bölümündeki ” Turkcell TV+ ” sayfasından detaylı bilgi alabilir, dilerseniz Turkcell şifrenizle giriş yaparak size uygun paket seçeneğiyle Turkcell TV+ keyfini yaşamaya başlayabilirsiniz.

You might be interested:  Samsung Tv Dil Ayarları Nasıl Değiştirilir?(EN iyi 5 ipucu)

Turkcell TV Plus kaydet izle Nasıl Yapılır?

TV kanalını izlerken kayıt «(R)» tuşuna basarak veya TV rehberi ekranında seçtiğiniz programın üzerine geldiğinizde çıkan menüdeki « Kaydet » seçeneği ile kaydetme işlemini başlatabilirsiniz. Kaydetme seçeneklerinden ‘Süreli Kayıt’, ‘Diziyi Sezon Kaydetme ‘ veya ‘Programın Sonuna Kadar Kaydet ‘ten birini seçebilirsiniz.

Turkcell TV Plus PIP modu nedir?

PIP yani picture in picture özelliği sayesinde izlemekte olduğunuz kanalı sağ üst köşeye konumlandırıp diğer kanallar arasında gezinmeye devam edebilirsiniz.

TV Plus nasıl açılıyor?

TV+ müşterileri, sistemlerde kayıtı cep telefon numaraları ve şifreleri ile giriş yapabilirler. Turkcell müşterisiyseniz SIFRE yazıp 2200’a kısa mesaj gönderip şifrenizi ücretsiz alabilirsiniz. Turkcell müşterisi değilseniz, SIFRE yazıp “0(532) 755 2222″a kısa mesaj göndererek şifrenizi alabilirsiniz.

TV Plus Tv’ye nasıl yüklenir?

Turkcell TV+ uygulamalarını nereden indirebilirim? Telefonunuzdan ARTINET ya da ARTICEP yazıp 2200’a​ ücretsiz mesaj attığınızda üye olduktan sonra telefonunuza gelen linke tıklayarak Turkcell TV mobil uygulamasını indirebilirsiniz. Dilerseniz Appstore veya Googleplay’den uygulamayı cep telefonunuza indirebilirsiniz.

Turkcell TV Plus telefonda nasıl kullanılır?

​+Cep Paketi ile bilgisayarınızdan www.turkcelltvplus.com.tr adresine girerek veya cep telefonu ve tabletinizden mobil uygulamayı indirerek izleyebilirsiniz. Onlarca sen seç filmini paketinize dahil olarak ücretsiz izleyebilir, yayınları veya filmleri kaydedebilirsiniz.

TV Plus kumandası neden çalışmaz?

Olası Sebep 1: Uzaktan kumandanın pili zayıf. Çözüm: Kumandanın pillerini değiştirin. Olası Sebep 2: Uzaktan kumanda cihazınız ile doğru şekilde eşleşmemiş. Çözüm: Uzaktan kumandanız ilk kullanımda cihazınızla aşağıda gösterilen şekilde eşleştirilir.

TV+ ücretli mi?

Turkcell TV Plus ücretli bir çevrim içi platformdur. Abonelik sisteminin yanı sıra film ve dizi kiralama hizmeti de veren Turkcell TV Plus abonelik paketi ve içerik kiralama ücretlerini Turkcell ve Superonline kullanıcılarının faturalarına yansıtır.

You might be interested:  Beko Smart Tv Yazılım Güncelleme Nasıl Yapılır?(Çözüm bulundu)

TV+ pin kodu nedir?

PIN numaranız 1234 olarak tanımlanmıştır. PIN numaranızı telefonunuzun tuşlarını kullanarak değiştirebilirsiniz. Ücretlendirme: Bu servisin kullanımı için ek bir ücret ödemezsiniz.

TV Plus ayda ne kadar?

Temel TV+ Paketi: 14,99 TL. Kurumsal Herkes için TV+ 5 GB Paketi: 27,99 TL/ ay – 25​ saat kayıt süresi içinde. Kurumsal Herkes için TV+ 10 GB Paketi: 37,99 TL / ay – 25 saat kayıt süresi içinde. Kurumsal Giriş TV+ 15 GB Paketi: 40,99 TL/ ay.

TV Plus internet yer mi?

TV+ uygulaması, 3G Mobil Genişbant (MGB/MGBS) erişim noktaları ve kurumsal APN ler üzerinden yapılan TV+ kullanımlarda kullanıcının tarifesine bağlı olarak standart internet bağlantı ücreti yansıtılır veya data paketi varsa paketten düşülür. MobilGenişbant olarak tanımlı APN lerde kota düşümü gerçekleşir.

TV+ sadece Turkcell mi?

Web’de TV+ TV+ uygulamasının desteklediği cihazlara sahip tüm kullanıcılar gsm operatörüne bakılmaksızın kullanabilir.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *