Turkcell Tv Nasıl Kullanılır?(Çözülmüş)

​+Cep Paketi ile bilgisayarınızdan www.turkcelltvplus.com.tr adresine girerek veya cep telefonu ve tabletinizden mobil uygulamayı indirerek izleyebilirsiniz. Onlarca sen seç filmini paketinize dahil olarak ücretsiz izleyebilir, yayınları veya filmleri kaydedebilirsiniz.

TV+ nasıl giriş yapılır?

TV+ müşterileri, sistemlerde kayıtı cep telefon numaraları ve şifreleri ile giriş yapabilirler. Turkcell müşterisiyseniz SIFRE yazıp 2200’a kısa mesaj gönderip şifrenizi ücretsiz alabilirsiniz. Turkcell müşterisi değilseniz, SIFRE yazıp “0(532) 755 2222″a kısa mesaj göndererek şifrenizi alabilirsiniz.

Turkcell TV+ ücretli mi?

Temel TV+ Paketi (Özel 1 GB internetle beraber): Aylık 9.99 TL. Premium TV+ Paketi (Özel 1 GB internetle beraber): Aylık 14.99 TL. Yıllık Giriş TV+ Paketi (Özel 5 GB internetle beraber): Aylık 9.90 TL (12 ay taahhütlüdür) Yıllık Premium TV+ Paketi (Özel 10 GB internetle beraber): Aylık 12.90 TL (12 ay taahhütlüdür)

TV+ uygulaması nedir?

TV+, dilediğiniz zaman, dilediğiniz yerden TV ve film izleyebileceğiniz internet tabanlı dijital TV platformudur. TV+, çoklu ekran erişimi, yayınları kaydetme, geri alma ve gelişmiş kişiselleştirme özellikleri ile eşsiz bir TV deneyimi sunulmaktadır.

TV Plus kaç TL?

Temel TV+ Paketi: 14,99 TL. Kurumsal Herkes için TV+ 5 GB Paketi: 27,99 TL /ay – 25​ saat kayıt süresi içinde. Kurumsal Herkes için TV+ 10 GB Paketi: 37,99 TL /ay – 25 saat kayıt süresi içinde. Kurumsal Giriş TV+ 15 GB Paketi: 40,99 TL /ay.

You might be interested:  Tv De Satılan Ballar Nasıl?(En iyi çözüm)

TV Plus için şifre nasıl alınır?

Turkcell abonesiyseniz SIFRE yazıp 2200’a kısa mesaj göndererek şifrenizi ücretsiz alabilirsiniz. Turkcell abonesi değilseniz SIFRE yazıp 05327552222’ye kısa mesaj göndererek şifrenizi alabilirsiniz.

TV+ pc’de nasıl izlenir?

TV+ web uygulamasını Internet Explorer veya Firefox tarayıcı ile kullanabilirsiniz. “Mac + Chrome”: Yüklü olan Google Chrome tarayıcı versiyonu ile TV+ web uygulaması düzgün çalışmayabilir. TV+ web uygulamasını Safari tarayıcı ile kullanabilirsiniz.”

TV+ indirmek ücretli mi?

Tüm TV+ kullanıcılarına ücretsiz! Ek Profil Paketi ile aile fertleriniz için ek profil oluşturarak Sosyal TV, favori yönetimi, ebeveyn kontrolü gibi özellikleri kişiselleştirebilirsiniz. +100 veya +250 Saat Kayıt Paketleri ile TV+ ile sevdiğiniz programları kaydedebilir, daha sonra dilediğiniz zaman izleyebilirsiniz.

TV Plusta kaç film satın alınabilir?

TV +’da kaç film satın alabilirim? TV +’da film satın alma sınırı yoktur.

Vodafone tv ücretsiz mi?

Full paket ücreti 18,90 TL, Super paket ücreti 11.90 TL olarak faturanıza ” Vodafone TV ” kaleminde yansıtılır. Faturasız hatlarda ise servisin aylık yenilenme tarihlerinde paketin ücreti bakiyenizden düşer.

TV+ aynı anda kaç kişi izleyebilir?

TV+, tek üyelik ile ” aynı anda ” birden fazla cihazda izlenebilir mi? TV+ çok ekranlı bir servistir, ancak tek üyelik ile aynı anda bir cihaz üzerinden erişebilirsiniz. Aynı anda birden fazla cihazda yayın izlemek için ek profil oluşturmanız gerekmektedir.

TV+ sadece Turkcell mi?

Web’de TV+ TV+ uygulamasının desteklediği cihazlara sahip tüm kullanıcılar gsm operatörüne bakılmaksızın kullanabilir.

Turkcell TV paketi nedir?

Turkcell TV Paketlerinin detayları nedir? Cep Paketi ile bilgisayarınızda, cep telefonu ve tabletinizde 80’den fazla TV kanalını izleyebilirsiniz. Dilediğiniz programları 25 saate kadar kaydedebilirsiniz. Turkcell TV+ Market bölümünde en popüler, en güncel filmleri ve dizileri kiralayabilirsiniz.

You might be interested:  Bilgisayar Ekranı Nasıl Tv Olur?(Çözülmüş)

TV Plus internet yiyor mu?

TV+ uygulaması, 3G Mobil Genişbant (MGB/MGBS) erişim noktaları ve kurumsal APN ler üzerinden yapılan TV+ kullanımlarda kullanıcının tarifesine bağlı olarak standart internet bağlantı ücreti yansıtılır veya data paketi varsa paketten düşülür. MobilGenişbant olarak tanımlı APN lerde kota düşümü gerçekleşir.

TV+ Kayıt Nasıl Yapılır?

TV kanalını izlerken kayıt «(R)» tuşuna basarak veya TV rehberi ekranında seçtiğiniz programın üzerine geldiğinizde çıkan menüdeki «Kaydet» seçeneği ile kaydetme işlemini başlatabilirsiniz. Kaydetme seçeneklerinden ‘Süreli Kayıt ‘, ‘Diziyi Sezon Kaydetme’ veya ‘Programın Sonuna Kadar Kaydet’ten birini seçebilirsiniz.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *