Turkcell Tv+ Hangi Kanallar Var?(Çözünme)

TV+ Full Sinema Paketi

 • TV PLUS INFO.
 • PLUS AKSİYON.
 • PLUS KOMEDİ
 • PLUS AİLE.
 • PLUS ROMANTİK.
 • PLUS ANİMASYON.
 • EPIC DRAMA HD.
 • FX.

Turkcell TV Giriş Paketi hangi kanallar var?

SSport, NBA TV, Eurosport, Discovery Channel, Nat Geo Wild, Da Vinci Learning, Animal Planet, GINX T SSport, NBA TV, Eurosport, Discovery Channel, Nat Geo Wild, Da Vinci Learning, Animal Planet, GINX T TV+ ‘ın tüm belgesel, spor, çocuk, film ve dizi kanalları bu pakette sizi bekliyor!

TV+ kaç kanal var?

110’dan fazla yerli ve yabancı kanala ev sahipliği yapan Turkcell TV+ cep telefonlarından, bilgisayarlardan ve tabletlerden kolaylıkla izlenebilir.

Turkcell TV Plus fiyatı ne kadar?

Herkes İçin TV+ Paketi: 16,99 TL/ay. Temel TV+ Paketi: 14,99 TL. Kurumsal Herkes için TV+ 5 GB Paketi: 27,99 TL/ay – 25​ saat kayıt süresi içinde. Kurumsal Herkes için TV+ 10 GB Paketi: 37,99 TL /ay – 25 saat kayıt süresi içinde.

Turkcell TV izleme ücretsiz mi?

Turkcell TV Plus ücretli bir çevrim içi platformdur. Abonelik sisteminin yanı sıra film ve dizi kiralama hizmeti de veren Turkcell TV Plus abonelik paketi ve içerik kiralama ücretlerini Turkcell ve Superonline kullanıcılarının faturalarına yansıtır.

You might be interested:  Lg Tv Hangi Formatta Film Izlenir?(Çözülmüş)

TV Plus internet yer mi?

TV+ uygulaması, 3G Mobil Genişbant (MGB/MGBS) erişim noktaları ve kurumsal APN ler üzerinden yapılan TV+ kullanımlarda kullanıcının tarifesine bağlı olarak standart internet bağlantı ücreti yansıtılır veya data paketi varsa paketten düşülür. MobilGenişbant olarak tanımlı APN lerde kota düşümü gerçekleşir.

Turkcell TV 5 GB hediye ne ise yarar?

Onlarca sen seç filmini paketinize dahil olarak ücretsiz izleyebilir, yayınları veya filmleri kaydedebilirsiniz. TV+ kullanımlarınız için, aboneliğinizle birlikte Cep+’ya özel 5 GB internet paketi tanımlanır ve TV+ Servisi’ni kullanırken, kullanımlar bu paketten düşer.

TV+ nasıl izlenir?

TV+ müşterileri, sistemlerde kayıtı cep telefon numaraları ve şifreleri ile giriş yapabilirler. Turkcell müşterisiyseniz SIFRE yazıp 2200’a kısa mesaj gönderip şifrenizi ücretsiz alabilirsiniz. Turkcell müşterisi değilseniz, SIFRE yazıp “0(532) 755 2222″a kısa mesaj göndererek şifrenizi alabilirsiniz.

TV+ kimin?

Turkcell TV+, Turkcell tarafından piyasaya sürülen bir dijital TV platformudur. 150’den fazla yerli ve yabancı kanalı; akıllı telefon, tablet bilgisayar, web veya televizyon üzerinden izleme imkânı sunan bir platformdur.

TV+ uygulaması nedir?

TV+, dilediğiniz zaman, dilediğiniz yerden TV ve film izleyebileceğiniz internet tabanlı dijital TV platformudur. TV+, çoklu ekran erişimi, yayınları kaydetme, geri alma ve gelişmiş kişiselleştirme özellikleri ile eşsiz bir TV deneyimi sunulmaktadır.

TV+ Ekstra paketinde neler var?

Ekstra Paketi

 • Tüm premium kanallar.
 • 90’ın üzerinde HD, toplam 130’dan fazla kanal​
 • «Kirala-İzle» ve «Seç-İzle» filmler.
 • Türe özel Plus Salonlar.
 • 24 saate kadar geri alma ve 250 saat kayıt özelliği.

TV Plus abonesi nasıl olunur?

TV+ Paketlerine nasıl üye olabilirim? Turkcell Superonline kullanıcıları, Turkcell Superonline bayileri, çağrı merkezi ve TV+ platformu kanalıyla TV+ paketlerine üye olabilirler.

Turkcell TV+ nasıl kullanılır?

Turkcell.com.tr üst menüdeki “Ürün ve Hizmetler” seçeneğinde yer alan “Servisler” bölümündeki ” Turkcell TV+ ” sayfasından detaylı bilgi alabilir, dilerseniz Turkcell şifrenizle giriş yaparak size uygun paket seçeneğiyle Turkcell TV+ keyfini yaşamaya başlayabilirsiniz.

You might be interested:  Flash Tv Ne Oldu?(EN iyi 5 ipucu)

Turkcell tv laptop nasıl izlenir?

Evde TV+ TV+ uygulaması, IOS 10 ve üzeri tüm cihazlarda, Android (5.0 ve üzeri) cihazlarda desteklenmektedir. Bilgisayardan izlemek için Internet Explorer 9 (Windows7 ve üzeri), Firefox v40 ve üzeri ( Windows 7 ve üzeri), Yandex v15 ve üzeri, Google Chrome v42 ve üzeri(Windows7 ve üzeri)* kullanabilirsiniz.

Turkcell TV de kayıt nasıl yapılır?

TV kanalını izlerken kayıt «(R)» tuşuna basarak veya TV rehberi ekranında seçtiğiniz programın üzerine geldiğinizde çıkan menüdeki « Kaydet » seçeneği ile kaydetme işlemini başlatabilirsiniz. Kaydetme seçeneklerinden ‘Süreli Kayıt’, ‘Diziyi Sezon Kaydetme ‘ veya ‘Programın Sonuna Kadar Kaydet ‘ten birini seçebilirsiniz.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *