Turkcell Tv Den Youtube Nasıl Girilir?(Doğru cevap)

TV+ YouTube’a nasıl girilir?

Telefon veya tabletinizde YouTube uygulamasını açın. Profil resminize dokunun ve Ayarlar’ı seçin. TV’de izle’ye dokunun. TV Kodu gir’e dokunun ve TV’nizde mavi renkte gösterilen kodu girin.

Turkcell TV de internete nasıl giriliyor?

TV+ müşterileri, sistemlerde kayıtı cep telefon numaraları ve şifreleri ile giriş yapabilirler. Turkcell müşterisiyseniz SIFRE yazıp 2200’a kısa mesaj gönderip şifrenizi ücretsiz alabilirsiniz. Turkcell müşterisi değilseniz, SIFRE yazıp “0(532) 755 2222″a kısa mesaj göndererek şifrenizi alabilirsiniz.

Turkcell TV uygulaması nasıl kullanılır?

Turkcell.com.tr üst menüdeki “Ürün ve Hizmetler” seçeneğinde yer alan “Servisler” bölümündeki ” Turkcell TV+ ” sayfasından detaylı bilgi alabilir, dilerseniz Turkcell şifrenizle giriş yaparak size uygun paket seçeneğiyle Turkcell TV+ keyfini yaşamaya başlayabilirsiniz.

Turkcell TV Plus telefonda nasıl kullanılır?

​+Cep Paketi ile bilgisayarınızdan www.turkcelltvplus.com.tr adresine girerek veya cep telefonu ve tabletinizden mobil uygulamayı indirerek izleyebilirsiniz. Onlarca sen seç filmini paketinize dahil olarak ücretsiz izleyebilir, yayınları veya filmleri kaydedebilirsiniz.

TV+ bilgisayarda nasıl izlenir?

TV+ web uygulamasını Internet Explorer veya Firefox tarayıcı ile kullanabilirsiniz. “Mac + Chrome”: Yüklü olan Google Chrome tarayıcı versiyonu ile TV+ web uygulaması düzgün çalışmayabilir. TV+ web uygulamasını Safari tarayıcı ile kullanabilirsiniz.”

TV+ aynı anda kaç kişi izleyebilir?

TV+, tek üyelik ile ” aynı anda ” birden fazla cihazda izlenebilir mi? TV+ çok ekranlı bir servistir, ancak tek üyelik ile aynı anda bir cihaz üzerinden erişebilirsiniz. Aynı anda birden fazla cihazda yayın izlemek için ek profil oluşturmanız gerekmektedir.

You might be interested:  Tv Ayarı Nasıl Yapılır?(En iyi çözüm)

TV+ WIFI ile izlenir mi?

Evde TV+ Cep telefonu, tablet, bilgisayar üzerinden TV+ yayınlarını izleyebilmek için herhangi bir operatörden aldığınız internet hizmetini ya da otel, havaalanı gibi yerlerdeki kablosuz internet bağlantısını kullanabilirsiniz.

Turkcell TV izleme ücretsiz mi?

Turkcell TV Plus ücretli bir çevrim içi platformdur. Abonelik sisteminin yanı sıra film ve dizi kiralama hizmeti de veren Turkcell TV Plus abonelik paketi ve içerik kiralama ücretlerini Turkcell ve Superonline kullanıcılarının faturalarına yansıtır.

TV+ üyeliği nasıl yapılır?

TURKCELL TV+ NASIL ÜYE OLUNUR? Turkcell Superonline kullanıcıları, Turkcell Superonline bayileri, çağrı merkezi ve TV+ platformu kanalıyla TV+ paketlerine üye olabilirler. TV+ servisine, tüm cihazlardan Turkcell Superonline sistemlerinde kayıtlı cep telefonu numarası ve şifreniz ile giriş yapabilirsiniz.

TV Plus ayda ne kadar?

Temel TV+ Paketi: 14,99 TL. Kurumsal Herkes için TV+ 5 GB Paketi: 27,99 TL/ ay – 25​ saat kayıt süresi içinde. Kurumsal Herkes için TV+ 10 GB Paketi: 37,99 TL / ay – 25 saat kayıt süresi içinde. Kurumsal Giriş TV+ 15 GB Paketi: 40,99 TL/ ay.

TV+ sadece Turkcell mi?

Web’de TV+ TV+ uygulamasının desteklediği cihazlara sahip tüm kullanıcılar gsm operatörüne bakılmaksızın kullanabilir.

TV Plus paketi nasıl alınır?

CEP yazıp 2200’a göndererek aylık 7,9 TL olan +Cep Paketi ‘ne üye olarak uygulama içinden dilediğiniz filmi kiralayıp izleyebilir, sevdiğiniz programları, onlarca kanal yayınını cep telefonunuzdan, tabletinizden ya da www.turkcelltvplus.com.tr’den izleyebilirsiniz.

Turkcell TV Artı nedir?

TV+, ister mobil cihazlarınızda dışarıdayken isterseniz de evde, okulda, tatilde veya işte sabit durumdayken TV ve film izleyebileceğiniz internet tabanlı dijital TV platformudur. TV+ ile, en beğenilen TV kanallarını, filmleri ve dizileri izleyebilirsiniz.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *