Ton Tv Kimin?(Çözülmüş)

1994 Yılında yayın hayatına başlamış olan Dardanel Medya Gurubu imtiyaz sahibi Niyazi ÖNEN’dir. Dardanel Medya bünyesinde TÜRKSAT 4A’dan yayın yapmakta olan TON TV ve Çanakkale bölgesine radyo yayını yapan ( 94.0 Mhz ) Radyo Ton ile Çanakkale gündemini Tüm Türkiye’nin yanı sıra 36 ülkeye taşımaktadır.

Denge TV hangi şehirde?

canakkale’nin yerel televizyon kanali. dardanel grubunundur pek tabi. kanal 17’nin kardeş kuruluşu.

Koza TV hangi şehre ait?

adana’da yerel bir tv kanalı. bazı geceler güzel filmler yayınladıkları oluyor. yerel bir tv kanalı. hayatlarının reytingini bugün almaktadırlar.

Gonca TV hangi ilin?

Gonca Tv Bilgileri Kanalın yayın merkezi İstanbul’da bulunmaktadır.

4 Eylül tv nerede?

Sivas’ın uydu üzerinden yayın yapan dördüncü televizyonu 4 Eylül TV yayına çıkmaya hazırlanıyor. Şubat ayı başında yayınlarına başlayacak olan 4 Eylül TV Aralık 2014’ten itibaren test yayınlarını sürdürüyor.

Tempo TV hangi ilin?

Bir zamanlar Adana’da yayın yapan ve ulusal yayın lisans hakkı olan Tempo TV artık Ciner grubunun. İbrahim Tatlıses’in sahibi olduğu Tempo TV için Ciner grubunun yüklü bir miktar ödeyeceği söyleniyor.

Paralı kanallar hangileri?

Türkiye’de online film ve dizi izleyebileceğiniz ücretli ve ücretsiz 11 platform

  • 1- Netflix. Online yayıncılık dendiği zaman hiç şüphesiz birçok kişinin aklına ilk olarak Netflix geliyor.
  • 2- BluTV.
  • 3- puhutv.
  • 4- FOXPlay.
  • 5- beIN CONNECT.
  • 6- Filmbox Live.
  • 7- Mubi.
  • 8- D-Smart GO.
You might be interested:  Macbook Air Tv Ye Nasıl Bağlanır?(EN iyi 5 ipucu)

Kadırga tv hangi ilin?

trabzon’da yayın yapan yerel tv kanalı, sahibi de haydar baş sanırım.

Flash TV hangi ilin?

Flash TV, 15 Ocak 1992 tarihinde Bursa’da kurulan Göktuğ Medya Grubu bünyesinde yayına başlayan Türkiye’nin 2. özel televizyon kanalıdır. 27 yıl boyunca devam eden yayınlarına 1 Mart 2019 tarihinde ara vermiştir. Kanal 30 Eylül 2021 tarihinde test yayınlarına yeniden başlayarak yeniden bu tarihte kurulmuştur.

Tuncer Çiftçi nerede?

Tuncer Çiftçi, İzmit’te televizyon, radyo programı yapıyor. Sosyal medya gibi çeşitli kanallardan kendisini hastalıklara şifa olan ‘mehdi’ olarak tanıtıyor. Tuncer Çiftçi ‘nin Kocaeli’ne gelişi 2004 yılına dayanıyor. Bu tarihte İstanbul’dan gelen Çiftçi radyo işine giriyor.

Türkiyede kaç tv kanalı var 2020?

RTÜK’ten alınan verilere göre, bugün Türkiye’de karasal ortamdan yayın yapan 16 ulusal televizyon, 8 bölgesel televizyon, 151 yerel televizyon olmak üzere toplam 175, uydudan 350 televizyon, kablolu ortamda ise 172 televizyon kanalı yayın yapıyor.

Ekin tv hangi şehrin?

tokat’ın yöresel bir tv kanalı.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *