Tek Rumeli Tv Ne Zaman Açılacak?

Yaklaşık 10 yılı aşkındır siz izleyicilerimize hizmet vermenin gururu içerisindeyiz, Hizmet vermeye de devam edeceğiz. Sizlere daha kaliteli hizmet verebilmemiz için 1 Ağustos tarihinden itibaren Tek Rumeli Televizyonu Mpeg 4 HD yayına geçiş yapmıştır. Bizleri artık HD uydu alıcılarından izleyebileceksiniz.

Tek Rumeli yayına başladı mı?

Tek Rumeli Televizyonu 2009 yılının başlarında yayın hayatına başlayan bir kanal. Adını Tekirdağ Edirne Kırklareli illerinin baş harflerinden alan kanal, Rumeli, Trakya ve Balkan coğrafyasına hitap etmektedir.

Tek Rumeli frekansı kaç?

Tek Rumeli TV – Türksat – Frekans: 12685, Sembol: 30.000, | Facebook.

Tek Rumeli TV kaçıncı kanalda?

D-Smart 135. kanaldan yayın yapmaktadır.

D-smart Tek Rumeli TV kaçıncı kanal?

Digitürk: 192. Kanal D – SMART: 258. Kanal Türksat: 3A (Batı) Frekans: 11096 Mhz Sembol: 30000 Polarizasyon: Dikey FEC: 5/6 Rumeli TV, Türk ve Balkan kültürünün izlerini taşıyan programları içerir.

Tek Rumeli yayında mi?

Canlı Yayınla Her Pazartesi saat 22.30’da Tek Rumeli TV’de sizlerle buluşuyor!

Tek Rumeli TV yayında mı?

Tek Rumeli Televizyonu kapandı haberleri gerçeği yansıtmamaktadır. Yayınlarımız kesintisiz devam etmektedir. Akıllı Telefonlarınızdan ve Akıllı TV ‘lerinizden Artı Yerel Medya uygulamasını indirerek de bizleri izleyebilirsiniz.

Halk TV frekansı kaç?

HALK TV Frekansı ayarı 12422, Sinyal oranı 27500, Polarizasyon yönü V (Vertikal) – Dikey Batı şeklinde ayarlamanız gerekiyor.

You might be interested:  Puhu Tv Yi Televizyonda Nasıl Izlerim?(Doğru cevap)

Yaban TV frekansı kaç?

* 11844 MHz frekansı, Dikey V-polarizasyon, 2222 Sembol Oranı, FEC ¾ veya 11747 MHz frekansı, Yatay H-polarizasyon, 27500 Sembol Oranı ve FEC 5/6 değerleri girilerek “Şebeke Taraması” yapılmalıdır Ayrıca Türksat 4a frekans değerlerini manuel girerek de kanallar ortaya çıkacaktır.

Vatan tv hangi uyduda?

VATAN Frekansı ayarı 11557, Sinyal oranı 30000, Polarizasyon yönü V (Vertikal) – Dikey Batı şeklinde ayarlamanız gerekiyor.

Koza tv hangi uyduda?

KOZA TV kanalını izleyebilmeniz için çanak anteninizin Türksat 4A uydusuna ayarlı olması gerekmektedir.

Kanal V kaçıncı kanal?

Kanal V; Digitürk’te 124. kanal, d-smart’ta 177. kanal, teledünya 132. kanal, Turkcell Tv 253. kanal da. Google Play’den indirmek için tıklayınız.

Olay tv d smart kaçıncı kanalda?

D – Smart 38. kanaldan yayın yapmaktadır.

D smart ne işe yarar?

D – SMART NEDİR? 2007 yılından bu yana faaliyet gösteren D – Smart, Türkiye’nin önde gelen dijital yayın platformları arasında yer almaktadır. İçerik ve servislerini yeni dinamikler doğrultusunda sürekli geliştiren D – Smart, 83 HD yayın yapan toplam 235’i aşkın kanalı ile abonelerine dijital içerik hizmeti sunmaktadır.

D smart nasıl izlenir?

D – Smart GO’ya aşağıdaki ortamlardan ve cihazlardan erişebilirsiniz: www.dsmartgo.com.tr web sitesinden, IOS ve Android işletim sistemli akıllı telefon ve tabletinize kuracağınız D – Smart GO uygulaması ile, Samsung ve LG marka akıllı TV’lerinize kuracağınız akıllı TV uygulaması ile.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *