Tcl Tv Hangi Ülkenin?

TCL Technology, (Basit Çince:TCL科技; Çince:TCL科技) merkezi Çin’in Guangdong eyaletinin Huizhou şehrinde olan çok uluslu bir elektronik şirketidir.

TCL tv’yi kim üretiyor?

TCL Corporation, merkezi Çin’in Guangdong eyaletinin Huizhou şehrinde olan çok uluslu bir elektronik şirketidir.

TCL televizyon nerede üretiliyor?

TCL, Binh Duong, Vietnam’da yeni entegre üretim üssünün inşaatına başladı.

TCL ne markası?

resmi adıyla tcl electronics holdings limited. çin- shenzhen merkezli elektronik ve beyaz eşya devi. alcatel ve blackberry markasının da tüm isim haklarını aldılar. bu marka ve modellerin yanısıra yakın zamanda türkiye’de de tcl marka cep telefonlarını görebileceğiz sanıyorum.

TCL Türkiye distribütörü kim?

TCL televizyonların üretimi Türkiye ‘de gerçekleştirilirken, Bilkom da ilk kez bir kategoride üretici-dağıtıcı kimliğiyle faaliyet gösterecek. Pazara ilk olarak P8M serisi 50 ve 55 inç 4K UHD Android TV’ler sunulurken, çok yakında ürün ailesine C715 serisi 55 inç QLED teknolojili Android TV modelini de katılacak.

TCL 20 SE kim üretiyor?

TCL, Türkiye’de ürettiği ilk akıllı telefonu olan TCL 20 SE modelini tanıttı İlginizi çekebilir: TCL, Arçelik iş birliğiyle akıllı telefonlarını Türkiye’de üretmeye başladı!

TCL 20 SE hangi ülkenin?

TÜRKİYE’DE ÜRETİLEN İLK TCL TELEFONU 28 Mayıs 2021’de Türkiye Cumhuriyeti Teknoloji ve Sanayi Bakanı Mustafa Varank’ın da ziyaret ettiği üretim tesisinde ‘Made in Türkiye’ etiketiyle üretilen TCL 20 SE, Qualcomm’un 11 mm’lik Snapdragon 460 işlemcisinden ve 4 GB RAM’den gücünü alıyor.

You might be interested:  Axen Tv Kanal Ekleme Nasıl Yapılır?(Soru)

TCL Türkiye fabrikası nerede?

Oppo, Xiaomi ve Vivo gibi markaların ardından TCL de ülkemizde üretime başlayan markalardan biri oldu. Arçelik ile güçlerini birleştiren firmanın tesisi, Tekirdağ’ın Kapaklı ilçesinde bulunan Çerkezköy OSB’de yer alıyor.

LG hangi ülkeye ait?

LG Grup (İngilizce: LG Group, Slogan (İngilizce): “Life’s Good” Türkçe: Hayat Güzeldir), (Korece: 엘지 그룹 Elji Kŭrup); Güney Koreli elektronik, cep telefonu ve petrokimyanın da dahil olduğu birçok alanda faaliyet gösteren şirketler topluluğu. LG, Koo ailesi tarafından yönetilen bir aile şirketidir.

Blaupunkt TV kim üretiyor?

Bosch’un ürettiği blaupunkt marka 109 ekran TV aldık ama alacağımıza pişman olduk!

TCL 10 Plus hangi ülkenin malı?

Hong Kong merkezli tüketici elektroniği şirketi TCL Communication’ın akıllı telefon markası TCL Mobile, TCL 10 Serisi’nin yeni üyeleri TCL 10 Plus ‘ı ve TCL 10 SE’yi duyurdu.

Infinix hangi ülkenin markası?

Hong Kong merkezli akıllı telefon üreticisi olan Infinix Türkiye’de üretim yapmak için çalışmalara başladı. 2013 yılında Hong Kong’da kurulan şirket Fransa ve Kore’deki geliştirme merkezleri ve Fransa tasarım ofisi ile 30’dan fazla ülkede satış ağı bulunan akıllı telefon markası.

TCL Plex nasıl bir telefon?

TCL Plex, orta segmente ait modellerden biri. Qualcomm Snapdragon 675 işlemciden güç sağlayan telefon, 2 GHz performans, 1.7 GHz verimlilik odaklı 8 çekirdekli yapıda. Telefonda Adreno 612 grafik birimi yer alırken, 6 GB RAM ve 128 GB depolama birimleriyle de kağıt üzerinde iyi görünüyor.

55 inç ekran kaç cm?

55 İnç Smart TV (Televizyon) Ölçüleri Bu doğrultuda 55 inç Smart televizyona ölçülerinin, 140 ekran üzerinden ele alındığını söylemek gerekir. Boy ve en olarak ise 122 cm ile 68 cm şeklinde ifade edilir.

You might be interested:  Star Tv Kimin Oldu?(Çözülmüş)

QLED Teknolojisi Nedir?

QLED, (quantum dot display, yani kuantum noktalı ekran) saf monokromatik kırmızı, yeşil ve mavi ışık üretebilen kuantum noktaları (QD), yarı iletken nanokristalleri kullanan bir görüntü cihazıdır.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *