Superonline Tv Paketinde Hangi Kanallar Var?(Çözüm bulundu)

Superonline TV giriş paketinde hangi kanallar var?

SSport, NBA TV, Eurosport, Discovery Channel, Nat Geo Wild, Da Vinci Learning, Animal Planet, GINX T TV+ ‘ın tüm belgesel, spor, çocuk, film ve dizi kanalları bu pakette sizi bekliyor!

Turkcell TV paketinde neler var?

Premium TV+ Paketi: 150’den fazla canlı kanalı, gişe rekortmeni filmler, sevilen diziler, Premier Lig, NBA, Moto GP, Formula 1, spor, haber, çocuk, belgesel programları ve çok daha fazlası ayda sadece 24,99 TL’dir.

TV+ kaç kanal var?

110’dan fazla yerli ve yabancı kanala ev sahipliği yapan Turkcell TV+ cep telefonlarından, bilgisayarlardan ve tabletlerden kolaylıkla izlenebilir.

TV+ Ekstra paketinde neler var?

Ekstra Paketi

  • Tüm premium kanallar.
  • 90’ın üzerinde HD, toplam 130’dan fazla kanal​
  • «Kirala-İzle» ve «Seç-İzle» filmler.
  • Türe özel Plus Salonlar.
  • 24 saate kadar geri alma ve 250 saat kayıt özelliği.

Turkcell TV internet yer mi?

TV+ uygulaması, 3G Mobil Genişbant (MGB/MGBS) erişim noktaları ve kurumsal APN ler üzerinden yapılan TV+ kullanımlarda kullanıcının tarifesine bağlı olarak standart internet bağlantı ücreti yansıtılır veya data paketi varsa paketten düşülür. MobilGenişbant olarak tanımlı APN lerde kota düşümü gerçekleşir.

You might be interested:  Seg Tv Nerede Üretiliyor?(Çözülmüş)

Turkcell TV izleme ücretsiz mi?

Turkcell TV Plus ücretli bir çevrim içi platformdur. Abonelik sisteminin yanı sıra film ve dizi kiralama hizmeti de veren Turkcell TV Plus abonelik paketi ve içerik kiralama ücretlerini Turkcell ve Superonline kullanıcılarının faturalarına yansıtır.

Turkcell TV+ Cep paketi nasıl kullanılır?

Dilediğiniz programları 50 saate kadar kaydedebilirsiniz. Turkcell TV+ Market bölümünde en popüler, en güncel filmleri ve dizileri kiralayabilirsiniz. Paketleri satın almak için, Cep Paketi (9,9 TL/Ay) için CEP, Full Cep Paketi (14,90 TL/Ay) için FULLCEP yazarak 2200’a SMS gönderebilirsiniz.

TV+ nasıl izlenir?

TV+ müşterileri, sistemlerde kayıtı cep telefon numaraları ve şifreleri ile giriş yapabilirler. Turkcell müşterisiyseniz SIFRE yazıp 2200’a kısa mesaj gönderip şifrenizi ücretsiz alabilirsiniz. Turkcell müşterisi değilseniz, SIFRE yazıp “0(532) 755 2222″a kısa mesaj göndererek şifrenizi alabilirsiniz.

Turkcell TV Artı nedir?

TV+, ister mobil cihazlarınızda dışarıdayken isterseniz de evde, okulda, tatilde veya işte sabit durumdayken TV ve film izleyebileceğiniz internet tabanlı dijital TV platformudur. TV+ ile, en beğenilen TV kanallarını, filmleri ve dizileri izleyebilirsiniz.

TV+ kimin?

Turkcell TV+, Turkcell tarafından piyasaya sürülen bir dijital TV platformudur. 150’den fazla yerli ve yabancı kanalı; akıllı telefon, tablet bilgisayar, web veya televizyon üzerinden izleme imkânı sunan bir platformdur.

Turkcell TV+ hangi kanallar var?

SSport, NBA TV, Eurosport, Discovery Channel, Nat Geo Wild, Da Vinci Learning, Animal Planet, GINX TV, Disney Junior, Duck TV, Baby TV ve çok daha fazlası 130’dan fazla yerli ve yabancı kanalı, yüzlerce “Seç İzle” film ve diziyi keyifle izleyin.

TV+ uygulaması nedir?

TV+, dilediğiniz zaman, dilediğiniz yerden TV ve film izleyebileceğiniz internet tabanlı dijital TV platformudur. TV+, çoklu ekran erişimi, yayınları kaydetme, geri alma ve gelişmiş kişiselleştirme özellikleri ile eşsiz bir TV deneyimi sunulmaktadır.

You might be interested:  Et Döner Nasıl Yapılır Uzman Tv?(Doğru cevap)

TV Plus wifi ile izlenir mı?

Evde TV+ Cep telefonu, tablet, bilgisayar üzerinden TV+ yayınlarını izleyebilmek için herhangi bir operatörden aldığınız internet hizmetini ya da otel, havaalanı gibi yerlerdeki kablosuz internet bağlantısını kullanabilirsiniz.

Evde Turkcell TV+ nasıl kullanılır?

Turkcell.com.tr üst menüdeki “Ürün ve Hizmetler” seçeneğinde yer alan “Servisler” bölümündeki ” Turkcell TV+ ” sayfasından detaylı bilgi alabilir, dilerseniz Turkcell şifrenizle giriş yaparak size uygun paket seçeneğiyle Turkcell TV+ keyfini yaşamaya başlayabilirsiniz.

Turkcell TV de beIN sport var mı?

beIN SPORTS HABER şimdi Turkcell TV+ ‘ta! beIN SPORTS HABER Turkcell TV+ 71. kanalda!

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *