Sungurlar Fox Tv De Ne Zaman Başlıyor?(Çözüm bulundu)

Sungurlar dizisi hangi kanalda 2021?

Samanyolu TV’nin en iddialı yapımı bu sezon Sungurlar adıyla tekrar ekranlara dönecek olan Şefkat Tepe’nin 1. bölümüne ait yepyeni bir fragmanı daha yayınlandı. Yeni fragmanda Şefkat Tepe’nin Doktor’u Devran’ın (Bora Karadul) da yüzü göründü.

Sungurlar ne zaman başlayacak hangi kanalda?

Cumartesi günleri yayınlanan Sungurlar, Samanyolu’nun Türksat’tan düşürülmesinin ardından, artık FOX TV ekranlarında sevenleri ile buluşacak.

Sungurlar ne zaman bitti?

Sungurlar 22. son bölümü ile herkesi ekrana kilitledi. Cumartesi akşamlarının ilgiyle takip edilen dizisi Sungurlar son bölümde izleyemediğiniz detaylar haberimizde.

Şefkat Tepe ilk ne zaman başladı?

Samanyolu TV’nin en iddialı yapımı bu sezon Sungurlar adıyla tekrar ekranlara dönecek olan Şefkat Tepe.

Sungur dizisi nerede çekiliyor?

Sungurlar dizisi nerede çekildi: sungurlar dizisi çekimlerinde Kütahya, Eskişehir ve Bilecik şehirleri kullanılmıştır. Kütahya’nın Tavşanlı ilçesinde ki tarihi Çarşı ve pazarda çekimler yapılmıştır. Tavşanlı’daki tarihi Demirciler Arastası’nda çekilen sahneler izleyicilerin dikkatini çekmiştir.

Şefkat Tepe neden yasaklandı?

Konya Valiliği, Samanyolu TV’de yayınlanan ‘ Şefkat Tepe ‘ isimli dizinin çekimlerine yasak getirirken, yasağa gerekçe olarak Hz. Muhammed’i ilişkin görüntülerin medyada tepkilere neden olmasını gösterdi.

Şefkat Tepe Doktor Kim?

Bora Karakul’un Şefkat Tepe dizisinde oynadığı Doktor Devran karakterinin kısa açıklaması ve resmi. Bora Karakul ayrıldımı, Doktor Devran öldü mü? Örgütte doktor iken ayrılıp Sungurlar Timi’ne katılmıştır. Zelal ile evlidir.

Şefkat Tepe Aslı ve Şahin neden ayrıldı?

Sebebi ise Şahinin askerlik görevi için zorunlu olarak diziden ayrılması gösterildi.Ancak Şahin karakteri de Kordon Celil gibi vazgeçilmesi zor bir karakter olduğu için, Şahininde dizide ölmeyeceği, kısa dönem askerliği bitene kadar Kordon Celil gibi diziden bir süre uzak kalacağını düşünülüyor.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *