Show Tv Çukur Tekrarı Ne Zaman?(En iyi çözüm)

Show TV Çukur tekrarı saat kaçta?

Çukur dizisinin FİNAL BÖLÜMÜ 7 Haziran 2021 Pazartesi saat 20:00’de. Tekrarı 8 Haziran 2021 Salı günü saat 00:30’da. Çukur dizisinin yeni bölümü 31 Mayıs 2021 Pazartesi saat 20:00’de. Tekrarı 2 Haziran 2021 Çarşamba günü saat 00:30’de.

Çukur gece saat kaçta?

ÇUKUR SAAT KAÇTA BAŞLIYOR? Çukur dizisi yeni bölümleriyle Pazartesi akşamları Show TV ekranlarında saat 20.00’da başlıyor.

Çukur hangi günler?

Dört sezon boyunca Pazartesi akşamlarına damga vuran Çukur ‘un muhteşem gala gecesi sizlerle! Koçovalılar tekrar bir arada!

Üç kuruş hangi kanalda?

Show TV ekranlarında 4 sezondur soluksuz izlenen Çukur dizisi, bu sezon izleyicisiyle vedalaşıyor.

Çukur devam ediyor mu?

Çukur 4. sezonun ardından geçtiğimiz hafta final bölümü ile ekranlara veda etti. Dört sezon boyunca izleyenlerin gönlünde taht kuran Çukur dizisinin ardından Yamaç karakterini canlandıran Aras Bulut İynemli sosyal medya hesaplarından veda mesajı yayınladı.

Eşkiya ne zaman başlıyor 2021?

Gözler yeni sezona çevrilirken EDHO’nun ne zaman başlayacağı da belli oldu. Dizinin 7. ve yeni sezonu 26 Ekim 2021 Salı günü başlayacak.

Çukur kaç eylülde başlayacak?

Çukur dizisinin dördüncü sezonu veya son sezonu, 7 Eylül 2020 tarihinde Show TV’de yayınlanmaya başladı.

Arka sokaklar dizisi ne zaman başlıyor?

ARKA SOKAKLAR NE ZAMAN BAŞLIYOR? Arka Sokaklar dizisi 17 Eylül’de yeni sezonu ile izleyici karşısına çıkacak. Başrollerini Zafer Ergin, Şevket Çoruh, Özgür Ozan, Oya Okar, İlker İnanoğlu ve Ozan Çobanoğlu’nun paylaştığı dizinin 595’inci bölümü ekrana gelecek.

You might be interested:  Bu Gun Tv Ne Var?

Çukur hangi gece?

Pazartesi akşamları saat 20.00’de yeni bölümleri yayınlanan dizi seyirciler tarafından büyük bir ilgi ile bekleniyor. Çukur hikayesi, oyuncu kadrosu ve kestirilemeyen hikayesi ile dinamiğini hiç kaybetmeden ilerliyor.

Üç Kuruş hangi gün?

Ay Yapım imzalı ‘ Üç Kuruş ‘ her Pazartesi saat 20.00’de Show TV’de! HANGİ ÜÇ KURUŞ KARAKTERİSİN? Testi çöz. Hangi Üç Kuruş karakteri olduğunu öğren! 1

Üç Kuruş dizisi ne zaman oynuyor?

Oğlum yakında Show TV’de başlıyor! Üç Kuruş her Pazartesi Show TV’de!

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *