Oda Tv Nasıl Izlenir?(EN iyi 5 ipucu)

Odatv nereden izlenir?

Hafta içi her gün saat 19.00’da Youtube’da Odatv Genel Yayın Yönetmeni Serdar Cebe’nin sunduğu Odatv Ana Haber başlıyor. Odatv Ana Haber artık hafta içi her gün saat 19.00’da Odatv Youtube kanalından yayınlanacak. Ana Haber’i izlemek için tıklayın.

Oda tv sahibi kimdir?

odatv.com, OdaTV ya da odaTV, 2007 yılında haber portalı olarak yayın yaşamına başlayan web sitesi. OdaTV ‘nin imtiyaz sahibi Soner Yalçın’dır. OdaTV Genel Yayın Yönetmeni Barış Pehlivan, haber müdürü Barış Terkoğlu, Ankara Haber Müdürü ise Müyesser Yıldız’dır.

Oda TV frekansı nedir?

Yeni haber kanalı Türksat 4-A Uydusu ve D-Smart 273, Digiturk Uydu Paketi 230. sırada.. Uydu Frekansı; 11 824, Sembol Rate; 8000, Vertical. Yakında Digiturk ve kablolu yayında da (Tele-dünya ve Tivibu) olacağız.

Soner Yalçın kimdir ne iş yapar?

1987’de 2000’e Doğru adlı dergide çalışmaya başladı. Uzun süre Ankara bürosunda muhabirlik yaptı. Burada Adnan Akfırat, Hikmet Çiçek ve Serhan Bolluk’le birlikte çalıştı. 6 Mayıs 1990’da Ankara İstihbarat Şefliğine getirildi. 1993-94 yılları arasında günlük gazete olarak çıkan Aydınlık’ta çalışmaya başladı.

Soner Yalçın nereden mezun?

KRT TV frekansı D-Smart: 147. Kanal.

Alevi kanalları hangileri?

Marketing Türkiye’nin son sayısında yayımlanan ‘Televizyonda Alevi açılımı’ haberine göre şu anda yayına devam eden ve kendisini Alevi veya Alevi hassasiyetli televizyon olarak tanımlayan altı kanal bulunuyor. Bunlar; Cem TV, Dem TV, Ekin TV, Kanal 12, Su TV, Yol TV.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *