Lig Tv Yıllık Ne Kadar?(Soru)

Süper Lig maçlarını aylık sadece 105 TL’ye evinizin konforunda izleyin! Üstelik taahhütsüz ve faturasız. *Bu hizmetten faydalanabilmeniz için satın almanız gereken DIGITURK uyumlu NEXT uydu alıcısının tavsiye edilen perakende fiyatı 169 TL’dir.

Lig Tv Taraftar Paketi kaç lira?

– Taraftar paketine 21,99 TL’lik Turksat Giriş Paketi ile birlikte üye olunabilir. 12 ay ya da 24 ay taahhüt vererek bu hizmete üye olabilirsiniz. Tüm yayınlar TURKSAT uydusu üzerinden izlenir.

beIN sport aylık ne kadar 2021?

beIN Sports Kampanyası *12 Aylık Kullanım sözüne 30.06. 2021 tarihine kadar aylık 119 TL/ Ay ‘dır. 2020- 2021 sezonu UEFA Şampiyonlar Ligi ve UEFA Avrupa Ligi yayınları izlenebilecektir. Spor Toto Süper Lig’in tüm maçları, Spor Toto 1.

beIN sport Süper Lig Paketi ne kadar?

Derbiler ve play-off dahil Spor Toto Süper Lig Sezonluk Paket: 189,99 TL. Üstelik 10 ay taksitle. Paketi aldığınız tarihten itibaren bu sezon Spor Toto Süper Lig ‘de oynanacak tüm maçları izleyebilirsiniz.

Lig Tv Mobil ne kadar?

Süper Lig her an yanınızda! Mobil cihazınızda Dilediğin Yerde uygulaması ile beIN Sports( Lig TV ) kanalını açın ve canınız nerede isterse takımınızın maçını orada izleyin! Üstelik Mobil Süper Lig üyeliği ayda yalnızca 9,99TL!

You might be interested:  Tv Ses Var Görüntü Yok Nasıl Yapılır?(En iyi çözüm)

Lig tv aylık ücret ne kadar?

Faturasız Digiturk ile maç keyfi. Süper Lig maçlarını aylık sadece 105 TL’ye evinizin konforunda izleyin! Üstelik taahhütsüz ve faturasız.

beIN Sports aylık ne kadar?

*12 Aylık Kullanım sözüne 30.06.2021 tarihine kadar aylık 119 TL/Ay’dır. 2020-2021 sezonu UEFA Şampiyonlar Ligi ve UEFA Avrupa Ligi yayınları izlenebilecektir.

Beın Sport yıllık ücret ne kadar?

KAMPANYA Peşin Ödemeli – 1 Yıllık Spor + Aile paketi 1 Yıllık Peşin ödemeli üyelik ücreti toplam 160,00 EUR.

Bein sport Galatasaray paketi ne kadar?

Kredi Kartına Özel 12 Ay Boyunca Ayda 109 TL Fırsatı! İlk 1 ay tüm kanallar ve 2 ay Film&Dizi paketi hediye! Galatasaray takımının taraftarlarına özel Süper Lig maçları bu paketle evinizde! Formula 1 ve daha spor içeriği! Kampanya 12 ay taahhütlüdür.

Sporun Yıldızı paketi ne kadar?

Faturalıya İlk 6 ay 99,00 TL daha sonra ayda yalnızca 154,00 TL! HD için ek ücret yok! İç kurulum ve aktivasyon Ücretsiz!

Süper Lig maçları nereden izlenir?

Spor Toto Süper Lig ‘in tüm maçlarının canlı yayın hakları Digiturk’un de bünyesinde bulunduğu beIN Meyda Grubu tarafından satın alınmıştır. Spor Toto Süper Lig maçları ve daha pek çok özel lig ve spor karşılaşması Digiturk’un beIN Sports kanallarında yayınlanmaktadır.

Cepten beIN sport nasıl izlenir?

Cep ya da tabletten beIN Connect uygulamasıyla, web’den ise beinconnect.com.tr üzerinden Süper Lig paketleriniz kapsamındaki maçları canlı olarak izleyebilirsiniz. Mobil Süper Lig paketi ile maçlar canlı izlenirken TV yayını kapanır. Aynı anda tek bir cihazdan yayın alınabilir.

Bedava maç nasıl izlerim?

Ücretsiz Canlı Maç İzleme Siteleri – Bedava Lig Tv İzle Siteleri

  1. Taraftarium24.
  2. Justin TV.
  3. Netspor TV.
  4. Jestyayın.
  5. MilanobetTV.
  6. DinamobetTV.
  7. TrbetTV.
  8. Selçuk Sports.
You might be interested:  Toshiba Tv Kanal Ekleme Nasıl Yapılır?(Çözülmüş)

beIN sport taraftar paketi ne kadar?

BJK, FB, GS,TS Taraftar Paketi 59 TL! 1 ay Yıldız Dolu, 2 ay Filmin ve Dizinin Yıldızı paketi hediye! 12 taksitle 1 yıllık paket fiyatı sadece 588TL! İç kurulum ve aktivasyon Ücretsiz!

Lig tv nasıl izlenir?

Lig maçları internetten nasıl izlenir?

  1. Tablet veya telefonlarınızda beIN CONNECT uygulamasını indirerek beIN Sports kanallarından maçları nerede olursanız olun takip edebilirsiniz.
  2. beIN CONNECT web sayfasından üyelik bilgileriniz ile giriş yaparak beIN Sports kanallarındaki maçları bilgisayarınızdan izleyebilirsiniz.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *