Kablolu Tv Ye Nasıl Abone Olunur?(Mükemmel cevap)

KabloTV’ye nasıl abone olabilirim? 0850 804 4444 numaralı çağrı merkezinden, Online İşlemler sayfamızdan ve Türksat abone merkezlerinden abone olabilirsiniz.

Kablolu yayın kaç para?

Kablo TV Temel Paket KabloTV (Teledünya) Temel Paket: 24,99 TL/AY, Yerli ve Yabancı birçok seçkin tematik kanal Teledünya Temel Paket’te.

Kablolu TV aylık ücreti ne kadar?

11,99 TL/AY.

KabloTV cayma bedeli ne kadar?

Kampanya çıkışı yapılan Kabloses hizmeti için taahhüt cayma bedeli [2,00 TL*Ay] ve (varsa) Kabloses numara tahsis ücreti (12 TL) faturalarına yansıtılacaktır.

Kablonet nasıl alınır?

Online Kablonet Başvuru Online başvurunuzu gerçekleştirdikten sonra 0850 888 0 333 nolu çağrı merkeznden müsteri temsilcimiz en kısa sürede sizi arayıp gerekli bilgileri aldıktan sonra ön başvurunu işleminiz tamamlanmış olacaktır.

Kablo TV ücretsiz mi?

KabloWebTV Giriş Paketi; Tüm KabloTV Giriş Paketi abonesi müşterilerimize ücretsiz sunulmaktadır. KabloWebTV Temel Paket; Tüm KabloTV Temel Paket abonesi müşterilerimize ücretsiz sunulmaktadır. “KabloWebTV” hizmeti, aylık bir hizmettir. Hizmet, abone iptal ettirmediği sürece otomatik olarak yenilenir.

Kablo TV giriş paketinde hangi kanallar var?

KabloTV Giriş Paket

 • Bilgilendirme. Kablo Info. 1 HD KYT.
 • Ulusal Kanallar. TRT 1. 22 HD KYT. Atv.
 • Ulusal Haber. TRT Haber. 55 HD KYT. A Haber.
 • Yabancı Haber. TRT World. 88 HD KYT. A News.
 • Belgesel. TRT Belgesel. 111 HD KYT. Viasat Explore.
 • Spor. TRT Spor. 222 HD KYT. A Spor.
 • Çocuk & Eğitim. TRT Çocuk. 444 HD KYT.
 • Müzik. TRT Müzik. 666 HD.
You might be interested:  Netflix Tv Ye Nasıl Yansıtılır?(Çözülmüş)

Kablo TV hangi kanallar var?

Kablo TV Kanal Listesi

 • a2. TV 100. Teve 2. TLC. Ulusal Kanal. Kanal 16. TV 8,5. Beykent Tv. Kanal B. Genç TV. emtv. Bengütürk TV. TRT Avaz. TRT Kurdî
 • TRT Haber. Akit TV. Brt 1. Haber Global. a Para. Ekotürk. Brt 3.
 • Yabancı Kanallar.

Kablolu TV nakil nasıl yapılır?

Kablonet nakil başvurusu için;

 1. Web sitesindeki formu doldurabilirsiniz.
 2. Müşteri destek telefonunu arayabilirsiniz.
 3. Türksat İl Müdürlüğüne gidebilirsiniz.
 4. Abone Merkezlerine başvurunuzu yapabilirsiniz.

Türk Telekom cayma bedeli nasıl öğrenebilirim?

Türk Telekom taahhüt cezası sorgulama yapmak için tek yapmanız gereken 444 1 444 telefon numarasından müşteri hizmetlerine ulaşmaktır. Kullanmış olduğunuz tarifeden vazgeçmeniz durumunda ne kadar ceza geleceğini öğrenebilirsiniz. Müşteri hizmetleri size ortalama bir tutar söyleyecektir.

Cayma bedeli neye göre hesaplanır?

Öncelikle daha önce firma ile imzalamış olduğunuz taahhütlü sözleşmenizi bulun. Daha sonra ilk sözleşmeye hangi ay başladığınızı ve sözleşme bitimine kaç ay kaldığını hesaplayın. Aylık ödeme miktarınızı sözleşme bitimi için kalan ay ile çarpın. Karşınıza ortalama olarak bir rakam çıkacaktır.

Uydunet nasıl iptal edilir?

Abonelik fesih işlemlerinizi, Türksat A.Ş. İl Müdürlüklerine ve Türksat İş Ortağı noktalarına bizzat başvurarak veya aşağıda iletişim bilgileri yer alan İl Müdürlüklerimize faks göndererek yapabilirsiniz.

Kablonet hizmeti var mı?

Binanızda fiber internet ve kablotv alt yapısının bulunup bulunmadığını öğrenmek için 0850 888 0 126 numaralı Çağrı Merkezimizi arayabilirsiniz.

Kablonet modem nereye teslim edilir?

Kablonet modeminizi veya KabloTV HD kutularınızı abone merkezlerimize teslim ederek ücretini nakit olarak alabilirsiniz. Kendinize ait olan veya kiralık olan modemlerinizi ve KabloTV HD kutu cihazlarınızı teslim etmeden önce kutu, kablo ve adaptörlerinin eksiksiz olmasına dikkat ediniz.

You might be interested:  Iç Bakla Nasıl Pişirilir Uzman Tv?(EN iyi 5 ipucu)

Kablonet için hangi modem?

Kablonet internet hizmetini kullanabilmeniz için Türksat altyapısına uygun modem tercih edilmelidir. Kablonet uyumlu modemler Docsis standartlarını karşılaması gerekmektedir. Şu an için Docsis 2.0 ve Docsis 3.0 modemler Türksat altyapısında çalışmaktadır.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *