Kablo Tv Kurulum Nasıl Yapılır?(Çözüm bulundu)

KabloTV yi televizyona nasıl bağlanır?

2. Ayarları belirleme

 1. Uzaktan kumandadaki HOME (Ana Menü) düğmesine basın.
 2. Ayarlar öğesini seçin.
 3. Ağ ve Aksesuarlar kategorisinde Ağ seçeneğini belirleyin.
 4. Ağ ayarı öğesini seçin.
 5. Kolay seçeneğini belirleyin.
 6. Kablolu LAN öğesini seçin ve kurulumu tamamlamak için ekrandaki talimatları izleyin.

Kablonet kurulum nasıl yapılır?

Kablonet Kurulumu Nasıl Yapılır? Müşteri temsilcimiz sizi arayıp ön başvuru işleminiz tamamlandıktan sonra kurulum firması tarafından sizi arayıp randevu alınır. Başvuru durumunuza göre modem ve hd kutu cihazlarınızı kiralama işlemi yaptıysanız kurulum ekibi tarafından kurulum işlemleri yapılır.

KabloTV nasıl izlenir?

KabloTV hizmetini izlemek istediğiniz her bir televizyon için ayrı bir set-top box (HD kutu) ve abonelik almanız gerekmektedir. Tarafınıza teslim edilecek smart kartı cihazınıza takarak yayınları izleyebilirsiniz.

Türksat KabloTV Nasıl Çalışır?

KabloTV aboneleri, içinde HD (yüksek çözünürlüklü) kanalların da bulunduğu 210’un üzerinde kanalı üstün görüntü ve ses ile izleyebilmektedirler. KabloTV çanak anten gerektirmez. Bağlantınız, Analog KabloTV hattı üzerinden gerçekleştirilir. KabloTV frekans kirlenmesinden ve kötü hava koşullarından etkilenmez.

KabloTV Üst Paket neler var?

KABLO TV ÜST PAKET

 • Trace Urban. 360 TuneBOX.
 • Trace Sport Stars. FOXSPORTS. FAST & FUNBOX.
 • Belgesel. Investigation Discovery. History. DocuBOX. Discovery Science. Chasse & Pêche. Viasat Nature & History.
 • Yaşam & Stil. Gametoon. FunBOX. 24 Kitchen.
 • FX. FOX LIFE. FOX CRIME. FilmBOX TURKEY.
 • English Club TV.
You might be interested:  Lig Tv 3 Internetten Nasıl Izlenir?(Çözülmüş)

Kablo TV kumandasi nerede satılır?

Ürünü tüm Kablonet / KabloTV abone merkezlerinden temin edebilirsiniz.

Kablonet Kurulum kaç gün?

1 Cevap. Sitemiz üzerinden Türksat Kablonet veya KabloTV başvurusu yapmanız durumunda sizi arayan müşteri temsilcimizden kurulumunuzun ne zaman yapılacağıyla ilgili bilgi alabilirsiniz. Kurulum işlemleri teknik ekibin yoğunluk durumuna göre 1-3 gün içerisinde yapılmaktadır.

Kablonet kurulum ücretsiz mi?

Uydunet Kurulum bedeli olan 27,74 TL kurulum bedeli de ilk faturanıza yansıtılacaktır. Aktivasyon ve kurulum bedellerini isterseniz 12 Ay faturanıza taksitlendirebilirsiniz. Kablonet Kampanyasından ücretsiz kablosuz modem aldıysanız taahhütü bozmadınığız takdirde herhangi bir ücret ödemezsiniz.

Kablonet nasıl bağlanır?

Kablonet Çalışma Sistemi Evin dışından aktif ve canlı kabloya bağlanan bir koaksiyel kablo, daha sonra evin içine takip edilir ve kullanıcı tarafında, internet kablo bağlantınız modeminize veya WiFi yönlendiricinize bağlanır. Bu cihazlar, internete bağlamanıza izin veren ağ geçididir.

Kablo TV Conax modül nedir?

Conax modül ürünleri, Smart kartının okunmasına olanak sağlayan modüllerdir. Bu ürünler, set top box özelliği mevcut olan televizyonlarda kullanılabilir. Aynı zamanda bu ürünler, şifreleme sisteminin de basit bir şekilde çözülebilmesine yarar.

Kablo TV ücretli mi?

KabloWebTV Temel Paket; Tüm KabloTV Temel Paket abonesi müşterilerimize ücretsiz sunulmaktadır. KabloWebTV Üst Paket; Tüm KabloTV Üst Paket abonesi müşterilerimize ücretsiz sunulmaktadır. “KabloWebTV” hizmeti, aylık bir hizmettir. Hizmet, abone iptal ettirmediği sürece otomatik olarak yenilenir.

Kablo TV hangi illerde var?

Kablo TV ve Uydunet Hizmetinin Verildiği Şehirler Adana, Ankara, Antalya, Balıkesir, Bursa, Denizli, Edirne, Eskişehir, Erzincan, Erzurum, Gaziantep, İstanbul, İzmir, Karaman, Kayseri, Kocaeli, Konya, Manisa, Mersin, Samsun, Tekirdağ, Yalova, Zonguldak illerinde KabloTV, Uydunet ve Teledünya hizmeti verilmektedir.

Türksat i kutu nedir?

01. i- Kutu nedir? Yeni Nesil İnteraktif Kablo TV alıcısıdır; yayınların yüksek çözünürlükte izlenmesini, gelişmiş özelliklerin ve internet tabanlı servislerin kullanılmasını sağlar.

You might be interested:  Tv 8 Yemekteyizde Bu Hafta Kim Birinci Oldu?(Çözünme)

Kablo TV fiyatları ne kadar?

Kablo TV Temel Paket

 • KabloTV (Teledünya) Temel Paket: 24,99 TL/AY,
 • Yerli ve Yabancı birçok seçkin tematik kanal Teledünya Temel Paket’te.
 • KabloWebTV Temel Paketi Ücretsiz.

Kablo TV hangi kanallar var?

Kablo TV Kanal Listesi

 • a2. TV 100. Teve 2. TLC. Ulusal Kanal. Kanal 16. TV 8,5. Beykent Tv. Kanal B. Genç TV. emtv. Bengütürk TV. TRT Avaz. TRT Kurdî
 • TRT Haber. Akit TV. Brt 1. Haber Global. a Para. Ekotürk. Brt 3.
 • Yabancı Kanallar.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *