Gs Tv Hangi Kanalda D Smart?(Çözüm bulundu)

GS TV D-Smart’ta var mı?

Türksat 3A, D – Smart ve Teledünya’daki yayınlarını sonlandıran kanal şu anda sadece Digiturk platformundan, Galatasaray.org’dan, Youtube ve Dailymotion üzerinden yayın yapmaktadır.

Digitürk Gs tv kaçıncı kanalda?

75 numaralı kanaldan ulaşabileceğiniz Galatasaray TV kanalında maç öncesi ve maç sonrası özel görüntüler, özel röportajlar,tüm transfer haberleri, Galatasaray’ın eski maçları, canlı idmanlar, basketbol, voleybol da dahil olmak üzere tüm branşlardan haberler, özel programlar yayınlanmaktadır.

Gs tv nerede?

Galatasaray TV ‘nin biri Florya’da, biri de Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Arena’da olmak üzere iki stüdyosu bulunmaktadır. Florya’daki Galatasaray TV Stüdyosu, tesislerde kurulan radyo link aracılığıyla 24 saat canlı yayın yapma olanağı yaratan donanıma sahiptir.

D-smart TRT Haber kaçıncı kanalda?

TRT Spor HD Türksat 3A 11054 V 30000 3/4 frekansından, Eutelsat 7A 10762 V 30000 5/6 frekansından, D – Smart 86. kanaldan, Digiturk 86. kanaldan, KabloTV 222. kanaldan ve tivibu 93. kanaldan, Turkcell TV+ 70. kanaldan da izlenebilmektedir.

D Smart’ta hangi ligler var?

D – Smart – TV Ek Paketi – Sporsever Ek Paketi. Asya Kupaları, LaLiga, CEV Voleybol Şampiyonlar Ligi, İngiltere Premier Lig, İspanya Basketbol Ligi, NBA, F1 ve MOTO GP, Galatasaray ve Beşiktaş’ın Hazırlık Maçları, Almanya Kupası burada!

Olay tv d smart kaçıncı kanalda?

D – Smart 38. kanaldan yayın yapmaktadır.

You might be interested:  3 Aylık Bebekte Öksürük Nasıl Geçer Uzman Tv?(Mükemmel cevap)

Digitürk star tv kaçıncı kanal?

Tüm starlar bu kanalda! Yıldızı parlayanlar, en güzel dizileri, en kaliteli programları, en heyecanlı, capcanlı programları ile Star TV karşınızda. 27. kanaldan rahatlıkla izleyebilirsiniz.

Galatasaray şu an nerede?

Galatasaray, İstanbul’da Galatasaray Lisesi’nin de bulunduğu semtin ismidir. Galatasaray Spor Kulübü ismini bu semtten almıştır. Galatasaray Lisesi nin önündeki meydan Galatasaray Meydanı olarak adlandırılır.

Galatasaray SK nerede?

Galatasaray Spor Kulübü merkezi İstanbul’da olan, özellikle futbol takımı ile tanınan spor kulübü.

D smart tv8 kaçıncı kanalda?

D – Smart 36. kanaldan yayın yapmaktadır. 36 numaralı kanaldan izleyebileceğiniz TLC tv yabancı dizi ve programları yayınlamaktadır.

D Smart Slow Türk Hangi Kanalda?

D – Smart 641. kanaldan yayın yapmaktadır.

D smart Nickelodeon hangi kanalda?

29 Şubat’ı 1 Mart 2012 Perşembe gününe bağlayan gece yarısı saat 24.00’te D – Smart platformundan ayrılıp Digiturk 172. kanalda İngilizce ve Türkçe dil seçeneği ile yayına başlamıştır.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *