Gonca Tv Kimin Kanalı?(Çözüm bulundu)

Tuncer Çiftçi hangi kanalda yayın yapıyor?

Tuncer Çiftçi ile Hoş Sohbetler Rumeli TV Kanal T Vizyontürk TV ve Radyo.

Gonca TV kurucusu kim?

Uydudan yayın yapan Gonca Tv sahibi olan Tuncer Çiftçi, canlı yayında şifa dağıttığını, kendisinde keramet olduğunu, onunla uğraşanın başı beladan kurtulamayacağını söylüyor.

Gonca TV nerenin kanalı?

2014 yılında yayın hayatına başlayan Gonca TV, tematik yayın akışına sahip olan, dini konularda yayın yapan televizyon kanalıdır. Gonca FM ile birlikte Gonca Yayıncılık bünyesinde yayın faaliyetlerini sürdürmektedir. Kanalın yayın merkezi İstanbul’da bulunmaktadır.

Tuncer Çiftçi kim kimdir?

Tuncer Çiftçi, İzmit’te televizyon, radyo programı yapıyor. Sosyal medya gibi çeşitli kanallardan kendisini hastalıklara şifa olan ‘mehdi’ olarak tanıtıyor. Tuncer Çiftçi ‘nin Kocaeli’ne gelişi 2004 yılına dayanıyor. Bu tarihte İstanbul’dan gelen Çiftçi radyo işine giriyor.

Tuncer Çiftçi kaçtı mı?

Sahte Mehdi’nin mağdurları harekete geçecek. Kendisini Mehdi olarak tanıtarak insanları dolandıran, dava açıldıktan sonra da yurt dışına kaçan Tuncer Çiftçi hakkında, Pazartesi günü saat 09.30’da Çağlayan Adliyesi’nde suç duyurusunda bulunulacak.

Tuncer Çiftçi hangi ülkede?

İşte o Tuncer Çiftçi ‘nin mahkemelerdeki artan dosyaları nedeniyle Türkiye’den kaçtığı ifade ediliyor. 2018 yılında yurt dışına çıkan Çiftçi ‘nin İngiltere’de olduğu ve oturum aldığı tahmin ediliyor. Bu arada internet bağlantısıyla Gonca TV üzerinden yayın yapmaya da devam ediyor.

Konca TV kimin?

Kontv, aralarında Yeni Konya Gazetesi, Konyafm, Konhaber.com,kanalon. tv, belge.com.tr, anmeg.com ve Mirajans’ın da bulunduğu yayın gruplarını içerisine alan Anadolu Medya Grup bünyesinde yer almaktadır. Kontv’nin Yönetim Kurulu Başkanlığını kurulduğu günden bu yana Ahmet Özer yapmaktadır.

You might be interested:  Kablolu Tv Televizyona Nasıl Bağlanır?(En iyi çözüm)

Mehmet Çiftçi kim?

Mehmet Çifci, Deneme, Edebiyat, Öykü kategorilerinde eserler yazmış bir yazardır. Başlıca kitapları alfabetik sırayla; Aşk Kördür, Enerji Çalımı, Yer Öyküleri olarak sayılabilir. Mehmet Çifci kitapları; Karina Yayınevi aracılığıyla kitapseverlerle buluşmuştur.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *