Flash Tv Desti Izdivaç Sunucusu Kim?(Mükemmel cevap)

Esra Erol’un sunduğu Türkiye’nin ilk evlilik programı Dest-i İzdivaç Flash TV gündüz kuşağı programlarından biriydi. Esra Erol’un Star’a geçmesiyle programı bir dönem Eftalya Nur Öktem sunmuştur. Böylelikle Türk televizyonlarının bir dönemine damga vuran izdivaç programı furyası başlamıştır.

Flash tv izdivaç programı sunucusu kim?

Daha sonra Flash Tv ekranlarında yayınlanan Ne Çıkarsa Bahtına isimli izdivaç programı sunan Sinem Yıldız en son Star TV ‘de Hayat Sevince Güzel adlı programı sunmuştur. Günümüzde ise Beyaz TV ‘de magazin yorumluyor.Ayrıca bir çok festivalde sunucu olarak da yer alan başarılı isim bekardır.

Esra Erol’un ilk programı nedir?

Kendisini ilk olarak Flash TV’de sunuculuğunu yaptığı “Desti İzdivaç” isimli evlilik programıyla tanıtmıştı.

Ilk izdivaç programı hangisi?

Dolayısıyla Türkiye’de ilk evlendirme/randevu programı olarak yayınlanan Saklambaç’ın “The Dating Show” adlı programın Türkiye versiyonu olduğu söylenebilmektedir.

Esra erol izdivaç ne zaman başladı?

Esra Erol ile İzdivaç, 2007-2009 arasında Star TV’de hafta içi her gün ve pazar akşamları “Pazar Özel” adı altıda yayınlanmış televizyon programı.

Ne çıkarsa bahtına kim sunuyor?

‘ Ne Çıkarsa Bahtına ‘, Hülya Bozkaya’nın sunumuyla hafta içi her gün saat 09.10’da Flash TV’de.

Esra Erol kaç doğumlu?

Atv Stüdyoları – Yenibosna Merkez – İstanbul, İstanbul.

Esra Erol kaç yıldır program sunuyor?

Esra Erol ‘da, 31 Ağustos 2015 tarihinden itibaren hafta içi her gün Atv’de yayınlanan televizyon programıdır. Sunucusu Esra Erol daha önce 4 kanalda izdivaç programları sunmuştur.

You might be interested:  Vestel 102 Ekran Smart Led Tv Nasıl?(Mükemmel cevap)

Evlilik programlarını ilk kim yaptı?

Gazeteci ve TV Program Yapımcısı Murat Yıldırım’la yaşadığı Adana’da konuştuk.

Mehmet Güneş Hangi evlilik programına katıldı?

Esra Erol’un izdivaç programında izleyicileri heyecanlandıran sürpriz bir gelişme yaşandı. Damat adayı Mehmet Güneş, eski talibi Bahar’a Atv ekranlarında yayınlanan Esra Erol’un hazırlayıp sunduğu ”Esra Erol’da” isimli izdivaç programının dünkü bölümünde sürpriz gelişmeler yaşandı.

Izdivaç programları yasaklanıyor mu?

Evlilik programlarının kaldırılması için bir süredir konuşulan adım, Kanun Hükmünde Kararname ile atıldı. Evlilik programlarının kaldırılmasının yanında takviye edici gıdalar ve benzeri destekleyici ürünlerin sağlık beyanıyla satışı da yeni KHK ile sınırlandırılmış oldu.

Esra Erol programına nasıl gidilir?

Bakirköy bölgesindeki en çok ziyaret edilen yerlerden ATV Esra Erol Sütüdyosu YeniBosna adresine toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

  1. Otobüs: 31E, 79F, 89B, 98S, BEYLIKDÜZÜ – SÖĞÜTLÜÇEŞME, BEYLIKDÜZÜ – ZINCIRLIKUYU, HS1.
  2. Tren: MARMARAY (ATAKÖY – PENDIK), MARMARAY (HALKALI – GEBZE)
  3. Metro: M1A.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *