Elton Tv Hangi Marka?(Çözünme)

Sunny markasına ait bir yan marka olarak üretilen bir ürün grubudur elton markası. Özellikle son zamanlarda yoğun olarak satışı yapılan elton tv ler de sunny garantisini görmektesiniz.

Elton neyin yan ürünü?

Elton Televizyon Elton, Sunny markasının bünyesinde bulunur. Türkiye’nin 3. Büyük Elektronik Üreticisi seçilen Sunny’nin yan markası olarak üretime devam eder.

Elton TV hangi servis?

Elton Televizyon Servisi – 0216 595 48 48.

Woon tv kim üretiyor?

Woon tv hangi ülkenin markası? Atmaca Elektronik A.Ş. tarafından üretilen SUNNY markasının yan ürünüdür.

Sunny hangi markaya ait?

Sunny 1979 yılında Hayrettin Atmaca tarafından kurulan Atmaca Elektronik A.Ş’ye ait bir markadır. 1994 yılında elektrikli ev aletleri üretimine başladı. İstanbul’da 110 bin metrekarelik bir alana yayılan, yüksek teknolojiyle donatılmış üretim tesislerine sahip.

Elton kimin garantisinde?

Sunny dediğimiz de sanırım bir çok kişi daha çok tanıyacaktır. Elton tv ve led tv garantileri sunny markası garantisi altında yer alır.

ONVO tv kim üretiyor?

Onvo TV kimin diye bakıldığı zamanda da Mehmet Atmaca tarafından kurulan şirket, yerli bir marka olarak TV sektöründe faaliyet gösteriyor. Bu açıdan Mehmet Atmaca Bilişim A.Ş. bünyesinde bulunan Onvo, son teknolojiyi takip ederek önemli bir yerli marka olma amacında.

AWOX hangi firmanın ürünü?

Awox bir Can Holding kuruluşudur. — Dayanıklı tüketim ve tüketici elektroniği sektörlerinde üretim, pazarlama ve satış sonrası destek hizmetleriyle faaliyet gösteren Awox yaklaşık 3.500 çalışanı ile merkezi Türkiye olmakla birlikte dünya çapında toplam 6 tane üretim tesisine sahiptir.

You might be interested:  Beko Smart Tv Nasıl?(Soru)

Hi Level hangi markaya ait?

Hi – Level, 2004 yılında kurulan Trium Elektronik Bilgi İşlem San. ve Dış Tic. Ltd. Şti. tarafından ithal edilen bilgisayar bellekleri ve tablet bilgisayar markasıdır. Trium Elektronik Micron (Crucial) Türkiye dağıtıcısıdır.

Morio hangi markanın yan ürünü?

Morio, 2018 yılında Mehmet Atmaca tarafından kurulan Mehmet Atmaca Bilişim A.Ş. bünyesinde üretilen televizyon markasıdır.

Sunny TURK MALI MI?

Hikayesi çok eskilere dayanan Sunny, şimdi Türkiye ‘nin üçüncü büyük ‘yerli’ elektronik üreticisi.

Saba kimin markası?

1971 yılında Türkiye’ye televizyonun gelmesi ile nevtron marka siyah-beyaz televizyon imalatına başlandı. Alman Saba firmasıyla anlaşılarak Saba televizyonlarının üretimini gerçekleştirmişlerdir. 1983 yılında da Siemens firması ile ortaklaşa renkli televizyon üretimine başlanmıştır.

YU MA TU kimin?

YU-MA-TU açılımı, Yumatu Elektronik Şirketi ortaklarının adlarının baş harflerinden oluşuyor. (YUsuf Çapraz, MAhmut Çapraz ve TUncay Çapraz) Yumatu İstanbul Güneşli’de 20 bin metrekare kapalı alan,…

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *