Elton Marka Tv Nasıl?(En iyi çözüm)

Elton marka kime ait?

Türkiye’nin 3. Büyük Elektronik Üreticisi seçilen Sunny’nin yan markası olarak üretime devam eder.

Elton tv hangi servis?

Elton Televizyon Servisi – 0216 595 48 48.

Dijitsu tv nasıl bir marka?

Dijitsu Tv markası, Türkiye içerisinde ürünlerini kendi üreten ve merkezinin İstanbul’da olduğu bir markadır. Sadece televizyon sektörü içerisinde değil aynı zamanda da beyaz eşya, soğutma ve ısıtma ürünlerinin üretimini de gerçekleştirmektedir.

Dijitsu hangi ülkenin markası?

Dijitsu şirketi, 1996 yılında kurulup 2012 yılında Kent Dış Ticaret tarafından satın alınmıştır. Bu şirket televizyon, klima, vantilatör, su sebili ve derin dondurucu olmak üzere pek çok elektronik eşya üretimi yapan bir markadır.

Sunny hangi markaya ait?

Sunny 1979 yılında Hayrettin Atmaca tarafından kurulan Atmaca Elektronik A.Ş’ye ait bir markadır. 1994 yılında elektrikli ev aletleri üretimine başladı. İstanbul’da 110 bin metrekarelik bir alana yayılan, yüksek teknolojiyle donatılmış üretim tesislerine sahip.

ONVO tv kim üretiyor?

Onvo TV kimin diye bakıldığı zamanda da Mehmet Atmaca tarafından kurulan şirket, yerli bir marka olarak TV sektöründe faaliyet gösteriyor. Bu açıdan Mehmet Atmaca Bilişim A.Ş. bünyesinde bulunan Onvo, son teknolojiyi takip ederek önemli bir yerli marka olma amacında.

Dijitsu servisine kim bakıyor?

Dijitsu müşteri hizmetleri telefon numarası 444 9 774 ve 0850 219 69 69. Bu numaraları arayarak yukarıda yazan tüm konular hakkında destek alın. 7/24 aktif olan bu hatta dilediğiniz zaman ulaşım sağlayın. Gerekirse adrese servis yönlendirilip size yardımcı olunur.

You might be interested:  Hdmi Kablo Ile Tv Bağlantısı Nasıl Yapılır?(Doğru cevap)

Mario hangi markanın yan ürünü?

Morio, 2018 yılında Mehmet Atmaca tarafından kurulan Mehmet Atmaca Bilişim A.Ş. bünyesinde üretilen televizyon markasıdır.

Nordmende tv hangi marka?

Nordmende, 1980 yılında Technicolor SA bünyesine geçen tüketici elektroniği markasıdır. Nordmende markası altında İtalya, İrlanda ve Kuzey İrlanda’da beyaz eşya üretimleri yapılmaktadır. Türkiye, İtalya ve İngiltere’de tüketici elektroniği ortaklarına lisans verir.

Telenova kim üretiyor?

Telenova, 2018 yılında kurulan Demart Elektronik Dayanıklı Tüketim Malları Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi bünyesindeki televizyon markasıdır.

Techwood tv nerede üretiliyor?

Techwood, Vestel A.Ş güvencesi ile üretilmekte ve Vestel A.Ş. garantisi altındadır. 1994 yılında Zorlu Holding tarafından satın alınan Vestel Elektronik şirketi, üretim tesisleri Manisa’da ve Rusya’nın Alexandrov şehrinde yer almaktadır.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *