D Smart Web Tv De Hangi Kanallar Var?(Çözüm bulundu)

D Smarta hangi spor kanalları var?

D – SMART Spor Kanalları

  • DMAX. Kanal No: 46.
  • Fast & FunBox HD. Kanal No: 71.
  • NBA TV HD. Kanal No: 72.
  • T.A.Y. TV HD. Kanal No: 74.
  • Eurosport 1 HD. Kanal No: 75.
  • Eurosport 2 HD. Kanal No: 76.
  • Smart Spor HD. Kanal No: 77.
  • S Sport. Kanal No: 78.

D-smart internet paketimi nasıl öğrenirim?

“AKN” yazarak 2850’ye göndermek yeterlidir. SMS gönderdikten sonra internet kullanımına ait tüm detaylar yine SMS yoluyla abonelere iletilir.

D-smart Crime Investigation hangi kanalda?

D – Smart 65. kanaldan yayın yapmaktadır.

ID kanalı hangi platformda?

Investigation Discovery ya da ID, 1 Ocak 2014’te Investigation Discovery, Digiturk 186. kanaldan yayına başlamıştır. D-Smart’ta Investigation Discovery Xtra HD adıyla HD yayına geçmiştir. 1 Ocak 2015’te ise, Digiturk platformundaki yayınını sonlandırmış ve kanalın yerine Investigation Discovery Xtra geçmiştir.

GS TV Dsmartta var mı?

Türksat 3A, D-Smart ve Teledünya’daki yayınlarını sonlandıran kanal şu anda sadece Digiturk platformundan, Galatasaray.org’dan, Youtube ve Dailymotion üzerinden yayın yapmaktadır.

D-smart interneti nereden alıyor?

İnternet Hizmeti Nasıl Sağlanır? – İnternet servis sağlayıcı olarak altyapınıza göre Türk Telekom Fiber veya Superonline FİBER verilmektedir. D- Smart Net markası olarak kullanacaksınız.

24 Mbps ye kadar ne demek?

Megabyte, Dosya boyutunu ifade eden teknik bir birimdir. 8 Mbps ‘lik İnternet hızı ile saniyede 1 MB indirme yapmak mümkündür. 16 Mbps ‘lik İnternet hızı ile saniyede 2 MB indirme yapmak mümkündür. 24 Mbps ‘lik İnternet hızı ile saniyede 3 MB indirme yapmak mümkündür.

You might be interested:  Hangi Tv Yi Almalı?

35 MB internet iyi mi?

İnterneti kullanacak kişilerin sayısına ve bu kişilerin internet kullanım miktarlarına bağlı olarak 35 Mbps hız limiti yeterli olabilir. İşyeri, okul, online oyun, canlı yayın ve görüntülü konuşma için bu hızda bir internet paketi satın almanız, büyük ihtimalle ihtiyacınızı karşılar.

D-smart aylık ücret ne kadar?

Bütün kanallar 24 ay boyunca açık! Spor,belgesel, çocuk, yaşam içerikleriyle dolu Aile Spor Paketi ayda ₺33 TL yerine sadece ₺27.9 TL! 3 ay Tüm Kanallar Hediye Üstelik yenilenen yüzüyle, abonelik boyunca D – Smart GO hediye! Kumanda Kalabalığına Elveda!

Dsmart Mega Paket kaç TL?

Dilerseniz peşin fiyatına 12 taksitle ayda sadece 43,25 TL.

D-smart ucretli mi?

Tüketicilerin D – SMART uyumlu uydu alıcısını satın alırken verecekleri ücret dışında hiçbir aylık abonelik ücreti ödemeden sahip olacakları D – SMART, ayrıcalıklı dizi, film, belgesel, spor, eğlence, moda, kültür, çocuk, müzik, haber kanalları ile birlikte, Türksat uydusunda mevcut tüm kanal ve interaktif içeriği dijital

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *