Blue Tv Ne Kadar?(EN iyi 5 ipucu)

BluTV üyeliği aylık tüm vergiler dahil kredi/banka kartı ile *22.90 TL, Apple uygulama içi ödeme ile 24.99 TL’dir. BluTV yurt dışı üyeliği aylık 5.90 Euro’dur.

BluTV aylık ücreti ne kadar?

BluTV aylık üyelik ücreti; kredi/banka kartı kullanılarak yapılan ödemelerde 29,90 TL, Apple uygulama içi ödeme seçeneği kullanılarak yapılan ödemelerde ise 29,99 TL’dir.

BluTV kaç gün ücretsiz?

Web, iOS ve Android platformları üzerinden oluşturduğunuz yıllık üyeliklerinizde ilk 7 gün ücretsiz bir şekilde izleme yapabilirsiniz.

BluTV ücretsiz nasıl izlenir?

Bu kampanya kapsamında 2 günlüğüne ücretsiz olan platform, böylelikle herkesin kullanımına açıldı. BluTV ücretsiz nasıl izlenir?

 1. Buradaki bağlantıyla BluTV ‘ye girin.
 2. “Hemen Ücretsiz İzle” butonuna tıklayın.
 3. Kişisel bilgilerinizi girin ve bir hesap oluşturun.
 4. BluTV ‘yi ücretsiz olarak kullanmaya başlayın.

BluTV ilk 1 ay ücretsiz mi?

1 hafta deneme süresi ücretsizdir. Defalarca kez farklı mail adresleri ile üyelik açılmasını önlemek amacıyla kart bilgileri istenmektedir.

BluTV kaç kişi izleyebilir?

BluTV on Twitter: “@seniuzdummu Aynı anda yalnızca bir cihazdan izleme yapabilirsiniz. Ancak farklı zamanlarda farklı cihazları kullanabilirsiniz.

BluTV üyelik ücreti nasıl ödenir?

BluTV ‘de mobil ödeme seçeneği mevcut değildir. Dilerseniz; Oyunfor.com veya Perdigital.com üzerinden mobil ödeme ile 1, 3, 6 veya 12 aylık kupon kodu satın alabilirsiniz. Papara Card, Paycell Card, Passolig veya İninal Kart satın alıp bakiye yükleyerek BluTV üyeliği satın alabilirsiniz.

You might be interested:  Tv 8 Yemekteyizde Bu Hafta Kim Birinci Oldu?(Çözünme)

BluTV 7 gün ücretsiz mi?

BluTV ‘yi 7 gün boyunca ücretsiz deneyebilir ve istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Deneme sürecinde hiçbir şekilde ödeme alınmayacaktır.

BluTV canlı yayın ücretli mi?

Canlı TV kanalları; BluTV kanalları ile televizyon kanallarının canlı yayın akışını ücretsiz bir şekilde izlemenizi ve takip etmenizi sağlamaktadır. Canlı TV kanallarımızı kullanmak için BluTV ‘ye üye olmanız yeterlidir, herhangi bir ödeme yapmanıza gerek yoktur.

BluTV iptal edince ne olur?

BluTV üyeliğinizi iptal etmeniz durumunda; ödemesini yaptığınız dönemin sonunda aboneliğiniz durdurulur ve herhangi bir cayma bedeli ödemezsiniz.

Aynen aynen dizisini nereden izleyebilirim?

Aynen Aynen İzle – BluTV.

Sıfır bir nasıl izlenir?

Yayınlandığı ilk platform olan Youtube’da izlenme rekorları kıran S1F1R B1R – B1R ZAMANLAR ADANA’DA, final sezonu ve tüm bölümleriyle şimdi sadece BluTV’de! Türkiye’nin gelmiş geçmiş en gerçek dizisi olarak dikkat çeken S1F1R B1R – B1R ZAMANLAR ADANA’DA, Adana’nın getto mahallelerinin hikayesini anlatıyor.

Blue tv nasıl izlenir?

Televizyonumda BluTV içeriklerini nasıl izlerim?

 1. Birçok Smart TV uygulama mağazasında BluTV uygulamasına erişebilirsiniz.
 2. AppleTV cihazınıza, AppStore üzerinden BluTV uygulamasını indirerek içeriklerimize ulaşabilirsiniz.
 3. Cihaz modelinizin uyumlu olması durumunda Airplay ile görüntü aktarımı yapabilirsiniz.

BluTV ye nasıl üye olunur?

Blu TV ‘ye Nasıl Üye Olunur?

 1. Blu Tv uygulaması veya blutv.com adresine girilmesi gerekmektedir.
 2. Blu TV ‘ye girildiği zaman “Hemen üye ol” kısmına girilir.
 3. Ad-Soyad, E-posta adresi ve parola girişi yapılarak üyelik işlemi başlatılır.
 4. İletişim izinleri onaylanır.

BluTV nasıl alınır?

BluTV üyeliğinizi kredi/banka kartı bilgilerinizi sisteme girerek başlatabilirsiniz. Papara Card, Paycell Card, Passolig veya İninal Kart satın alıp bakiye yükleyerek BluTV üyeliği satın alabilirsiniz. Trendyol.com üzerinden 1, 3, 6 veya 12 aylık kupon kodu satın alabilirsiniz.

You might be interested:  Samsung 106 Ekran Led Tv En Ucuz Nerede?(En iyi çözüm)

BluTV kod nasıl kullanılır?

Kupon kodunuzu blutv.com/kupon adresi üzerinden tanımlayabilirsiniz. Daha önce üyeliğiniz yok ise kayıt olabilir, üyeliğiniz var ise giriş seçenekleriyle üyeliğinize giriş yapabilirsiniz.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *