Blu Tv Yi Nasıl Ücretsiz Izleyebilirim?(En iyi çözüm)

BluTV’ye ücretsiz nasıl izlenir?

Bu kampanya kapsamında 2 günlüğüne ücretsiz olan platform, böylelikle herkesin kullanımına açıldı. BluTV ücretsiz nasıl izlenir?

  1. Buradaki bağlantıyla BluTV ‘ ye girin.
  2. “Hemen Ücretsiz İzle” butonuna tıklayın.
  3. Kişisel bilgilerinizi girin ve bir hesap oluşturun.
  4. BluTV ‘ yi ücretsiz olarak kullanmaya başlayın.

BluTV ücretsiz izlenir mi?

Blu TV ücret ne kadar, Blu TV aylık abonelik fiyatıinternet bağlantısı olan herkes yararlanabilir. BluTV ‘yi 7 gün boyunca ücretsiz deneyebilir ve istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Deneme sürecinde hiçbir şekilde ödeme alınmayacaktır.

Aynen aynen dizisini nereden izleyebilirim?

Aynen Aynen İzle – BluTV.

BluTV ne zamana kadar ücretsiz?

Türkiye’nin yerli online video platformu BluTV, yeni yıl sebebiyle 2 gün ücretsiz olacağını duyurdu. DUVAR – Türkiye’nin yerli online video platformu BluTV, yeni yıl sebebiyle 1 Ocak 2022 23.59’a kadar ücretsiz olacak. Bu süre içerisinde istenilen yapımlar BluTV ‘den para ödemeden izlenebilecek.

BluTV aylık ne kadar?

BluTV aylık üyelik ücreti; kredi/banka kartı kullanılarak yapılan ödemelerde 29,90 TL, Apple uygulama içi ödeme seçeneği kullanılarak yapılan ödemelerde ise 29,99 TL’dir.

Sıfır bir nereden izlenir?

Yayınlandığı ilk platform olan Youtube’da izlenme rekorları kıran S1F1R B1R – B1R ZAMANLAR ADANA’DA, final sezonu ve tüm bölümleriyle şimdi sadece BluTV’de! Türkiye’nin gelmiş geçmiş en gerçek dizisi olarak dikkat çeken S1F1R B1R – B1R ZAMANLAR ADANA’DA, Adana’nın getto mahallelerinin hikayesini anlatıyor.

You might be interested:  Kaşarlı Sucuklu Tost Nasıl Yapılır Uzman Tv?

BluTV ilk 1 ay ücretsiz mi?

1 hafta deneme süresi ücretsizdir. Defalarca kez farklı mail adresleri ile üyelik açılmasını önlemek amacıyla kart bilgileri istenmektedir.

BluTV kaç ekranda izlenebilir?

BluTV üyeliğinize dört farklı cihazdan giriş yapabilir, aynı anda yalnızca bir cihaz üzerinden BluTV içeriklerini izleyebilirsiniz.

BluTV kaç kişi izleyebilir?

BluTV on Twitter: “@seniuzdummu Aynı anda yalnızca bir cihazdan izleme yapabilirsiniz. Ancak farklı zamanlarda farklı cihazları kullanabilirsiniz.

Aynen Aynen 2 sezon nereden izlenir?

Dizi 1 Ağustos 2019’da Youtube üzerinde yayınlanmaya başlamış, daha sonra 2. sezonunda BluTV’ye transfer olmuştur.

Aynen Aynen 1 sezon kac bolum?

Dizinin bölüm süreleri çok kısa. İlk bölüm 4 dakika bile değil. 8 bölümlük 1. sezonunu izlemek toplamda 50 dakikanızı alıyor.

Aynen Aynen 5 sezon kaç bölüm?

BluTV dizisi Aynen Aynen ‘in 5. sezon 8. Bölümü yayınlandı. 3 Mart 2021 Çarşamba günü yayınlanan bölüm tek parça olarak BluTV’den izlenebiliyor.

BluTV 7 gün ücretsiz mi?

BluTV ‘yi 7 gün boyunca ücretsiz deneyebilir ve istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Deneme sürecinde hiçbir şekilde ödeme alınmayacaktır.

BluTV iptal edince ne olur?

BluTV üyeliğinizi iptal etmeniz durumunda; ödemesini yaptığınız dönemin sonunda aboneliğiniz durdurulur ve herhangi bir cayma bedeli ödemezsiniz.

BluTV Nasıl Üye Olunur?

BLU TV ‘YE NASIL ABONE OLUNUYOR? bonelik için sadece adınız, soyadınız ve e-posta adresiniz ve bir de tabii ki şifre gerekli. Bu adımları atladıktan sonra ise karşınıza ödeme için kredi kartı bilgilerinin istendiği ekran gelecek.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *