Bein Connect Tv Ye Gönder Nasıl Yapılır?(EN iyi 5 ipucu)

beIN CONNECT ile TV‘den Nasıl İzlerim?

Smart TV ile

 1. Smart TV‘nizin internete bağlı olduğundan emin olun.
 2. Smart TV‘nizin uygulama marketinden beIN CONNECT uygulamasını seçerek televizyonunuza indirin.
 3. beIN CONNECT‘e giriş yapın.

beIN Connect kanalı nasıl izlenir?

Cep ya da tabletten beIN Connect uygulamasıyla, web’den ise beinconnect.com.tr üzerinden Süper Lig paketleriniz kapsamındaki maçları canlı olarak izleyebilirsiniz. Mobil Süper Lig paketi ile maçlar canlı izlenirken TV yayını kapanır. Aynı anda tek bir cihazdan yayın alınabilir.

beIN Connect aynı anda kaç kişi?

Aynı anda hem PC den hem de cepten izleme yapılabilir mi? Hayır bir kullanıcı adı ile aynı anda tek bir yerden izleme yapılabilir. Digiturk beIN Connect kutusu olanlarda, kutu dışında yine aynı anda 1 yerden izleyebilirler yani 1 kutu+1 mobil cihaz.

beIN Connect nasil Baglanilir?

2 – Kablosuz erişim noktası ile Digiturk beIN Connect Bağlantısı: Kablosuz erişim noktasını bilgisayarınıza bağlayın. Daha sonra kullanmış olduğunuz kablo internetinizi, kablosuz erişim noktasına tanıtın. Bu işlemi yaptıktan sonra kablosuz erişim noktasını Digiturk beIN Connect uydu alıcınıza bağlayın.

beIN Spor aylik ne kadar?

Süper Lig maçlarını aylık sadece 105 TL’ye evinizin konforunda izleyin! Üstelik taahhütsüz ve faturasız.

You might be interested:  Kendinden Uydulu Tv Nasıl Çalışır?(EN iyi 5 ipucu)

beIN sport telefon üyeliği ne kadar?

Mobil cihazınızda Dilediğin Yerde uygulaması ile beIN Sports (Lig TV) kanalını açın ve canınız nerede isterse takımınızın maçını orada izleyin! Üstelik Mobil Süper Lig üyeliği ayda yalnızca 9,99TL!

beIN sportu nasıl izlerim?

Uydu olarak Türksat 4A uydu alcısını seçmemiz gerekmektedir. Bu seçimi yaptıktan sonra, önümüze çıkan bölümde frekans kısmına 12379 yazmamız gerekmektedir. Polarizasyon kısmını ise Horizontal Yatay olarak seçeriz. Sembol bölümüne 3000 yazdıktan sonra FEC değer de otomatik olarak dahil edilecektir.

beIN Connect 15 gün ücretsiz nasıl kullanılır?

Kampanya kapsamında cep telefonu ve tabletine beIN CONNECT uygulamasını indiren veya bilgisayarı ile www. beinconnect.com.tr adresini ziyaret eden herkes 15 gün boyunca, platformun geniş yelpazedeki içerik arşivini ücretsiz izleyebiliyor.

Digiturk üyeleri beIN Connect ücretsiz mi?

Tüm Digiturk üyeleri kullanabilir. Herhangi bir ek ücret yansıtılmamaktadır. beIN SPORTS canlı maç yayınları hariçtir; canlı maç yayınlarını beIN Connect üzerinden takip edebilmek için Mobil Süper Lig paketiniz olması gerekir.

beIN Connect 2 kişi kullanabilir mi?

Hayır. Aynı anda uydu alıcınız ve bir cihazdan daha bu servise erişebilirsiniz.

beIN sport 3 ekran ne demek?

Yeni üyelik modellerinde ise 3 ekran (Web, tablet ve mobil izleme kanallarında) azami 1800K görüntü kalitesi ile; 4 ekranda ( 3 ekrana ek olarak Smart TV izleme hakkı ekleniyor) 1800K görüntü kalitesiyle yayınlar izlenebiliyor.

beIN Connect hangi diziler var?

İşte beIN CONNECT ‘te mutlaka izlemeniz gereken, evde keyifle vakit geçireceğiniz diziler! Üstelik 30 gün boyunca denemesi bedava!

 1. Westworld. ©2018 Home Box Office, Inc.
 2. Game of Thrones. © 2019 Home Box Office, Inc.
 3. Chernobyl. © 2019 Home Box Office, Inc.
 4. The Outsider.
 5. His Dark Materials.
 6. Watchmen.
 7. Succession.
 8. Big Little Lies.
You might be interested:  Recep Ivedik 5 Ne Zaman Tv Ye Çıkacak?(Soru)

Uydu alıcısı Wifi’ye nasıl bağlanır?

Kablosuz erişim noktası üzerinden: Kablosuz erişim noktasını bilgisayarınıza bağlayın. Kullanmış olduğunuz kablo internetinizi, kablosuz erişim noktasına tanıtın. Bu işlemi yaptıktan sonra kablosuz erişim noktasını uydu alıcınıza bağlayın. Böylece uydu alıcınızın internet bağlantısını gerçekleştirmiş olursunuz.

beIN Connect şifresi nasıl alınır?

Eğer şifrenizi bilmiyorsanız, şifrenizi almak için şifremi unuttum bölümünü tıklayarak, cep telefonu numaranızla giriş yapıp, size gelen onay kodu ile şifre belirleyebilirsiniz.

beIN sport kurulumu nasıl yapılır?

Kumandanızın “MENÜ” ya da “OPTS” tuşuna basın, yön tuşlarıyla “ KURULUM ” menüsüne gelip “OK” tuşuna basın, yön tuşlarıyla “KOLAY KURULUM ” menüsüne gelip “OK” tuşuna basın, Ekranda kanalların kurulduğunu göreceksiniz. Kanallar kurulurken bekleyin.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *