Axen Tv Servisi Kim?(Mükemmel cevap)

Axen müşteri hizmetleri telefon numarası 0850 886 80 80.

AXEN TV kimin garantisinde?

Fabrikaları tarafından özel olarak üretilmektedir. 2 YIL SUNNY Elektronik A.Ş. Garantisi altındadır. Sunny ve Axen TV ‘lerde kurulum prosedürü bulunmamaktadır.

AXEN TV hangi markanın yan ürünü?

Axen TV Sunny Markasının alt marka ürünlerinden bir tanesidir. Sunny markası Atmaca Elektronik A.Ş. Firmasına ait bir markadır. Bu firmanın Türkiye’de vergi rekortmeni listesine ismini yazdırdığını özellikle vurgulamak isterim.

AXEN hangi markanin urunu?

Sunny, Axen ve Woon gibi markalar ülkemizde Atmaca Elektronik Şirketi garantisi altındadır. Kısaca bunlar OEM ürünlerdir.

Exen TV kaç lira?

Exxen’de reklamlı olarak yayınlanan içerikler için aylık 9.90 TL ücret gerekiyor. Reklamsız üyelikte ise aylık 19.90 TL ücreti var.

TV kanalları hepsi silindi ne yapabilirim?

Televizyondaki kanalları yanlışlıkla sildiniz. Bunu zahmetsiz yüklemenin tek yolu Türksat kanal güncelleme sistemi ile yani, TKGS ile kanalları yüklemektir. Tv ilk kurulum yaparken ve silinen kanalları geri getirmek için bu yöntemi kullanabilirsiniz.

AXEN televizyon kendinden uydulu mu?

Gelişen teknoloji ile birlikte, televizyon ürünleri de son derece gelişmiş teknik özellikler ile karşımıza çıkıyor. LED monitör tipini kullanan Axen marka televizyonlar, uydu alıcısını dahili olarak kendinde barındırıyor. Bu durum da ekstra olarak uydu alıcısı almanıza gerek kalmaz.

AWOX TV hangi markanın yan ürünü?

Awox bir Can Holding kuruluşudur. — Dayanıklı tüketim ve tüketici elektroniği sektörlerinde üretim, pazarlama ve satış sonrası destek hizmetleriyle faaliyet gösteren Awox yaklaşık 3.500 çalışanı ile merkezi Türkiye olmakla birlikte dünya çapında toplam 6 tane üretim tesisine sahiptir.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *