Axen Tv Kimin Ürünü?(Çözüm bulundu)

Axen TV Sunny Markasının alt marka ürünlerinden bir tanesidir. Sunny markası Atmaca Elektronik A.Ş. Firmasına ait bir markadır. Bu firmanın Türkiye’de vergi rekortmeni listesine ismini yazdırdığını özellikle vurgulamak isterim.

AXEN TV kimin garantisinde?

Fabrikaları tarafından özel olarak üretilmektedir. 2 YIL SUNNY Elektronik A.Ş. Garantisi altındadır. Sunny ve Axen TV ‘lerde kurulum prosedürü bulunmamaktadır.

AXEN neyin alt markası?

Sunny, Axen ve Woon gibi markalar ülkemizde Atmaca Elektronik Şirketi garantisi altındadır. Kısaca bunlar OEM ürünlerdir.

AWOX TV hangi markanın yan ürünü?

Awox bir Can Holding kuruluşudur. — Dayanıklı tüketim ve tüketici elektroniği sektörlerinde üretim, pazarlama ve satış sonrası destek hizmetleriyle faaliyet gösteren Awox yaklaşık 3.500 çalışanı ile merkezi Türkiye olmakla birlikte dünya çapında toplam 6 tane üretim tesisine sahiptir.

Dijitsu hangi markanın yan ürünü?

Dijitsu şirketi, 1996 yılında kurulup 2012 yılında Kent Dış Ticaret tarafından satın alınmıştır. Bu şirket televizyon, klima, vantilatör, su sebili ve derin dondurucu olmak üzere pek çok elektronik eşya üretimi yapan bir markadır.

AWOX TV hangi servis bakıyor?

Awox Yetkili Servisi: 0850 227 0 121 Yetkili Servisleri listesi ve Yetkili Servis adresleri için sayfamızı ziyaret edin. Türkiye’nin neresinde olursanız olun, ihtiyacınız olan her konuda anında çözüm sunuyoruz.

AWOX can holding kimin?

100’de yüz yerli üretim stratejisi ile elektroniğe Türk Malı damgasını vurduklarını belirten Murat Can, “ AWOX ” markası ile telefon, tablet ve bilgisayar ekranı üretmenin yanında yüzde yüz Türk malı televizyon üretmektedir.

You might be interested:  S Sport Tv Den Nasıl Izlenir?(Soru)

Skytech kim üretiyor?

Ünsal Group, Skytech markası ile en son teknoloji ve profesyonel çalışmanın neticesi olan LED TV, Ev Sinema Sistemleri, Dijital Uydu Alıcıları, Elektrikli Ev Aletleri, DVD Oynatıcıları, Oto ses sistemleri gibi

Dijitsu servisine kim bakıyor?

Dijitsu müşteri hizmetleri telefon numarası 444 9 774 ve 0850 219 69 69. Bu numaraları arayarak yukarıda yazan tüm konular hakkında destek alın. 7/24 aktif olan bu hatta dilediğiniz zaman ulaşım sağlayın. Gerekirse adrese servis yönlendirilip size yardımcı olunur.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *