Dizi Oyuncuları
Dizi Oyuncularına Dair Her Şey

Ezgi Şenler Kimdir? Teşkilat Dizisi Pınar Kimdir?

0

Teşkilat Dizisi Pınar; Yapımcılığını Tims&B’nin üstlendiği, yayınlandığı günden beri reyting rekorları kıran ve medya dünyasında adından sıkça söz ettiren Teşkilat dizisinde izleyenlerin dikkatini çeken karakterlerden biri de Pınar’dır. Yayın hayatına geçtiğimiz mart ayı TRT ekranlarında başlayan Teşkilat dizisi Pınar karakteri Türk televizyonlarında alışık olmadığımız kendine has bir karakterdir. Bu karakteri canlandıran Ezgi Şenler, rolünü severek oynadığını belirtirken; güzel oyuncu aynı zamanda sosyal medya paylaşımlarıyla da adından sıkça söz ettirmektedir.

Teşkilat Dizisi Pınar Karakteri

Teşkilat dizisi Pınar karakteri Ezgi Şenler tarafından canlandırılmaktadır. Plastik makyaj konusunda uzmanlaşmış ve oyunculuk hedefi olan bir kadındır. “ Tam bir kılık değiştirme ustası” olarak anılan Pınar, birden bire kendini istihbaratın içinde bulur. Ölü gösterilerek ekibe katılan Pınar, oyunculuk hayallerine veda eder ve istihbaratçı olarak çalışmaya başlar. Sivil istihbaratçı olarak görev yapan Pınar, ekibin sivil operasyonlarında kritik görevler üstlenmektedir. Tüm operasyonlarda soğukkanlılığını koruyan Pınar karakterini dizinin hemen her bölümünde bambaşka bir imajla izlediğimiz için, dizinin en sevilen karakterlerinden biri olarak görülmektedir.

Ezgi Şenler Kimdir?

Teşkilat dizisi pınar yıldızı parladıktan sonra, 28 Ocak 1993 doğumlu güzel oyuncu Ezgi Şenler kimdir, daha önceki projeleri nedir gibi sorular sıkça sorulmaya başlandı. Ezgi Şenler aslen Ankaralıdır ve eğitimini Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuarı, Modern Dans bölümünde tamamlamıştır. Küçük yaşlardan itibaren bale eğitimi alan güzel oyuncu, oyunculuk kariyerine Bodrum Masalı dizisiyle başlamıştır. Ezgi Şenler, daha sonra Nefes Nefese, Canevim, Çatı Katı Aşk dizilerinde rol almıştır.

1,68 boyunda 55 kilogram olan oyuncunun adı rol aldığı projelerde tatsız olaylara karışmış olsa da, aktif olarak rol aldığı Teşkilat dizisinde hayran kitlesini genişletmiştir. Duru güzelliği ve yeteneğiyle dikkatleri üzerine çeken Şenler, uzun süredir ekranlarda olmasına rağmen Teşkilat dizisi Pınar karakteriyle kendini ispatlama şansı elde etmiştir. Güzel oyuncunun instagramında 600 bin takipçisi ve 115 postu bulunurken, twitter hesabını da yaklaşık 40 bin takipçiyle aktif bir şekilde kullanmaktadır.