Dizi Oyuncuları
Dizi Oyuncularına Dair Her Şey

SOL YANIM DİZİSİ SERRA KİMDİR?

0

Sol Yanım Dizisinde Serra Karekterini canlandıran oyuncu kim? Dizide çok sevilen Kadın oyunculardan biri olan Serra kim?

Sol Yanım Dizisi Serra Kimdir?

Yeni vizyona giren Sol Yanım Dizisi Serra Kimdir? Dizideki fakir ama güzel kız serra bir yandan üniversite okurken diğer yandan annesine bakmakla yükümlü fakir olduklarından dolayı işte çalışmak zorunda olan Serra okulunun yanında bir de para kazanmakta. Her gün işten çıkıp okula yetişmesi gereken serra günlerin birinde başına talihsiz bir olay gelir ve iş çıkışı aksilik yaşar bu aksilik sonucu okula limuzinle gitmek zorunda kalır ve okula limuzinle gittiği gün okulda bütün dikatleri üzerine toplar. Güzel ve Çalışkan olan bu karakteri ise ünlü oyuncu Özge Yağız üstlenmekte.

Sol Yanım Dizisi Özge Yağız Kimdir?

Geçtiğimiz günlerde ilk bölümü ekrana gelen Sol Yanım Dizisinin Serra karakterini canlandıran Özge Yağız Kimdir? 1997 İstanbul doğumlu genç oyuncu Başkent Üniversitesi İletişim Bilimleri Akademisi mezunudur. Genç oyuncu Özge ilk oyunculuk deneyimini 20’li yaşlarında Adını Sen Koy dizisiyle tamamlamıştır. Adını Sen Koy dizisinin ardından Kanal 7’de ekrana gelen Yemin dizisinde rol bulmuş ve hatta başrol oyuncu olarak ekran karşısına çıkmıştır. Şuan ki kitlesinin büyük bir kısmını Yemin dizisinde kazanan genç oyuncu sergilediği başarılı oyunculuğuyla izleyenleri hayran bırakmakta geçtiğimiz günlerde ilk bölümü yayınlanan Sol Yanım dizisinde de kendisine rol bulan genç oyuncu dizide serra karakterini canlandırmakta.

Özge Yağız’ın Oynadığı Diziler

2018 – Adını Sen Koy – Zeliha – Başrol Oyuncusu
2019-2020 – Yemin – Reyhan Tarhun – Başrol Oyuncusu
2020 – Sol Yanım – Serra – Başrol Oyuncusu