Dizi Oyuncuları
Dizi Oyuncularına Dair Her Şey

Sen Çal Kapımı Dizisi Serkan Kimdir?

0

Sen Çal Kapımı Serkan Karakterini canlandıran oyuncu kim? Dizide çok sevilen Erkek oyunculardan biri olan Serkan kim?

Sen Çal Kapımı Dizisi Serkan Kimdir?

Sen çal kapımı Serkan Bolat dizinin baş rolü ve beğenilen karakterlerinden de bir tanesidir. Dizideki Serkan karakteri, yakışıklılığının yanı sıra hem karizmatik hem de sert bir adamdır. Aynı zamanda çok iyi bir eğitim alan Serkan, iş konusundaki bilgilerinin yanı sıra, iş hayatında acımasız bir iş adamını oynamaktadır. İş hayatındaki otoritesinden dolayı, Serkan genel olarak sevilmeyen bir adam rolünü oynamaktadır. İş yerinde gerçekleşen birçok konu hakkında da adeta bir satranç oyuncusu gibi yaklaşan Serkan Bolat, risk almaktan da hoşlanmaktadır. Aldığı kararlar doğru da olsa yanlış da olsa bildiğini yapmaktan geri kalmıyor ve istediği konuda sonuna kadar savaşmaktan da geri kalmıyor. Sen çal kapımı Serkan Bolat karakterinin belirgin bir başarı takıntısı vardır. Bu nedenle de birini sevmekten çekiniyor ve aşkın ona çeşitli başarısızlıklar getireceğini düşünüyor. Serkan Bolat gerçek ismi ise, dizinin fanları tarafından oldukça merak edilmektedir. Dizide Serkan Bolat karakterine hayat veren oyuncu, Kerem Bursin’dir.

Sen Çal Kapımı Dizisinin Konusu

Serkan Bolat sevgilisi olmasından fazlasıyla çekinen ve korkan bir karakterdir. Ama buna rağmen gönlünü Eda’ya kaptırmaktan kaçamamıştır. Dizide Eda karakterine hayat veren Hande Erçel ise; hayattaki her şeyini eğitimine bağlamıştır. Eda Bolat, yurt dışı eğitim bursu alıyordu fakat Serkan bursu keserek Eda’nın mezuna kalmasına neden olmuştur. Dizide bu iki karakter zaman içerisinde yeniden karşı karşıya gelirler ve bu konuyla ilgili yüzleşme yaşarlar. Serkan’ın Eda’ya teklifi ise; onunla 2 ay gibi kısa bir süreçte nişanlı kalması karşılığında ondan aldığı bursu geri vermek olmuştur. Eda Serkan’dan nefret eden bir karakteri oynasa da hayat koşullarının zaman içerisinde değişmesi nedeniyle Serkan’ın bu teklifine evet demek zorunda kalmıştır. Bu sayede Serkan Bolat Eda Yıldız çiftinin nişan yalanı resmen başlamıştır.

Bu nişan yalanı devam ederken, Serkan ve Eda karakterini zor bir ilişki beklemektedir. İlişkileri ne kadar zor olsa da tutkulu bir birlikteliğe de merhaba derler. Serkan’ın işten başka bir şey düşünmemesi ve aşkın işini aksattığı fikri ise zamanla kaybolmaya ve yerini sevgi dolu bir birlikteliğe devredecek gibi görünür.

Sen Çal Kapımı dizisinin çekimleri İstanbul’un Beykoz ilçesinde gerçekleşmeye devam eder. Dizinin bazı bölümleri ise; İzmir Çeşme’de çekilmektedir. Sen çal kapımı dizisinin yayın günü ise; Çarşamba’dır. Her akşam 20.00’da dizisinin yeni bölümü sevenleriyle paylaşılmaktadır.