Dizi Oyuncuları
Dizi Oyuncularına Dair Her Şey

Sadakatsiz Dizisi Sinan Kimdir?

0

Bu konumuzda Sadakatsiz Dizisi Sinan Kimdir? Sadakatsiz Dizisi Sinan karakterinin gerçek hayattaki adı, gerçek hayat bilgileri ve diziye kim için geldiği hakkına detaylı bilgilere yer vereceğiz. Kanal D’nin reyting rekorlarını kıran Sadakatsiz dizisinin yapımcılığını Med yapım yapmaktadır. Kısa süre içinde geniş izleyici kitlesine ulaşan Sadakatsiz dizisi, yeni bölümünün yayınlanmasıyla beraber sosyal medyada da en çok konuşulan konu hâline geliyor.

Yönetmenlik koltuğunda Neslihan Yeşilyurt’un yer aldığı Sadakatsiz dizisinin başrolünde Cansu Dere, Caner Cindoruk ve Melis Sezen vardır. Çarşamba günlerinin vazgeçilmez dizisi Sadakatsiz’e geçtiğimiz günlerde Survivor yarışmasında elenen ünlü oyuncu Cemal Hünal dahil olmuştur ve sevilen dizi Sadakatsiz de Sinan karakterine hayat verecektir. Bizde bu konuda sizlere Sadakatsiz dizisi Sinan karakteri kimdir? Sadakatsiz dizisi Sinan karakterinin gerçek adını ve soyadını, daha önce oynadığı dizileri sizlerle paylaşacağız.

Sadakatsiz Dizisi Sinan Kimdir?

Sadakatsiz Dizisi Sinan Kimdir?

Çarşamba gününün en çok izlenen dizilerinden Sadakatsiz’e yeni dahil olan Sinan karakteri Asya’nın üniversiteden arkadaşı olarak karşımıza çıkacaktır. Tıp fakültesini yarıda bırakıp, hayallerinin peşinden ilerleyen Sinan çok yetenekli bir fotoğrafçı olmuştur. Yıllardır Asya ile görüşemeyen Sinan’ın Tekirdağ’a gelmesi gören herkesi çok şaşırtacaktır. Yani ilerleyen bölümlerde karşımıza çıkmaya hazırlanan Sinan karakteri Asya’nın yakın arkadaşıdır ve dizide ki tüm drumları değiştirecek bir karakterdir. Bu karakteri Survivor yarışmasından elenen Cemal Hünal canlandıracaktır.

Sadakatsiz Dizisi Cemal Hünal Kimdir?

44 yaşında ki oyunc 2 Ekim 1976 yılında İstanbul’da doğmuştur. Üniversite öğrenimini Londra’da alan ünlü oyuncu daha sonra, oyunculuk eğitimi almak adına Los Angeles’a gitmiştir. Amerika da farklı filmlerde yer alan Cemal Hünal’ın Türkiyede yer aldığı ilk proje Ulak isimli sinema filmidir. Filmde ki performansı fazla beğeni toplayan ünlü oyuncu aynı sene içinde Asi dizisinin oyuncu kadrosuna da katılmıştır. Kariyerinde ki asıl patlamayı 2008 yılında başrolü oynadığı Issız Adam sinema filmiyle yapmıştır. Gişede rekor kıran film yıllar geçmiş olmasına rağmen günümüz de bile hâlâ konuşulup hatırlanmaktadır.

Başarılı oyuncu en son 2020 yılında yaymlanan Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı sinema filmiyle kameralar karşısına geçmiştir. Cemal Hünal son olarak katıldığı Survivor yarışmasında da büyük ses getirmiş ve yarışmadan elenmesiyle milyonları üzmüştü. Başarılı oyuncu önümüzde ki günlerde ise Kanal D’nin popüler dizisi Sadakatsiz dizisi Sinan Karakteri ile bizlerin karşısında olacaktır.

Cemal Hünal’ın Yer Aldığı Diziler

2007/2009 – Asi – Kerim
2009 – Kış Masalı – Ali Murat
2010 – Adanalı – Alex
2011 – Seni Bana Yazmışlar – Yalçın
2012 – Bir Zamanlar Osmanlı: Kıyam – Murat
2013 – Osmanlı Tokadı – Moğol
2013 – Tatar Ramazan – Rüstem
2014 – Paramparça – Alper
2017 – Diriliş Ertuğrul – Tekfur
2019 – Tozkoparan – Celal Hoca
2021 – SadakatsizSinan