Dizi Oyuncuları
Dizi Oyuncularına Dair Her Şey

Sadakatsiz Dizisi Asya Arslan Kimdir?

0

Sedakatsiz Dizisinde Cansu Karekterini canlandıran oyuncu kim? Dizide çok sevilen Kadın oyunculardan biri olan Cansu kim?

Sadakatsiz Dizisi Asya Arslan Kimdir?

Henüz otuzlu yaşlarının ortalarında olan, iç hastalıkları alanında başarı yakalamış doçent bir doktor. Sadakatsiz Asya Arslan İzmir’de doğmuş ve büyümüş bir birey olarak, erken yaşta annesini ve babasını bir trafik kazası sonucunda kaybeder. Doktorluğun ilk yıllarında Asya, Volkan ile tanışır. Volkan’a karşı hissettiği karşı konulamaz duygularıyla birlikte Asya kariyerini bir kenara bırakır ve Volkan’ın memleketi Tekirdağ’a taşınırlar. Tekirdağ’da mutlu aile tablosunu elde eden Asya Arslan kendini dünyanın en şanslı kadınları arasında görmektedir.

Fakat ortada büyük bir sorun vardır. Soruna verilebilecek en net, en doğru isimse Volkan’dır. Asya’nın bütün çevresinin Volkan ile bir bağlantısı bulunmaktadır. Asya tabiri caizse kendi iç yalnızlığından dolayı, Volkan’ın sahip olduğu her şeye kendi sahipmiş gibi davranmaktadır. Bu durumlardan dolayı dışarıdan egoist ve kibirli gözüken Sadakatsiz dizisi Asya Arslan karakteri, içsel olarak oldukça sıcak kanlı ve sevecendir.

Asya karakterinin bir diğer özelliği ise aşırı derecede titiz olmasıdır. Oğluna ve mesleki hayatına olan bağlılığı, kimilerini korkutabilecek kadar fazladır. Asya Arslan tarafından ailesine duyulan sadakat ise kimsenin sorgulayamayacağı kadar gerçek ve aşırıdır. Asya kendine dürüst davranan düşmanlarına karşı bile oldukça bağışlayıcı bir karakterdir. Yalan ise Asya’nın en sevmedikleri arasındadır. Oğlundan ayrı yapamayacak kadar da oğluna düşkündür.

Cansu Dere Kimdir? Sadakatsiz Cansu Dere

Türkiye’nin başkenti Ankara’da 1980 yılında dünyaya gözlerini açan Cansu, oldukça tatlı bir bebektir. Büyüdükçe güzelleşen ve bu güzelliği çevresi tarafından da fark edilmeye başlayan Cansu Dere, Miss Turkey yarışmasında, Türkiye’nin en güzel 3’üncü kadını seçilmiştir. İstanbul Üniversitesi’nde eğitimini devam ettirdiği arkeoloji bölümünü bıraktı, mankenliğe başladı.

  • Cansu Dere 2004 yılında Metro Palas adlı diziyle oyunculuk hayatına başladı.
  • Sayısız başarıya imza atan Cansu, 2012 yılına geldiğimizde El Yazısı adlı filmde başrol olarak görev almıştır.
  • Şahsiyet dizisinde rol alarak da oyunculuğu üzerine iyice ilgi toparlamayı başarmıştır.
  • 2020 yılına geldiğimizde ise Cansu Dere Sadakatsiz dizisinde rol almaya başlamış ve halen dizide hayranları tarafından beğenilen bir performans ortaya koymaktadır.