Dizi Oyuncuları
Dizi Oyuncularına Dair Her Şey

RAMO DİZİSİ SİBEL KİMDİR?

0

Ramo Dizisinde Sibel Karekterini canlandıran genç oyuncu kim? Dizide çok sevilen kadın oyunculardan biri olan Sibel kim?

Ramo Dizisi Sibel Kimdir?

Ramo dizisi Sibel karakteri Esra Bilgiç tarafından hayat verilerek ekranlarda yer almaktadır. Sibel’in babası yer altı dünyasının en bilinen insanlarından birisidir. Hatta yer altı dünyası onun kontrolü altındadır. Zeki bir kadındır ve mantıklı olarak hareket etmesi ile ön plana çıkar. Eğitimini iyi bir şekilde almış bilgili ve kültürlü bir kadındır. Aynı zamanda gücü ve cesareti ile de oldukça önemli bir isimdir. Babasına karşı büyük hayranlık duymaktadır, ailesi ise onun için en değerli kavramlardan birisidir. Bir gün ailesi kendisinin de beklemediği bir mücadelenin ortasında uyanırlar. Bu mücadele esnasında bütün hayatı baştan sona kadar değişecektir. Mücadele esnasında artık kimin gerçek dostu olduğunu unutmuştur. Kimin düşman, kimin dost olduğunun ayrımına varamayacak bir hale gelir. Ramo dizisi Sibel bütün bu durumun içinde ise kendi içinde de ayrı bir mücadele vermektedir. Karşısındaki kişiye duyduğu hissin nefret mi yoksa aşk mı olduğu konusunda bir karar vermesi gereklidir.

Esra Bilgiç Kimdir?

14 Ekim 1992 tarihinde Ankara’da doğmuştur. Oyunculuğun yanı sıra model olarak da ekranlarda yer almaktadır. Üniversite eğitimi için yine Ankara’yı tercih etmiş ve 2011 senesinde Bilkent Üniversitesi’nde eğitim almaya başlamıştır. Uluslararası İlişkiler Bölümü’nü başarı ile bitiren model, ardından oyunculuk yapmak için ilk girişiminde bulunmuştur. İlk kez Dirilis Ertuğrul dizisi ile ekranlara gelmiştir. Halime Sultan rolünde ilk deneyimini gerçekleştirmiş ardından aktif olarak oyunculuk yapmaya başlamıştır. Ramo dizisi Sibel karakterine hayat veren oyuncu, bu alanda birçok eğitim almıştır. Londra’da yer alan Royal Academy of Dramacatic Arts bünyesinde eğitim almaya başlamış ve kendisini daha iyi bir noktaya taşımıştır. Ses ve drama alanında dersler almıştır, ayrıca binicilik eğitimi de almaktadır. İyi bir şekilde piyano çalan oyuncu yeniden üniversite eğitimi almaya başlamıştır. İstanbul Şehir Üniversitesi’nde ikinci üniversitesini okuyan oyuncu, hukuk alanında eğitim alıyor, oldukça başarılı eğitim hayatı ile de dikkat çekmektedir. İlk kez 2020 yılında bir sinema filminde oynamıştır. Adanış: Kutsal Kavga isimli filmde oynadığı rol ile de oldukça fazla bir hayran kitlesi oluşmuştur.

Ramo dizisi Sibel karakteri ile de bilinirliği artan oyuncu birçok dergiye de kapak olmuştur. 2015 senesinde Bestyle Türkiye Dergisi’nde ilk kez bir dergide kapak olmuştur. Ardından Instyle Türkiye, Cosmopolitan Türkiye, Younique İstanbul, Lady Magazine ve Hello Pakistan dergilerinde de kapak olarak yer almıştır.