Dizi Oyuncuları
Dizi Oyuncularına Dair Her Şey

RAMO DİZİSİ NEHİR KİMDİR?

0

Ramo Dizisinde Nehir Karekterini canlandıran genç oyuncu kim? Dizide çok sevilen kadın oyunculardan biri olan Nehir kim?

Ramo Dizisi Nehir Kimdir?

Ramo dizisi Nehir rolü ile ekranlara gelen oyuncu Devrim Özkan’dır. Nehir, yer altı dünyasının en güçlü ismi olan Cihangir’in kızıdır. Babasının göz bebeğidir ve babasının kıyamadığı tek insan olarak dizide yer alır. Dürüstlüğü ve adaleti benimsemiş bir kadındır, onun için her şeyden önce gelen oldu dürüstlüktür. Aklı başındadır ve aldığı mantıklı kararlarla genelde doğru olarak hayatını yönlendirebilir. Zekâsı ile de ön plana çıkar, iyi bir eğitim almış ve bilgili bir kadındır. Babasının ilişkisinin bulunduğu karanlık dünyadan oldukça uzaktır ve babası ile aynı düşüncelere sahip değildir. Her şeyin adaletli ve yasal olmasını isteyen bir şekilde davranır.

Ramo dizisi Nehir karakteri ailesinin bulaştığı işlerden tamamen uzak bir tavır sergiler. Sanki ailesi karanlık dünyalara adım atmamış gibi davranır. Doktorluk mesleğini severek yapar ve insanları kurtarmak asıl amacıdır. İnsanlara iyilik yapmak ve onların hayatına dokunmak onun için oldukça önemlidir. Cihangir birilerini öldürdükçe, o insanların yaşamı için daha fazla mücadele vermektedir.

Devrim Özkan Kimdir?

Ünlü oyuncu 1998 yılında doğmuştur. Muğla’da doğan oyuncu, üniversite eğitimi için de memleketini tercih etmiştir. Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi’ni kazanmıştır ve hala eğitimine devam etmektedir. Güzel Sanatlar Fakültesi Sahne Sanatları Oyunculuk Ana Sanat Dalı içinde dersler alarak kendisini oyunculuk alanında daha iyi bir yere taşımak istemektedir.

Ramo dizisi Nehir karakteri ile ekranlara gelen oyuncu ilk olarak Rüya isimli dizide rol almıştır. Bu dizide oynadığı İpek karakteri ile oldukça fazla beğeni toplamıştır. Dizide Bulut karakterinin şımarık kız kardeşini canlandırmıştır. Annesi gibi entrika ve yalan konusunda oldukça başarılı olan karakter ile ekranlarda çok sevilmiştir. Oynadığı rahat ve şımarık rolü ile daha sonraki rolleri için teklifler almıştır. 2017 yılındaki ilk oyunculuk deneyiminin ardından, aynı yıl oldukça fazla reytingi bulunan Vatanım Sensin isimli dizide de yer almıştır. 2019 senesinde de Vuslat dizisinde ekranlara gelmiş ve Feride rolüne hayat vermiştir. 2020 yılında ise oynadığı Ramo dizisi ile henüz oyunculuk kariyerine yeni yeni adım atmaktadır. Ramo dizisi Nehir rolü ile kendisine ait bir hayran kitlesine sahip olan oyuncu, 173 santim boyundadır. 52 kilo olan oyuncu başak burcudur ve göz rengi yeşildir. Hayvanları çok sever ve hem kedi hem de köpek sahibidir. İki kardeş olan oyuncu, evin en küçüğüdür ve hayali olan oyunculuk için İstanbul’a taşınmıştır.