Dizi Oyuncuları
Dizi Oyuncularına Dair Her Şey

Nazlı Senem Ünal Kimdir? Menajerimi Ara Jülide Kimdir?

0

Star TV ekranlarında yayınlanan Menajerimi Ara dizisi, seyirciler tarafından büyük bir ilgi ile takip ediliyor. Her Pazar günü milyonları ekranları başına kilitleyen TV dizisinde izleyiciler, Menajerimi Ara Jülide kimdir merak ediyor. Pek çok izleyici Menajerimi Ara Jülide gerçek adı nedir, Nazlı Senem Ünal kimdir, Nazlı Senem Ünal oynadığı diziler şeklinde arama yapıyor. İşte Nazlı Senem Ünal hakkında tüm bilmek istedikleriniz yazımızda.

Nazlı Senem Ünal Kimdir? Menajerimi Ara Jülide Kimdir?

Menajerimi Ara Jülide Kimdir?

Menajerimi Ara Jülide karakterinin gerçek adı Nazlı Senem Ünal’dır. Nazlı Senem Ünal, 22 Mayıs 1991 tarihinde Bursa’da dünyaya gelmiştir. Genç oyuncu, oyunculuk eğitimini Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde aldığı dersler ile tamamlamıştır. İlk oyunculuk deneyimini henüz 9 yaşındayken Üzgünüm Leyla dizisinde canlandırdığı çocuk bir karakter ile yaşamıştır. Başarılı oyuncunun sinema filmleri ise Aykut Enişte ve Organize İşler 2: Sazan Sarmalı olmuştur. Kanal D ekranlarında yayınlanan tiyatro TV programı, Çok Güzel Hareketler 2’nin altyapı kadrosunda skeçlerde rol almaktadır. Son olarak Star TV’de yayınlanan Menajerimi Ara dizisinde Jülide karakterini canlandırmaktadır.

Nazlı Senem Ünal Kimdir?

22 Mayıs 1991 tarihinde Bursa’da dünyaya gelen Nazlı Senem Ünal, 9 yaşından beri oyunculuk yapmaktadır. İlk oyunculuk deneyimini Üzgünüm Leyla dizisinde yaşayan genç oyuncu, Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde aldığı oyunculuk eğitimlerinin ardından profesyonel olma yolunda ilerlemiştir.

Yılmaz Erdoğan’ın yönettiği Organize İşler Sazan Sarmalı sinema filminde rol olan Nazlı Senem Ünal, Aykut Enişte filminde de oynamıştır. Daha sonra Kanal D ekranlarında izleyicisi ile buluşan komedi programı Çok Güzel Hareketler 2. Kuşak’ta altyapı kadrosunda skeçlerde rol alıyordu.

30 yaşındaki oyuncu, son olarak Star TV ekranlarında yayınlanan Menajerimi Ara dizisinde Jülide karakterini canlandırmaktadır. Bu dizide Barış Falay, Deniz Can Aktaş, Canan Ergüder ve Ayşenil Şamlıoğlu gibi isimler ile birlikte aynı seti paylaşmaktadır.

Nazlı Senem Ünal’ın Instagram hesabı @nazlisenem kullanıcı adı iledir. Şu anda 73 bin 500 takipçisi bulunan başarılı oyuncunun takipçi sayısı her geçen gün daha da artmaktadır.

Nazlı Senem Ünal Oynadığı Diziler

  • Üzgünüm Leyla (2000) – TV dizisi
  • Organize İşler: Sazan Sarmalı (2019) – Sinema filmi (Cetvel)
  • Aykut Enişte (2019) – Sinema filmi (Sekreter)
  • Çok Güzel Hareketler 2 (2019 – 2021) – TV Programı
  • Menajerimi Ara (2020 – 2021) – TV Dizisi (Jülide Tırmık)