Dizi Oyuncuları
Dizi Oyuncularına Dair Her Şey

Menajerimi Ara Peride Şener Kimdir?

0

Menajerimi Ara Peride Şener Karekterini canlandıran oyuncu kim? Dizide çok sevilen Kadın oyunculardan biri olan Peride kim?

Menajerimi Ara Peride Şener Kimdir?

Ajans içerisinde bulunan 4 menajerden, en deneyimlisi olan Peride, aynı zamanda en eski menajeri olma unvanını da taşımaktadır. Peride Şener genellikle Yeşilçam oyuncularına hitap eder. Eski zamanlardan gelen tecrübesinin de katkısıyla, ofiste herkesin en saygı duyduğu ve de en sevdiği isimdir.

Kendisine duyulan saygı ve sevgiden dolayı, kimileri onu kendilerine idol olarak görüyor bile olabilir. Bilgi ve deneyimi sayesinde, diğer 3 menajerden çok daha önde olan bir karakterdir. Menajerimi Ara Peride Şener karakteri, anaç tavırlı ve görmüş geçirmiş bir karakterdir.

Sektör içerisinde bulunduğu uzun yıllardan sonra, hırs ve kibir gibi duygulardan arınmış, kısacası mesleki erişkinliğe ulaşmıştır. Köpeği Şanel onun en yakın dostu, hayat yoldaşı olarak, daima yanındadır. Peride Şener Kimdir? Sorusunun bir diğer cevabı, göz önünde bulunmadığı zamanlarda bile, kapalı kapılar ardından problemleri çözme yeteneğinde saklıdır.

Menajerimi Ara Ayşenil Şamlıoğlu Kimdir?

Ayşenil dizide hayat verdiği, olgun kişiliğe sahip karakteri sayesinde oldukça beğenileri toplayan sanatçımızdır. Ayşenil Şamlıoğlu dizide, Peride karakterine hayat vermektedir. Menajerimi Ara dizisinin olmazsa olmazları arasında bulunan Şamlıoğlu ile ilgili güzel bilgiler öğrenmek isterseniz, okumaya devam etmeniz yeterli olacaktır.

Balık burcu olan sanatçımız, 20 Mart 1956 günü, İstanbul ilinde dünyaya gözlerini açmıştır. Menajerimi Ara Ayşenil Şamlıoğlu tiyatro oyunculuğu ve yönetmenliği görevlerini de zamanın da üstlenmiştir. Tiyatro serüveninden sonra, Türkiye’nin onu tanıması dizi ve filmler sayesinde olmuştur. Rol aldığı dizi ve filmlerden sonra, anaç ve güzel tavırları sayesinde, Türk halkının sevdiği bir karakter olmayı başarmıştır.

  • ODTÜ Mimarlık Fakültesi’nden mezun olan, Şamlıoğlu aynı zamanda eski Sayıştay Başkanın kızıdır.
  • Birden fazla sayıda tiyatro oyunculuğu ödülü almıştır. Bir adette “Yılın Tiyatro Oyunu” ödülüne layık görülmüştür.
  • 7 adet tiyatro oyununda doğrudan yönetmenliği, 2 adet tiyatro oyununda ise yönetmen yardımcılığı rolünü üstlenmiştir.
  • Ayşenil Şamlıoğlu pek çok filmde de rol almıştır. Rol aldığı filmlerde her zaman akıllarda uzun süre kalacak performanslar sergilemiştir.
  • Dizi serüvenine ise 1993 yılında Ferhunde Hanımlar dizisinde “Meftune” karakteri ile giriş yapmıştır.
  • 2020 yılına geldiğimizde, halen güncel olarak oyunculuk yaptığı “Menajerimi Ara” dizisi kadrosunda Peride rolünü üstlenmiştir.
  • Menajerimi Ara dizisinin diğer oyuncuları ile ilgili bilgi almak isterseniz, “”tıklamanız”” yeterli.