Dizi Oyuncuları
Dizi Oyuncularına Dair Her Şey

Semi Sırtıkkızıl Kimdir? Menajerimi Ara Emrah Kimdir?

0

Star TV ekranlarının sevilen dizisi Menajerimi Ara yayın hayatına devam ediyor. Pazar günleri reyting rekorlarını kıran dizide Semi Sırtıkkızıl’ın oynadığı karakter merak ediliyor. İzleyiciler, Menajerimi Ara Emrah kimdir, Semi Sırtıkkızıl kimdir, Semi Sırtıkkızıl oynadığı diziler şeklinde aramalar yapıyor. İşte tüm detaylar yazımızda.

Semi Sırtıkkızıl Kimdir? Menajerimi Ara Emrah Kimdir?

Menajerimi Ara Emrah Kimdir?

Menajerimi Ara Emrah karakterini Semi Sırtıkkızıl canlandırmaktadır. 25 yaşındaki oyuncu 1996 yılında İstanbul’da doğmuştur. Haliç Üniversitesi Konservatuvar Tiyatro Bölümü’nde üniversite eğitimini almıştır. Oyunculuğa başlamadan önce amatör olarak tiyatrolarda görev almaktaydı. Genç oyuncu, ilk oyunculuk deneyimini 2015 yılında ATV kanalında yayınlanan Analar ve Anneler dizisinde canlandırdığı Haluk karakteri ile yaşamıştır. Bu diziden sonra Umuda Kelepçe Vurulmaz dizisinde de Sarp rolünü oynamıştır. Fox TV’de yayınlanan kadın dizisinde canlandırdığı Levent karakteri ile Özge Özpirinçci, Seray Kaya, Caner Cindoruk, Feyyaz Duman, Bennu Yıldırımlar ve Şerif Erol ile aynı seti paylaşmıştır.

Menajerimi Ara dizisinde canlandırdığı Emrah karakteri, dizideki Çınar karakterinin asistanıdır. Emrah, kişilik yapısı olarak eğlenceli, sevecen, neşeli, etrafındaki insanları eğlendiren biri olmaktadır. Çınar’ın baş edemediği tüm konularda ona yardımcı olur. Ayrıca ajansta olan hiçbir şey onun gözünden kaçmaz. Her şeyi duyar, her şeyi bilir, her şeyi görür.

Semi Sırtıkkızıl Kimdir?

Semi Sırtıkkızıl, 1996 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Üniversite eğitimini Haliç Üniversitesi Konservatuvar Tiyatro bölümünde tamamlamıştır. 25 yaşındaki oyuncu, tiyatro kökenli bir oyuncudur. 2015 yılında ilk dizisinde rol almadan önce tiyatrolarda amatör olarak görev alıyordu.

Semi Sırtıkkızıl’ın Instagram hesabı @semisirtikkizil kullanıcı adı iledir. Genç oyuncunun 53 bin 700 takipçisi vardır. Menajerimi Ara dizisindeki başarılı ve sempatik oyunculuğu ile her geçen gün takipçi sayısı daha da artmaktadır.

Semi Sırtıkkızıl, ilk oyunculuk deneyimi 2015 yılında ATV ekranlarında yayınlanan Analar ve Anneler dizisinde canlandırdığı Haluk karakteri ile yaşamıştır. Daha sonra Fox TV yayınlanan Umuda Kelepçe Vurulmaz dizisinde Sarp karakterini oynamıştır. Yine Fox TV ekranlarında yayınlanan Kadın dizisinde Levent karakterini canlandırmıştır. Şu anda Star TV ekranlarında yayınlanan Menajerimi Ara dizisinde Barış Falay, Canan Ergüder, Deniz Can Aktaş, Ahsen Eroğlu ve Fatih Artman ile birlikte aynı seti paylaşıyor. Genç oyuncu Menajerimi Ara Emrah karakterini canlandırıyor.

Semi Sırtıkkızıl Oynadığı Diziler

  • Analar ve Anneler (2015) – TV Dizisi (Haluk)
  • Umuda Kelepçe Vurulmaz (2016-2017) – TV Dizisi (Sarp)
  • Kadın (2018) – TV Dizisi (Levent)
  • Menajerimi Ara (2020-2021) – TV Dizisi (Emrah Ayoğlu)