Dizi Oyuncuları
Dizi Oyuncularına Dair Her Şey

Menajerimi Ara Dizisi Kıraç Kimdir?

0

Menajerimi Ara Kıraç Karekterini canlandıran oyuncu kim? Dizide çok sevilen Erkek oyunculardan biri olan Kıraç kim?

Menajerimi Ara Dizisi Kıraç Kimdir?

Dizinin en sevilen oyuncularından bir tanesi olan, aynı zamanda da şirket menajerlerinden bir tanesi olan Kıraç kimdir? Sorusuna cevap arayışındaysanız, doğru adrestesiniz. Menajerimi Ara Kıraç Ego Ajans’ın menajerleri arasından birisidir. Şirkette toplamda 4 adet menajer bulunmakta ve bu menajerlerin hemen hepsi başrol olarak anılmaktadır.

Kıraç karakter olarak oldukça inatçı ve de kararlı biridir. Kararlılığı ve inatçılığı sayesinde pek çok işi başarıyla tamamlamış ve birçok oyuncuyla menajerlik sözleşmesi imzalamayı başarmıştır. Geçmişte yaşadığı sorun ve sıkıntılardan dolayı, geçmişini saklı tutmak istemektedir. Geçmişte sakladığı sorunlarının, günümüzde gün yüzüne çıkmaya başlamasıyla birlikte zor duruma giren Kıraç, sırlarını gizlemek için elinden geleni yapacaktır. Menajerimi Ara Kıraç olarak bildiğimiz oyuncunun gerçek yaşantısı hakkında bilgi almak için, bir alt başlığımızı okumanız yeterli.

Menajerimi Ara Dizisi Barış Falay Kimdir?

1972 doğumlu olan Barış, Balıkesir’in Edremit ilçesinde dünyaya gözlerini açmıştır. Barış Falay üniversiteye Ankara’da gitmiş ve orada Dil ve Tarih-Coğrafya Fakültesi Tiyatro Bölümü’nden başarıyla mezun olmuştur.

Kariyerinin başlarında Barış, Ankara Devlet Tiyatrosu ve birkaç özel tiyatroda görev almıştır. 2 yıl başkentte tiyatro kariyerini sürdürdükten sonra, İzmit Şehir Tiyatrosu’na geçmiştir. İzmit’te birçok oyunda görev alan Barış Falay aynı zamanda orada tiyatro eğitmenliği de yapmıştır.

Barış’ın dizi hayatı Yarım Elma, Tatlı Hayat gibi diziler ve de sitcomlarda sergilediği başarılı oyunculuklar ile başladı. Ekranlarda yükselme dönemine ise Aliye dizisinde hayat verdiği, “Mücahit” karakteri ile başladı. Ezel dizisinde ise yükselişi zirveye doğru devam etti. Kerpeten Ali rolüne 2009-2011 yılları arasında hayat veren Barış Falay, kimi zaman herkesin en sevdiği, kimi zaman ise nefret ettiği dizi karakterlerinden bir tanesi oldu.

Barış 2013 yılına geldiğimizde Medcezir dizisinde aldığı rol ile tüm Türkiye’nin sevgisini kazanmış bir karaktere hayat verdi. Magazinciler Derneği tarafından, oynadığı rol sayesinde, en sevilen erkek oyuncu unvanına layık görülmüştür. Barış Falay daha sonrasında, Paramparça dizisinde Harun Erguvan karakterine hayat vermiştir.

2020 yılına geldiğimizde ise ülkenin en çok konuşulan dizileri arasına girmeyi başaran “Menajerimi Ara” dizisinde Kıraç rolüne hayat vermeye başlamıştır. Dizide ki tavrı, oyunculuğu sayesinde herkesi yeniden kendine hayran bırakmayı başarmış bir oyuncudur.