Dizi Oyuncuları
Dizi Oyuncularına Dair Her Şey

Menajerimi Ara Çınar Bilgin Kimdir?

0

Menajerimi Ara Çınar Karekterini canlandıran oyuncu kim? Dizide çok sevilen Erkek oyunculardan biri olan Çınar kim?

Menajerimi Ara Çınar Bilgin Kimdir?

Çınar dizi içerisinde sinemaya ve menajerliğe en saf duygular ile bağlı olan karakterdir. Menajerimi ara Çınar Bilgin karakteri çok okuyan ve entelektüel bir insandır. Entelektüel oluşunun yanı sıra, bir diğer tarafı ise tamamen Anadolu insanını yansıtmaktadır.

Çınar kendisinin olduğu gibi görünmesini isteyenlerden. Farklı bir karakter veya kişilik rolüne girmeyi pek beceremeyen temiz bir insan. Menajerimi ara Çınar karakteri aynı zamanda müşterilerini para kapısı olarak değil, yakın arkadaşları olarak görmektedir.

Çınar’ı anlamak için, temiz ve iyi niyetli insanları anlamak yeterli olacaktır. Duygusal kişiliği yüzünden iş hayatında da pek çok olumsuzlukla karşılaşan Çınar, temiz insanların dizide ki sembolüdür. Diziyi izleyenlerin, dizi içerisinde ki en sevdiği karakter olmayı büyük ölçüde başarmıştır. Tabi ki bu başarının sırları arasında, oyunculukta gelmiş olduğu seviye de bulunmaktadır.

Fatih Artman Kimdir?

Ankara’nın göbeğinde Gazi mahallesinde 1988 yılının 13 Şubat günü doğdu. Fatih Artman 3 çocuklu bir ailenin, en küçük evladıdır. Babasını 2002 yılında kaybeden Artman’ın annesi ev hanımıdır. Hacettepe Üniversitesi’nin devlet konservatuarı tiyatro ana sanat dalında, oyunculuk eğitimi almıştır.

Fatih Artman kendi söylediklerine bakılırsa, oyunculuğa cep harçlığını çıkartmak için başlamıştır.

  • Kariyerine “Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi” dizisinde, “Harun” karakterini canlandırarak başlamıştır.
  • Ardından Behzat Ç.’nin 2 filminde de Harun karakteriyle rol almayı başarmıştır.
  • Behzat Ç.’deki başarısından sonra, çok sevilen yerli romantik komedi filmi olan “Bana Masal Anlatma” filminde Rıza karakterine can vermiştir.
  • 2015’te Beş Kardeş dizisinde Aziz karakteri, Fatih Artman ile hayat bulmuştur.
  • 2016 yılında “Ekşi Elmalar” filminde Habip karakterine can vermiş ve film milyonların ağladığı başarılı bir film olunca, oyunculuğu ile yeniden övgü almayı başarmıştır.
  • 2017-2018 yılları Fatih için oldukça verimli geçmiştir. 2017 ile 2018 yılları arasında süren Vatanım Sensin dizisinde rol almıştır. 2017 yapımlı 3 adet filmde de rol alan Fatih, oyunculuk kariyerinde zirveye doğru yol almaya başlamıştır.
  • 2019’da Jet Sosyete, 2020’de Menajerimi Ara ve de Bir Başkadır dizilerinde rol almıştır.
  • Fatih Artman halen aktif olarak Menajerimi Ara dizisinde oyunculuk yapmaya devam etmektedir.