Dizi Oyuncuları
Dizi Oyuncularına Dair Her Şey

Yaprak Medine Kimdir? Menajerimi Ara Beren Kimdir?

0

Star TV ekranlarında yayınlanan sevilen dizi Menajerimi Ara, her Pazar günü seyircisiyle buluşuyor. Reyting rekorlarını kıran başarılı dizinin izleyicileri Yaprak Medine kimdir merak ediyor. Menajerimi Ara Beren kimdir, gerçek adı nedir, hangi dizilerde oynadı? Yaprak Medine Instagram’ı nedir? Genç oyuncu hakkında bilmeniz gereken her şey yazımızda.

yaprak medine kimdir menajerimi ara beren kimdir

Menajerimi Ara Beren Kimdir?

Star TV’de yayınlanan başarılı dizi Menajerimi Ara Beren karakterini Yaprak Medine canlandırmaktadır. Yaprak Medine, İstanbul’da 1997 tarihinde dünyaya gelmiştir. 24 yaşındaki oyuncu daha önce pek çok reklam filminde ve şarkı klibinde oynamıştır. Ayrıca kısa bir zaman model olarak da görev yapmıştır. Gazapizm’in Ölüler Dirilerden Çalacak tekli parçasının klibinde oynamıştır. Eti Karam Gurme reklam filminde rol almıştır. İlk oyunculuk deneyimini 2020 yılında Blu TV platformunda yayınlanan Yarım Kalan Aşklar dizisinde yaşamıştır. Şu anda Menajerimi Ara Beren karakterini canlandırmaktır.

Yaprak Medine Kimdir?

Yaprak Medine, 1997 yılında İstanbul’da doğmuştur. Genç oyuncu, 1 metre 73 cm boya ve 48 kg ağırlığa sahiptir. 24 yaşındaki Yaprak Medine bir süre modellik de yapmıştır. Dizi / film oyunculuğu yaptığı gibi Instagram’da da pek çok takipçisi olan bir sosyal medya fenomenidir.

Yaprak Medine’nin Instagram hesabı @yaprakmed kullanıcı adı şeklindedir. 129 bin takipçiye sahip olan oyuncunun, takipçi sayısı Menajerimi Ara dizisindeki başarılı ve sempatik oyunculuğu ile her geçen gün artmaktadır.

Genç oyuncu, dizi oyunculuğuna yeni başlamıştır. Daha önce bir şarkı klibinde ve birkaç tane reklam filminde rol almıştır. Yarım Kalan Aşklar dizisinde ilk kez oyunculuk deneyimini tatmıştır. Şu anda Menajerimi Ara dizisinde Beren karakterini oynamaktadır.

Yaprak Medine Oynadığı Diziler

24 yaşındaki oyuncu Yaprak Medine, daha önce şarkı kliplerinde ve reklam filmlerinde ufak roller alıyordu. İlk oyunculuk deneyimini dijital dizi / film platformu Blu TV’de yayınlanan Yarım Kalan Aşklar dizisinde yaşamıştır. Daha sonra 2020 yılında Star TV’de izleyicisi ile buluşan Menajerimi Ara dizisinde Barış Falay, Ayşenil Şamiloğlu, Canan Ergüder, Fatih Artman, Ahsen Eroğlu, Semi Sırtıkkızıl, Deniz Can Aktaş ve Nazlı Senem Ünal gibi oyuncular ile aynı seti paylaşmaktadır. Yaprak Medine, Menajerimi Ara Beren karakterini canlandırmaktadır.