Dizi Oyuncuları
Dizi Oyuncularına Dair Her Şey

Deniz Can Aktaş Kimdir? Menajerimi Ara Barış Kimdir?

0

Menajerimi Ara dizisinin başrol oyuncularından olan Deniz Can Aktaş, son zamanlarda en çok merak edilen oyuncu oldu. Menajerimi Ara dizisi takipçileri Deniz Can Aktaş kimdir, hangi dizilerde oynadı, ne zaman doğdu, nerede doğdu gibi soruların yanıtını merak ediyor. Peki, Menajerimi Ara Barış kimdir? İşte cevabı yazımızda.

Deniz Can Aktaş Kimdir? Menajerimi Ara Barış Kimdir?

Menajerimi Ara Barış Kimdir?

Menajerimi Ara Barış karakterinin gerçek ismi Deniz Can Aktaş’tır. Deniz Can Aktaş, aslen Kastamonu İnebolulu’dur. Ancak 28 Temmuz 1993 tarihinde doğduğu İstanbul’da çocukluğunu ve gençliğini geçirmiştir. Genç oyuncu, Piri Reis Üniversitesi Gemi Makineleri ve İşletme Mühendisliği bölümünden mezun olmuştur. İlk oyunculuk deneyimini 2015 yılında oynadığı Tatlı Küçük Yalancılar isimli dizide yaşamıştır. Bu dizide Şükrü Özyıldız, Büşra Develi gibi isimler ile rol almıştır. Genç oyuncunun yıldızının parladığı bir diğer dizi ise Hayat Bazen Tatlıdır olmuştur. Bu dizide Burak karakterini canlandırmıştır.

Başarılı oyuncu Deniz Can Aktaş, şu anda Menajerimi Ara Barış karakterini canlandırmaktadır. Bu dizide Barış Falay, Ahsen Eroğlu gibi isimler ile birlikte rol arkadaşlığı yapmaktadır.

Deniz Can Aktaş Kimdir?

Deniz Can Aktaş, 28 Temmuz 1993 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Aktaş’ın çocukluğu İstanbul’da geçmiştir. Genç oyuncu aslen Kastamonu’nun bir ilçesi olan İnebolulu’dur.

Genç oyuncu Gemi Makineleri ve İşletme Mühendisliği bölümünü Piri Reis Üniversitesi’nde okumuştur. Bu bölümden mezun olmuştur. 1.78 boya ve 75 kiloya sahiptir. Genç oyuncunun burcu Aslan’dır.

Deniz Can Aktaş, ilk oyunculuk deneyimini 2015 yılında Tatlı Küçük Yalancılar dizisinde canlandırdığı Seçkin karakteri ile yaşamıştır. Star TV ekranlarında yayınlanan Hayat Bazen Tatlıdır dizisinde Burak karakterine hayat vermiştir. Dört bölüm süren Nerdesin Birader dizisinde Ali karakterini canlandırmıştır.

Demet Evgar, Nursel Köse ve Ceren Moray’ın başrollerde olduğu Avlu dizisinde Alp Öztürk rolünde görev almıştır. Aşk Ağlatır dizisinde Yusuf Eren karakterini canlandırmıştır. Son olarak Star TV’de yayınlanan ve hâlâ devam eden Menajerimi Ara dizisinde Barış Havas rolünde görev yapmaktadır.

Deniz Can Aktaş Oynadığı Diziler

  • Tatlı Küçük Yalancılar (2015) – TV dizisi
  • Hayat Bazen Tatlıdır (2016-2017) – TV dizisi
  • Nerdesin Birader (2017) – TV dizisi
  • Avlu (2018-2019) – TV dizisi
  • Aşk Ağlatır (2019) – TV dizisi
  • Menajerimi Ara (2020-2021) – TV dizi