Dizi Oyuncuları
Dizi Oyuncularına Dair Her Şey

MASUMLAR APARTMANI İNCİ KİMDİR?

0

Masumlar Apartmanı İnci Karakterini canlandıran oyuncu kim? Dizide çok sevilen Erkek oyunculardan biri olan İnci kim?

Masumlar Apartmanı İnci kimdir?

Gerçek bir hayat hikayesinin anlatıldığı Masumlar Apartmanı dizisi son dönemlerin en rövanşta yapımları arasında yer alıyor. Dizinin konusu kadar dizi içerisinde yer alan karakterler de son derecede ön planda yer alıyor. Dizi içerisindeki Farah Zeynep Abdullah’ın canlandırdığı İnci karakteri de en dikkat çekici karakterler arasında yer almayı başarıyor. Dizinin yayınlanan son bölümünde İnci ve Han’ın evlenmesi olay olurken dizi karakterleri de dizi severler tarafından araştırılmaya devam ediyor. Dizi izleyicileri dizi içerisinde İnci karakterini canlandıran Farah Zeynep Abdullah’ın da kim olduğunu merak ediyor. İşte Masumlar Apartmanı dizisindeki İnci karakterini canlandıran Farah Zeynep Abdullah hakkında merak edilen detaylar…

Masumlar Apartmanı dizisinde İnci bir radyoda çalışıyor. Radyoda programcı olan İnci kardeşi ve dedesi ile birlikte aynı evde hayatını sürdürüyor. Dizi içerisinde İnci bir anda Han ile bir tesadüf eseri tanışıyor. Bu tanışma hem İnci’nin hem de Han’ın hayatında adeta bir dönüm noktası haline geliyor. Bu tanışma giderek yakınlaşmaya dönerek Han ile İnci’nin evlenmesine kadar ilerliyor. Masumlar Apartmanı İnci karakteri de dizi izleyicileri tarafından en sevilen karakterler arasında yer alıyor.

Farah Zeynep Abdullah kimdir?

Birçok proje ve yapımda yer alan Farah Zeynep Abdullah yeni şimdilerde yeni sezonda yayınlanmaya başlayan Masumlar Apartmanı dizisinde İnci karakterini canlandırıyor. 17 Ağustos 1989 yılında dünyaya gelmiştir. İstanbul Saint Michel Fransız Lisesi’nde bir süre eğitim ve öğretim hayatını sürdürmüştür. Daha sonrasında belirli sebeplerden ötürü İngiltere’ye taşınmak durumunda kalmıştır. Liseyi de bu vesile ile İngiltere’de tamamlamak durumunda kalmıştır. Güzel oyuncu ismini ilk olarak Öyle Bir Geçer Zamanki dizisinde rol alarak duyurmuştur. Ancak daha sonrasında bu diziden ikinci sezon geldiğinde ayrılmıştır. Daha sonrasında ise daha profesyonel bir şekilde meslek hayatına dönebilmek adına İngiltere’ye dönmüştür. Burada Öyle Bir Geçer Zamanki dizisinde rol almadan önce oyunculuk eğitimi almaktadır. Ancak Türkiye’ye gelmek adına buradaki kaydını dondurmuştur. Yeniden İngiltere’ye dönen güzel oyuncu, Kent Üniversitesi Fransızca-Drama bölüme devam ederek burada eğitim hayatına devam etmiştir. İngiltere’de oyunculuk eğitimini tamamlayan ünlü oyuncu yeniden Türkiye’ye dönmüştür.

2013 yılında oyunculuk eğitimi için diplomasını alan Farah Zeynep Abdullah birçok yapım ve projede yer alarak başarısını kanıtlamayı başarmıştır. Kurt Seyit ve Şura, Kelebeğin Rüyası, bir Küçük Eylül Meselesi ve Unutursam Fısılda yapımları ile de oyunculuğu hakkında ne kadar başarılı olduğunu kanıtlama fırsatı bulmuştur.