Dizi Oyuncuları
Dizi Oyuncularına Dair Her Şey

MASUMLAR APARTMANI HAN KİMDİR?

0

Masumlar Apartmanı Han Karakterini canlandıran oyuncu kim? Dizide çok sevilen Erkek oyunculardan biri olan Han kim?

Masumlar Apartmanı Han Kimdir?

TRT1 ekranlarının en sevilen dizilerinden birisi olan Masumlar Apartmanı dizisindeki karakterlerin hayatı birer birer araştırılıyor. Gerçek bir hayat hikayesinin anlatıldığı dizi içerisindeki karakterlerin usta performansları da dizi izleyicileri tarafından büyük bir övgü kazanıyor. Masumlar Apartmanı dizisinde Han karakterini canlandıran Birkan Sokulu da oyunculuk performansı ile adeta göz dolduruluyor. Şimdilerde adı sıkça duyulan yakışıklı oyuncu birçok kişi tarafından araştırılıyor. İşte Masumlar Apartmanı dizisi han karakteri hakkında merak edilen detaylar…

Masumlar Apartmanı dizisinde Han karakterine hayat veren Birkan Sokulu dizi içerisindeki sergilemiş olduğu oyunculuk performansıyla da dizi izleyicileri ve sevenlerinin büyük ölçüde takdirlerini kazanmış durumda. Gerçek hayat hikayesinin anlatıldığı dizideki karakteri birçok kişiyi ekran karşısına geçirmeyi başarıyor. İşte Masumlar Apartmanı Han karakterini canlandıran Birkan Sokulu hakkında merak edilen detaylar…

Birkan Sokulu kimdir?

6 ekim 1985 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Birkan Sokulu, şimdilerde Masumlar Apartmanı dizisindeki Han karakterine hayat veriyor. Yakışıklı oyuncu, ‘Best Model Of Turkey’ yarışmasında üçüncü olarak sektöre önemli bir adım atmıştır. 10 yıllık profesyonel basketbol kariyeri olan ünlü oyuncu, Maltepe üniversitesi Radyo TV Programcılığı Bölümü’nü bitirmiştir. Üniversite yıllarında aynı zamanda mankenlik ve modellik deneyimleri de olmuştur.

Üniversite ardından oyunculuk dersleri alan Birkan Sokulu, ilk olarak Küçük Kadınlar dizisinde Ayaz karakteri ile dikkat çekmeyi başarmıştır. Daha sonrasında Küçük Sırlar dizisinde Demir karakterini canlandırdığında ise daha fazla kişi tarafından tanınmaya başlamıştır. Birkan Sokulu kendisi gibi oyuncu olan Aslı Enver ile 2012 yılında evlenmiştir. Ancak evlilikleri kısa sürmüş ve 2015 yılında Aslı Enver’den ayrılmıştır.

Masumlar Apartmanı dizisinde Han karakterini canlandıran Birkan Sokulu, dizi içerisindeki oyunculuğu ile izleyicilerin gönüllerini fethetmeyi başarmıştır. Dizi içerisinde Han hasta babası ve üç kız kardeşi ile birlikte yaşamaktadır. Han yaşadığı durumlar nedeniyle kendi hayallerinden tamamen vazgeçmek durumunda kalmıştır. Sürekli olarak işi ve takıntıları ile başları belada olan ablaları ile uğraşmaktadır. Kendisini adeta onlara adamıştır. Hayatını tamamen ailesini ayakta tutmaya adayan Han bir gün İnci ile tanışmıştır. Han’ın İnci ile tanışması ardından yaşadığı bu olay resmen hayatında bir dönüm noktası haline gelmiştir.

Masumlar Apartmanı dizisi içerisinde Han karakterini canlandıran Birkan Sokulu, usta oyunculuğu ile dizi izleyicileri ve sevenleri tarafından tam not almayı başarmıştır. Dizi içerisinde böylesine sevilen bir karakteri canlandıran Birkan Sokulu, unutulmaz bir dizi karakterine hayat vererek şimdilerde adından sıkça söz ettirmektedir. Her yeni bölümde yaşananlar ile izleyicilerin merakını artıran dizide yer almaktan son derecede mutludur.